Zobacz efekty naszej terapii


OBRZEK_PRZED_I_PO_01
odchudzanie_01
cellulit_odchudzanie

Szybkie i skuteczne
odchudzanie bez efektu jo-jo


odchudzanie

Jesteś gotowa na zmiany?

Jeżeli jesteś pewna, że chcesz raz na zawsze uporać się z problemem nadwagi czy otyłości, nowoczesna Medycyna Stylu Życia może Ci pomóc. Warunek jest jeden: zastosowanie się w 100% do zaleceń naszych specjalistów! Dlatego zanim do nas zadzwonisz, zastanów się czy na pewno jesteś gotowa na zmiany w swoim stylu życia, czy dasz radę sama gotować, czy znajdziesz czas na zabiegi? Nie jesteśmy poradnią dietetyczną, do której będziesz chodzić w nieskończoność, aby otrzymywać nowe diety. Naszym celem jest szybka pomoc w realizacji Twojego celu!

Opracowaliśmy unikalną terapię, dzięki której jesteśmy w stanie wyeliminować przewlekły stan zapalny, czyli najczęstszą przyczynę nadwagi i otyłości. Tylko połączenie zaawansowanej diagnostyki, nowoczesnych zabiegów medycyny fizykalnej i właściwego odżywania daje szansę na skuteczne pozbycie się problemu. Kluczem do wymarzonej sylwetki jest poznanie własnego organizmu, dopasowanie do indywidualnego fenotypu i genotypu sposobu odżywiania oraz oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn i dotlenienie komórek.

Gotowa na nowe życie, nowe wyzwania, nowe znajomości?


Znów przybyło Ci kilogramów? Jest Ci słabo jak pomyślisz, że po raz kolejny będziesz na diecie i będziesz się męczyć na siłowni, a i tak pewnie pojawi się efekt jo-jo? Masz dosyć swojego ciała i uważasz, że nie jesteś atrakcyjna? Zacznij od nowa i wyobraź sobie, że to już dla Ciebie przeszłość! Poznaj prawdziwą przyczynę Twoich problemów z nadwagą i pozbądź się jej wreszcie raz na zawsze.

Możesz skutecznie schudnąć. Tylko odważ się i zmień swoją przyszłość! Dowiedz się, jaka jest optymalna dieta dla Twojego organizmu!

Szczupła, piękna, zgrabna i bardzo atrakcyjna sylwetka
– Ty też taką możesz mieć!

Dlaczego różne metody odchudzające nie działają na Ciebie i zawsze wracasz do punktu wyjścia? Wiele kobiet pragnących schudnąć nie myśli o zdrowiu, ale o utracie nadprogramowych kilogramów. A to duży błąd! Nadwaga już świadczy o tym, że w Twoim organizmie powstaje stan zapalny, który z czasem może przerodzić się w przewlekłe choroby. Nie wolno tego lekceważyć. Dlatego, aby stracić na wadze, musisz przede wszystkim poznać potrzeby swojego organizmu i indywidualnego metabolizmu. Samą dietą czy ćwiczeniami nie wyeliminujesz stanu zapalnego!

Trzeba zadziałać kompleksowo i wdrożyć rehabilitację na poziomie komórkowym. Należy zatem komórki:
oczyścić,
dotlenić,
odżywić.

Tylko w ten sposób pozbędziesz się problemu na stałe. Odzyskasz nie tylko piękną sylwetkę ale również zdrowie, poprawi Ci się cera, znikną obrzęki czy cienie pod oczami, skóra będzie jędrniejsza i będziesz miała dużo więcej energii niż kiedykolwiek.

Koniec z przestarzałymi metodami!


Kompleksowa Klinika Medycyny Funkcjonalnej
– profesjonalne podejście w leczeniu nadwagi i otyłości.

Jesteśmy placówką medyczną i grupa specjalistów złożona z lekarzy, dietetyków i fizjoterapeutów, będzie czuwać nad Twoim powrotem do zdrowia!

Lidia Trawińska

„Najczęściej przyczyną niepowodzenia w odchudzaniu jest brak zindywidualizowanego podejścia do zaleceń zarówno dietetycznych jak i treningowych. Różnimy się od siebie pod względem tempa metabolicznego, zapotrzebowania na kalorie i składniki odżywcze, występujących nietolerancji pokarmowych, ryzyka wystąpienia efektu „jo-jo” czy łatwości w zaspokojeniu uczucia głodu.”

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny,
założycielka CM VIMED

logo_FMSZ_ok

Wykonaj już teraz BEZPŁATNE BADANIE i dowiedz się, w ciągu 10 minut, czy alergia pokarmowa u Ciebie może być przyczyną nadwagi!


Przekonaj się, że każdy może skutecznie schudnąć! Nawet 30 kg!


Klinika Medycyny Funkcjonalnej
– tak schudniesz na pewno!


W naszej klinice nie ograniczamy się tylko do leczenia objawów chorób. Opierając się na najnowszych odkryciach naukowców, sięgamy do prawdziwego źródła problemu.


  • Znamy mechanizm nadwagi i otyłości, rozumiemy potrzeby pacjentów

Najnowsza wiedza o żywieniu dowodzi, że nadwaga to tylko wierzchołek góry lodowej. Wiemy, że przyczyną nadwagi i otyłości oraz wielu chorób im towarzyszących jest przewlekły, choćby łagodny stan zapalny, a silna wola czy jej brak niewiele ma z tym wspólnego.

  • Dopasowujemy dietę do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

Tajemnica zdrowej i zgrabnej sylwetki tkwi w niepowtarzalności każdego z nas. Wiemy, że pożywienie musi być dostosowane do jego indywidualnego fenotypu i genotypu. To co dobre dla jednych, dla innych może być trucizną.


  • Dopiero po zrzuceniu połowy zbędnych kilogramów zalecamy naszym pacjentom powolne wprowadzanie ruchu i ćwiczeń.

Dzięki takiemu podejściu nie notujemy żadnych skutków ubocznych, żadnych problemów z przewodem pokarmowym, zmęczeniem czy bolącymi stawami.

  • Odchudzamy zdrowo i bezpiecznie.

W naszych terapiach nie stosujemy żadnych środków farmakologicznych ani intensywnych ćwiczeń fizycznych, żadnej monodiety czy drogich odżywek. Wykorzystujemy najnowszą specjalistyczną wiedzę, unikalne badania oraz urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.


Poznaj nasze sposoby, jak to osiągnąć. Zmień życie i już teraz wybierz kompleksową terapię, dopasowaną idealnie do Ciebie!

POZNAJ BESTSELLERY 2016!!!


Wstęp do Kliniki Medycyny Funkcjonalnej
– odkryj najskuteczniejszą metodę odchudzania!


Zdrowe odchudzanie, to nie rezygnacja z posiłków i głodówki, ale racjonalne i odpowiednie łączenie produktów. Dzięki wynikom testu nietolerancji pokarmowej Kod Metaboliczny, dowiesz się, które z ponad 200 produktów spożywczych są dla Ciebie wskazane, a które szkodzą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Dodatkowo oczyścisz organizm z nagromadzonych toksyn i dotlenisz każdą komórkę ciała. Terapia Fenotypowa to 100 dni, które zmienią życie!


odchudzanie_TK

Terapia Ketogeniczna

– to utrata około 10% masy ciała w ciągu 10 dni!

Absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres 10 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej, prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej. To pewne, szybkie i bezpieczne odchudzanie, pod pełną profesjonalną opieką medyczną. Jest doskonałą alternatywą dla ingerencji chirurgicznych m.in. dla niebezpiecznej operacji bariatryczej.

odchudzanie_dna

Terapia Genotypowa – TYLKO TERAZ: -20%!

– odchudzanie dostosowane do Twojego DNA!

Diagnostyka nowej ery! Poznaj tajemnice swojego organizmu zapisane w unikalnym kodzie genetycznym. Dzięki analizie ponad 57 genów dowiesz się jaka jest optymalna dieta dla Twojego organizmu, w jaki sposób ćwiczyć, aby trening był najbardziej efektywny, jakie jest Twoje indywidualne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Otrzymasz także ocenę ponad 1000 produktów spożywczych, a wszystko w odniesieniu do Twojego unikalnego profilu genetycznego.

Dostosuj plan odchudzania idealnie do siebie, a wówczas:

  • raz na zawsze pozbędziesz się zbędnych kilogramów i to bez uczucia głodu oraz intensywnych ćwiczeń
  • schudniesz bezpiecznie i bez efektu jo-jo
  • w końcu skutecznie zmniejszysz obwód ud, bioder i brzucha
  • wymodelujesz sylwetkę i zredukujesz cellulit
  • zmniejszysz i usuniesz obrzęki ciała
  • odzyskasz atrakcyjność, pewność siebie i radość życia!

„Dzięki testom nietolerancji pokarmowej i testom genetycznym dostajemy niejako indywidualną instrukcję obsługi pacjenta i tego jaki plan odchudzania będzie dla niego najbardziej skuteczny.”

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny

Przez cały czas trwania procesu odchudzania będziesz pod ścisłą kontrolą, co pomoże Ci utrzymać motywację i pozwoli nie poddać się w chwilach zwątpienia. W tym roku na pewno ci się uda!

logo_FMSZ_ok

Wykonaj już teraz BEZPŁATNE BADANIE i dowiedz się, w ciągu 10 minut, czy alergia pokarmowa u Ciebie może być przyczyną nadwagi!


Napisz do nas!


Kontakt

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?


mediraty

Klinika VIMED, posiada rekomendację światowej sławy biochemika, profesora Colina Campbella, autora największych na świecie badań dotyczących odżywiania.„Odwiedziłem w Stanach Zjednoczonych i innych krajach wiele klinik, które wykorzystują zalecenia poruszane w mojej książce „Nowoczesne zasady odżywiania”. Żadna z nich nie odnosi jednak takich sukcesów jak VIMED! Szczególnie podoba mi się holistyczne podejście kliniki VIMED w stosowanych terapiach Medycyny Stylu Życia.” — mówił Colin Campbell po wizycie w VIMED w maju 2016 r.

Skuteczne odchudzanie jest możliwe przy zastosowaniu, bezinwazyjnej, niefarmakologicznej metodologii nowoczesnej Medycyny Stylu Życia. Opiera się ona nie tylko na opiece lekarza i dietetyka, ale również na specjalistycznych programach rewitalizujących, takich jak VacuIono – zabiegi poprawiają przepływ limfatyczny, poprawiają jakość i wygląd skóry. Super Detox – pozwoli oczyścić Twój organizm z dręczących go złogów i toksyn. Spotkaj się z naszym specjalistą, który opowie o tym jak możemy rozwiązać Twój problem.