Zrób pierwszy krok

Nie czekaj i umów się na pierwszą, indywidualną wizytę
z naszym specjalistą


Infolinia: 22 201 90 71


  • Dowiesz się jak skutecznie pozbyć się Twoich problemów zdrowotnych
  • Dobierzemy dla Ciebie spersonalizowany program, przygotowany przez specjalistów Centrum Medycznego VIMED

Zaufaj doświadczonym specjalistom
pierwszej w Polsce Kliniki Medycyny Stylu Życia!

 

Masz daleko do naszych placówek? Odległość to już nie problem! Z naszym specjalistą możesz spotkać się w zaciszu Twojego domu i w dogodnym dla Ciebie terminie. Korzystając z telefonu lub skype oszczędzisz czas i koszty podróży.


Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?


mediraty

Napisz do nas!

Kontakt

Jesteś gotów rozpocząć Terapię Fenotypową?


TF_LOGO_300px

Terapia Fenotypowa to kompletna zmiana paradygmatu medycyny – leczymy przyczyny a nie tylko objawy około stu chorób cywilizacyjnych najpoważniejszych chorób przewlekłych, bez jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych.


W naszej klinice opracowaliśmy i wdrożyliśmy unikalny w skali światowej holistyczny, kompleksowy, spersonalizowany program niekonwencjonalnego postępowania leczniczego, oparty na badaniach naukowych, które stanowiły podstawę do utworzenia tej nowej gałęzi wiedzy. Terapia Fenotypowo Genotypowa – polega na regeneracji i rewitalizacji wszystkich komórek organizmu, z których zbudowane są wszystkie narządy. Dzięki terapii można skutecznie leczyć szereg chorób przewlekłych i uniknąć dolegliwości, cierpienia i bólu. Efektem jest przedłużenie życia w zdrowiu o wiele lat. Jest to zupełnie nowa wiedza, która często stoi w głębokiej sprzeczności z utrwalonymi powszechnie przekonaniami – stereotypami.
Przed rozpoczęciem terapii musisz dysponować częścią tej wiedzy aby optymalnie wykorzystać swój czas i pieniądze by uzyskać maksimum rezultatów. Dlatego zanim zaczniesz, musisz koniecznie przyjść na spotkanie ze specjalistą by wysłuchać wykładu „Medycyna Stylu Życia w Centrum Medycznym VIMED – podstawy teoretyczne i metodologia.” Po wykładzie zdecydujesz kiedy rozpocząć terapię, która może zmienić całe Twoje życie.


Zadzwoń do nas już teraz, rozpocznij terapię i zacznij zmieniać swoje życie!


ZADZWOŃ: 22 201 90 71