Musisz szybko schudnąć?!


1000px_Diana_c
 • doświadczysz szybkiego spadku masy ciała bez efektów ubocznych
 • pozbędziesz się nadwagi i otyłości olbrzymiej
 • zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć – z brzucha, bioder i ud, a także tkanki tłuszczowej trzewnej (wokół narządów wewnętrznych)
 • a wszystko to bez uczucia głodu i problemów charakterystycznych dla operacji bariatrycznych
 • dostarczysz do organizmu niezbędnych witamin i substancji odżywczych.

Szybkie i skuteczne
odchudzanie bez efektu jo-jo


Zobacz efekty naszej terapii


Terapia Ketogeniczna
skuteczne odchudzanie bez skalpela


Chcesz schudnąć, a masz mało czasu i żadna dieta na Ciebie nie działa? Wypróbuj Tube Diet, czyli tak zwaną dietę ketogeniczną! To absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres 7 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej. Dzięki diecie ketogenicznej następuje szybki spadek masy, czego efektem jest – UTRATA AŻ DO 7% MASY W CIĄGU 7 DNI! Dieta ketogeniczna przeprowadzona pod okiem specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo, nie powoduje bólu, nie wymaga hospitalizacji, nie ogranicza normalnego funkcjonowania.

Dieta ketogeniczna, Tube Diet jest doskonała alternatywą dla ingerencji chirurgicznych: jest nieobciążająca, o wiele bardziej skuteczna i nie powoduje powikłań. Wybór zdaje się prosty. Wybierz siebie i własne życie bez niepotrzebnych ingerencji w Twoje ciało. Czasami taka terapia potrafi ratować życie. Wyobraź sobie osobę o masie ciała 120 kg. W ciągu zaledwie 7 dni możemy pomóc jej schudnąć nawet do 8,5 kg, pod pełną kontrolą lekarza i dietetyka! Żaden inny zabieg, czy dieta nie gwarantuje takiej skuteczności, pod pełną profesjonalną opieką.

Bez względu na to, jakie są twoje dotychczasowe doświadczenia, możesz skutecznie schudnąć. Aż do 7% masy ciała – w 7 dni!

Skorzystaj z diety ketogenicznej, czyli NOWOCZESNEJ BARIATRII BEZ SKALPELA! Efekty tej diety będą niezwykle zauważalne i co najważniejsze bez efektów ubocznych. Dieta ketogeniczna to doskonałe rozwiązanie dla osoby, która chce szybko schudnąć i cieszyć się zdrowiem oraz dla tych, którzy kwalifikują się do operacji bariatrycznej i chcą żyć bez nieprzyjemnych dożywotnich dolegliwości.

Dowiedz się co na ten temat mówią nasi pacjenci!


Zakład Żywienia Klinicznego Szpitala Policlinico Umbreto w Rzymie uznał Tube Diet, czyli dietę ketogeniczną, za najbardziej skuteczną metodę walki z nadwagą i otyłością. TIME uznał Tube Diet za najpopularniejszą dietę 2012 roku.

Od 30 lat dieta ketogeniczna stanowi przedmiot badań naukowych na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Rezultaty, jakie udało się uzyskać w terapii wielu tysięcy pacjentów, oraz niewielka ilość przeciwwskazań do stosowania tej metody sprawiają, że zyskuje ona coraz większą popularność także w innych rejonach świata.

Cappello et al.: Ketogenic enteral nutrition as a treatment for obesity: short term and long term results from 19,000 patients. Nutrition & Metabolism 2012 9:96.

Skuteczna metoda z USA teraz dostępna już w Polsce.
Odzyskaj wiarę, że i Ty możesz schudnąć! Nie zastanawiaj się jeśli:

 • Twoja masa ciała kwalifikuje Cię do operacji bariatrycznej,
 • Chcesz szybko schudnąć, np. przed ślubem,
 • Czujesz się źle w swoim ciele i chcesz coś zmienić w swoim życiu.

„Terapia Ketogeniczna, powoduje bardzo szybką utratę masy ciała i daje pacjentowi komfort psychologiczny, ponieważ widzi natychmiastowe rezultaty”

— Nutrition and Metabolism

logo_FMSZ_ok

Wykonaj już teraz BEZPŁATNE BADANIE i dowiedz się, w ciągu 10 minut, czy alergia pokarmowa u Ciebie może być przyczyną otyłości!


Co wyróżnia Terapię Ketogeniczną na tle innych metod?


 • SKUTECZNOŚĆ – wieloletnie badania naukowe potwierdzają, że Terapia Ketogeniczna to niezawodny sposób na utratę 7–10% masy ciała już w ciągu 7–10 dni,
 • BEZPIECZEŃSTWO – ograniczony czas trwania terapii oraz opieka wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek i dietetyków to czynniki zapewniające pełne bezpieczeństwo,
 • NIEINWAZYJNOŚĆ – dla pacjentów z otyłością olbrzymią jest to często jedyna alternatywa dla ryzykownej i okaleczającej chirurgii bariatrycznej,
 • BEZBOLESNOŚĆ – nie powoduje bólu, nie wywołuje uczucia głodu, nie wymaga intensywnych ćwiczeń fizycznych, nie wymaga hospitalizacji i odpoczynku w domu, nie ogranicza normalnego funkcjonowania; jest też znacznie mniej uciążliwa niż metoda balonika żołądka,
 • OPŁACALNOŚĆ– epidemia otyłości wiąże się z ogromnymi kosztami społecznymi. W tym zestawieniu; koszty leczenia Terapią Ketogeniczną są znacząco niskie, znacznie niższe niż inne koszty leczenia otyłości, niż w porównaniu z kosztami ryzyka, jakie niesie ze sobą wzrost otyłości.

Terapia Ketogeniczna szczególnie zalecana jest:


 • Osobom w dobrej kondycji ogólnej, mającym wcześniej stabilną, właściwą wagę, u których wskutek określonego zdarzenia (np. ciąża, menopauza, farmakoterapia, zaburzenia hormonalne, sytuacje stresowe) doszło do gwałtownego wzrostu masy ciała. U tych pacjentów obserwuje się bardzo szybkie efekty i powrót do zdrowych nawyków żywieniowych.
 • Osobom z otyłością olbrzymią, otyłością brzuszną, obrzękiem lipidowym oraz cierpiącym na choroby przewlekłe, u których w wyniku długotrwałych zaburzeń metabolicznych nie można skutecznie obniżyć masy ciała.

Psychologiczny i zdrowotny aspekt
Terapii Ketogenicznej


 • Pomaga przełamać rozczarowanie i zniechęcenie stosowaniem różnych zaleceń dietetycznych i lekarskich.
 • Pomaga odblokować mechanizm tzw. pamięci komórkowej, czyli gdy organizm zawsze „stara się” powrócić do poprzedniej masy ciała.
 • W przypadkach otyłości olbrzymiej Terapia Ketogeniczna stanowi często jedyną alternatywę dla ryzykownej chirurgii bariatrycznej. Co więcej, jest to metoda bezbolesna i znacznie mniej uciążliwa niż zastosowanie np. popularnego balonu żołądkowego, powinno się ją zatem brać pod uwagę w pierwszej kolejności.
 • W celu optymalizacji efektów terapii zaleca się wdrożenie serii zabiegów Body Liftingu, gdyż jest duża szansa na ujędrnienie skóry i uniknięcie konieczności wykonywania plastyki brzucha.

Terapia Ketogeniczna jest ponad wszelką wątpliwość najbardziej stymulującą i najszybszą metodą odchudzania, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.


ZADZWOŃ: 22 201 90 71

Skuteczne leczenie otyłości jest możliwe przy zastosowaniu, bezinwazyjnej, niefarmakologicznej metodologii nowoczesnej Medycyny Stylu Życia. Spotkaj się z naszym specjalistą, który przybliży Ci temat Terapii Ketogenicznej i opowie o tym jak Twoje życie może się wkrótce zmienić.


logo_FMSZ_ok

Wykonaj już teraz BEZPŁATNE BADANIE i dowiedz się, w ciągu 10 minut, czy alergia pokarmowa u Ciebie może być przyczyną otyłości!


Napisz do nas!


Kontakt

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?


mediraty