Uważaj na podróbki! Testy nietolerancji pokarmowej | VIMED

Uważaj na podróbki! Testy nietolerancji pokarmowej

Spotykamy się ostatnio z nieuczciwymi praktykami konkurencyjnymi jednej z firm, która uruchomiła ogromną kampanię reklamową, by sprzedać nieświadomym klientom jak najwięcej testów nietolerancji pokarmowej, badających wyłącznie występowanie przeciwciał klasy IgG. Czerpiąc z naszych materiałów informacyjnych, firma ta, zarówno w Internecie, jak i podczas rozmowy telefonicznej, przekazuje nieprawdziwe komunikaty. Informują mianowicie, że badają podobnie jak my, całe spektrum niepożądanych reakcji na pokarm i że oferują takie samo badanie jak my, tylko w niższej cenie. Otóż wiemy od dostawców badań cytotoksycznych, że jest to nieprawda. Firma ta nie jest nawet podmiotem leczniczym. Nasze centrum Medyczne VIMED od ponad 10 lat jest użytkownikiem tych badań i nikt w tej części Europy nie wykonuje ich więcej niż my, a co za tym idzie, nikt nie może zaoferować niższej ceny.

Jeżeli ktoś twierdzi coś innego, po prostu mówi nieprawdę. Te osoby oszukują swoich klientów, wprowadzają ich w błąd, wykorzystując ich brak specjalistycznej wiedzy. Oferują zwykłe badanie IgG w cenie naszego badania, sugerując, że tamto badanie jest tańsze bo bada więcej produktów. Tymczasem to jest najzwyklejsze oszustwo. Nie można porównywać testów cytotoksycznych z jakich korzystamy od ponad 10 lat w naszych klinikach z badaniami przeciwciał IgG, które badają tylko te przeciwciała i nic więcej i są znacznie tańsze i łatwiejsze do wykonania.

Wykonanie badania, które jest bezużyteczne w praktyce klinicznej nie ma żadnego sensu. To prawda, że już wykluczenie produktów, na które organizm wytworzył przeciwciała klasy IgG może przynieść okresowo pewne efekty, jednak z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że nie udaje się wyeliminować wszystkich, pokarmowych przyczyn przewlekłego stanu zapalnego, w oparciu o te badania. Okazuje się, że po wielu miesiącach eliminacji produktów w oparciu o te testy, nabici w butelkę klienci przychodzą do nas i muszą zaczynać wszystko od początku.

Wiemy, że w Centrum Medycznym Vimed dysponujemy najlepszymi narzędziami i największym doświadczeniem w leczeniu i profilaktyce w oparciu o diagnostykę niepożądanych reakcji na pokarm. Jeżeli jednak zechcą Państwo skorzystać z usług innego podmiotu, sugerujemy, aby zanim podejmą Państwo decyzję o wyborze badania, zapoznać się wnikliwie z ofertą takiego podmiotu. W końcu chodzi o Wasze zdrowie i Wasze pieniądze. Warto sprawdzić, czy firma, która oferuje badania nietolerancji pokarmowej i deklaruje, że są świetne, jest zarejestrowana jako podmiot leczniczy w odpowiednim organie administracji, czy posiada doświadczonych specjalistów, którzy będą wiedzieli co zrobić z wynikami badania, czy posiada udokumentowane, potwierdzone listami, czy video wywiadami z pacjentami, doświadczenie w skutecznym leczeniu chorób i dolegliwości.

CM VIMED jest podmiotem leczniczym, czyli zarejestrowaną jako NZOZ, według dawnej nomenklatury placówką, która spełniać musi rygorystyczne wymagania ustawowe dla placówek leczniczych. Już od ponad 10 lat testujemy różne narzędzia diagnostyczne, umożliwiające identyfikację produktów wywołujących przewlekły stan zapalny. Ponad 10 lat temu wybraliśmy najlepszą jak się okazało do dzisiaj, metodę diagnostyki niepożądanych reakcji na pokarm.

Badania te są nieocenioną pomocą dla naszych specjalistów w leczeniu nawet ciężko chorych pacjentów. Wybraliśmy te badania gdyż dają świetne efekty terapeutyczne. Nasze badania są wykonywane inną metodą niż tak powszechnie reklamowane testy nietolerancji pokarmowej i nie można naszych badań porównywać tymi prostymi testami, których ceny mogą być z tego powodu dużo niższe.

Często pojawiają się u nas pacjenci, którzy dali się skusić ceną, ilością alergenów i fałszywymi zapewnieniami nieuczciwych sprzedawców, że są to takie same badania jak nasze. Rozczarowani brakiem oczekiwanych wyników wdrożenia diety eliminacyjnej, trafiają do nas z wynikami takich badań, prosząc o pomoc w leczeniu i ułożeniu zaleceń żywieniowych. Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc, bez wykonania badania cytotoksycznego. My wiemy, że testy IgG nie działają i dlatego od ponad 10 lat pracujemy z testami cytotoksycznymi, dzięki czemu osiągamy ogromne sukcesy w leczeniu. Na naszych stronach dostępne są dziesiątki wywiadów z pacjentami, relacji i zdjęć które potwierdzają, że nasz wybór testów cytotoksycznych w terapii jaką proponujemy pacjentom jest najbardziej właściwy.

Żyjemy w czasach, w których na każdym kroku nieuczciwi sprzedawcy próbują nas oszukać, wykorzystując nasze zaufanie i brak specjalistycznej wiedzy – jak w Amber Gold. Dlatego ostrzegamy wszystkie osoby, zainteresowane leczeniem żywieniowym, przed takimi nieuczciwymi praktykami. Zdrowie jest naszym najcenniejszym dobrem i dlatego nie możemy pozwalać sobie na jakiekolwiek podróbki, czy polegać na pseudo specjalistach. Proszę pamiętać, że jeżeli ktokolwiek próbuje sprzedać Wam usługi czy produkty lecznicze, nie będąc lekarzem, zarejestrowanym podmiotem leczniczym, czy apteką, należy zapalić bardzo mocne czerwone światło.

W Centrum Medycznym Vimed najważniejszy jest pacjent i troska o jego zdrowie, bezpieczeństwo, czas i pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferować naszym pacjentom usługi lecznicze na jak najwyższym poziomie. U nas możesz czuć się całkowicie bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *