Vouchery upominkowe VIMEDU | VIMED

Vouchery upominkowe VIMEDU

FB
IN
YT
YT

Poszukujesz wyjątkowego i idealnie dopasowanego prezentu dla bliskiej osoby, upominku dla kontrahenta lub nagrody dla pracownika ? Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy VOUCHERY UPOMINKOWE do Centrum Medyczego VIMED. Z nimi każdy obdarowany będzie mógł skorzystać z bogatej oferty, obejmującej specjalistyczne terapie odchudzające, odmładzające i modelujące ciało, a także z nowoczesnych programów wczesnej profilaktyki chorób cywilizacyjnych. VOUCHERY dostępne będą już od przyszłego.

VOUCHERY UPOMINKOWE VIMEDU to niebanalny sposób aby wyrazić swoją troskę, wdzięczność lub zyskać przychylność partnera biznesowego.

Dla bliskich

Zdrowie bliskich jest najcenniejsze. To dzięki niemu możemy realizować marzenia i razem cieszyć się tym, co przynosi nowy dzień. W trosce o najbliższych: żonę, męża, dzieci, seniorów podaruj im to, co najważniejsze – zdrowie. Z VOUCHEREM UPOMINKOWYM łatwiej odzyskają szczupłą sylwetkę i piękną skórę. Pozbędą się przewlekłych dolegliwości lub skorzystają z indywidualnie dobranego programu aktywnej profilaktyki.

Dla pracownika

Każda dobra inwestycja biznesowa, oprócz intuicji, wymaga strategicznego podejścia. Kluczem do każdej inwestycji jest człowiek. To dlatego zdrowia, swojego jak i współpracowników, nie warto pozostawiać przypadkowi. VOUCHERY UPOMINKOWE VIMEDU to doskonały sposób aby wyrazić troskę o zdrowie i kondycję swoich pracowników. VOUCHERY mogą być niebanalnym elementem polityki motywacyjnej firmy, zarówno nagrodą za szczegółne osiagnięcia, jak i zachętą do jeszcze wydajnieszej pracy. To także doskonała pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku wewnątrz organizacji – co ma ogromne znaczenie, gdy firmy poddane są szczególnie dużej presji ekonomicznej. Każdy VOUCHER UPOMINKOWY umożliwia obdarowanemu skorzystanie z indywidualnie dobranych zabiegów o wartości równej nominałowi VOUCHERA.

Dla partnera biznesowego

Przedłużające się negocjacje, podtrzymanie dobrych relacji z klientami czy konieczność pozyskania nowego partnera biznesowego? We wszystkich tych sytuacjach, możesz przyspieszyć swój sukces. Wykorzystaj do tego VOUCHERY UPOMINKOWE VIMEDU. Ofiarowując terapie i zabiegi zapewniające pełnię zdrowia, regenerację “aż do kości” i doskonałe samopoczucie, zyskasz uznanie i przychylność drugiej strony. Wyróżniaj się i precyzyjnie osiągaj swoje cele.