Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej

Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej pistoletem Perfect Injector™?

Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej pistoletem Perfect Injector™?

Skóra odnawia się przez całe nasze życie, jednak wraz z upływem czasu ta zdolność do samoregeneracji jest coraz mniejsza. Skóra się przesusza, zanikają włosowate naczynią krwionośne, co powoduje, że skóra wiotczeja, a na skórze głowy obumierają mieszki włosowe.

Ponadto występują sytuacje, w których skóra ulega uszkodzeniom. Nawet u 20-letniej kobiety, czy mężczyzny skóra może stać się zwiotczała czy szara lub też uszkodzona w wyniku różnego rodzaju chorób.

Taka skóra potrzebuje rewitalizacji na przykład 2% kwasem hialuronowym i krzemionką organiczną, w celu nawilżenia i wzmocnienie skóry, lub podania witamin, minerałów czy peptydów, które ją odżywią.

Rewelacyjne efekty daje wykonanie zabiegów próżniowej mezoterapii wieloigłowej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pozyskanego z krwi pacjenta. Mikrouszkodzenia wywołane przez nakłucia zmobilizują włókna kolagenowe do regeneracji. Dzięki temu skóra nabiera jędrności i blasku, a dzięki doskonałemu nawilżeniu skóra wygląda na bardzo młodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *