Koronawirus Cov 19 SARS 2 co możemy zrobić - unikaj?

Koronawirus Cov 19 SARS 2 co możemy zrobić – unikaj?

Mamy tylko dwie strategie obrony: Unikać zakażenia i zapobiegać namnażaniu się wirusa. Sprawdź na czym polegają!

Mamy tylko dwie strategie obrony: Unikać zakażenia i zapobiegać namnażaniu się wirusa.

Musimy bezwzględnie dostosować się do zaleceń władz sanitarnych, przyjmując, że są to raczej zalecenia minimalne – władze nie chcą wprowadzać nadmiernie restrykcyjnych zaleceń, mając nadzieję, że jest to dobry kompromis pomiędzy paraliżem państwa a wskaźnikiem śmiertelności.

Chronić szczególnie osoby cierpiące na choroby przewlekłe o podłożu zapalnym, których jest bardzo wiele. Są to przede wszystkim choroby autoimmunologiczne, reumatyczne choroby narządu ruchu, choroby skóry, choroby przewodu pokarmowego, choroby metaboliczne, choroby układu krwionośnego, choroby układu oddechowego – POCHP, astma, choroby nowotworowe, choroby układu nerwowego jak SM, choroba Alzheimera, czy autyzm. Niestety te choroby dotyczą dzisiaj nie tylko osób starszych. Oznacza to, że niemal 70 % ludzi w Polsce jest zagrożonych zakażeniem i rozwojem choroby COVID-19 spowodowanej koronawirusem Cov 19 SARS 2.

Niebezpieczny wirus wciąż się rozprzestrzenia. Rośnie liczba zarażonych oraz ofiar wirusa. Epidemia zaczęła się w Chinach, ale przybywa też pacjentów w innych częściach świata. Niestety dotarł on również do Europy. Odnotowujemy coraz więcej śmiertelnych przypadków podczas zachorowań.

Dowiedz się więcej:

Koronawirus a układ odpornościowy
Terapia IMMUN BOOST
Jak zacząć leczenie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *