Marina Łuczenko | VIMED

Marina Łuczenko

Marina ŁuczenkoWe wrześniu tego roku, Marina rozpoczęła swoją przygodę z VIMEDEM. W rozmowie z nami przyznała, że wybrała nasz środek z pełną determinacją – “ponieważ chciałam zacząć się zdrowo odżywiać, wybrałam VIMED, bo tu dietę opracowano na podstawie mojego DNA”.

Dieta eliminacyjno-rotacyjna opracowywana w VIMEDZIE polega na czasowym wyłączeniu z jadłospisu produktów wywołujących przewlekły stan zapalny w organizmie. Jego objawami są najczęściej: dodatkowe kilogramy, reakcje alergiczne, choroby cywilizacyjne ale także brak energii i przewlekłe zmęczenie. “W moim przypadku dieta polega na czasowym wyeliminowaniu pieczywa, nabiał i mięso, a efekty które najszybciej zaobserwowałam to zdecydowanie lepsza kondycja skóry, włosów, paznokci. Ogromne pokłady energii. Przy okazji zrzucone zbędne kilogramy:) no i świetne samopoczucie”- chwali się Marina.

Ciekawi też trudności podczas terapii, zapytaliśmy o nie Marinę.

Na początku ciężko jest się przyzwyczaić do braku pewnych produktów, ale po jakimś czasie dieta zmienia sie w sposób życia. Praktycznie nie odczuwa się braku wcześniej ulubionych produktów, bo nabieramy innych nawyków. Polecam ją wszystkim, którzy chcą zadbać o siebie, poznać swój organizm i nauczyć się jak zdrowo żyć w zgodzie ze sobą. Bo źródło piękna leży na talerzu 🙂 – mówi Marina.

Obecnie Marina blisko współpracuje z telewizją TVN . Gra w sztandarowym serialu „39 i pół” i uczestniczy w różnego rodzaju programach z rodziny TVN. Równocześnie przygotowuje się do pierwszej solowej płyty. Wokalistka zdradziła, że krążek będzie promował teledysk w którym pojawi się tancerz, który pracował z Janet Jackson. Łuczenko na debiutanckiej płycie zamierza zaprezentować “glam pop”, który ma być muzyką popularną na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *