Coaching dla Zdrowia


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że osiągnięcie upragnionego celu nie jest łatwe. Do pełni sukcesu potrzebujesz planu opartego na fachowym doświadczeniu, a także własnego zaangażowania, wynikającego z wizji powodzenia. Jesteśmy po to, żeby Ci w tym pomóc!

Mens sana in corpore sano


w zdrowym ciele zdrowy duch. O powiązaniu tego, co fizyczne z tym, co duchowe wiedział już Tales. Zadbaj jednocześnie o swoje ciało i ducha, by na nowo odkryć radość z poczucia własnej harmonii.

Coaching dla Zdrowia to działanie w zespole Pacjent-Coach, ukierunkowane na:

coaching_grafika
Dzięki przejrzystym radom trenera, możesz osiągnąć doskonałe rezultaty, zdecydowanie szybciej niż gdybyś pracował sam!
Coaching dla zdrowia to niezwykły system działań możliwy do natychmiastowego zastosowania. Realizowany przez doświadczonych trenerów: Magdalenę Horodecką i Roberta Trzebińskiego. Pomogą oni Tobie przezwyciężyć wszystkie bariery, które ograniczają wprowadzenie procesów zmian.

Konsultacje z coachem doskonale wspomogą pracę z Twoim dietetykiem, w trakcie terapii Medycyny Stylu Życia.Koniecznie sprawdź,
czy potrzebujesz Coachingu dla Zdrowia: • Zdecydowałeś się na zmianę diety, pragniesz zmienić swoje nawyki, jesteś ambitny i praktyczny, lecz wizję celu często przesłaniają kłopoty z dyscypliną wewnętrzną i trzymaniem się zaleceń dietetyka.
 • Emocje i empatia są Twoją mocną stroną, ale jednocześnie swoje problemy rozwiązujesz ‘zajadając emocje’.
 • Skupiasz się na karierze zawodowej, ale brakuje Ci czasu dla najbliższych osób.
 • Jesteś pełen energii, a kiedy brakuje Ci adrenaliny sięgasz po słodycze, papierosy lub alkohol.

 • Szukasz wsparcia by jak najlepiej pomóc swojemu dziecku żyć zdrowo i aktywnie.
 • Chcesz skutecznie, raz na zawsze pozbyć się choroby i realizować swoje marzenia.
 • Twoje działania charakteryzuje perfekcjonizm, jesteś liderem w tym, co robisz, a każdemu działaniu towarzyszą gorączkowe przygotowania. Chcąc osiągnąć sukces stresujesz się, zapominasz o jedzeniu i masz powtarzające się uczucie „ściśniętego żołądka” lub problemy ze snem.


Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych stwierdzeń odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie umów się na pierwszą wizytę z coachem!

Co uzyskasz dzięki Coachingowi dla zdrowia:


 • W sposób szybki i trwały uzyskasz swoją wymarzoną wagę i wygląd.
 • Skutecznie pozbędziesz się chorób i uzależnień.
 • Będziesz mieć energię by cieszyć się seksem, uprawiać swój ulubiony sport, podróżować i spotykać się z przyjaciółmi.
 • Spędzisz aktywnie więcej czasu z najbliższymi.
 • W swojej pracy staniesz się skuteczny, zaangażowany, a efekty przekroczą Twoje oczekiwania.
 • Uwierzysz w siebie i nauczysz się pokonywać najtrudniejsze wyzwania.

Co obejmuje Coaching dla zdrowia?


Program coachingowy obejmuje:

Bezpłatną konsultację 30 minutową podczas pierwszej sesji, na której określamy cele i kierunki pracy

Robocze sesje 60-120 minut z częstotliwością zależną od przyjętego programu pracy

Kontakt telefoniczny 30 minut tygodniowo pomiędzy sesjami

Narzędzia i ćwiczenia do pracy własnej

MHorodecka-new

Magdalena Horodecka

coach, trener, psycholog i przedsiębiorca

Na tych zdjęciach to ja. Tak wyglądałam 3,5 roku temu. Ważyłam ponad 90 kg. Miałam chorą tarczycę, chorobę Gravesa-Basedowa i przeżyłam śmierć kliniczną w wyniku przełomu tarczycowego. 6 lekarzy stwierdziło, że w ciągu 2 lat umrę. To moje stare wzorce i przekonania prawie mnie zabiły. Dzisiaj jestem całkowicie zdrową osobą.

Zastanawiasz się jakim sposobem – jako trener doprowadziłam się do takiego stanu? Jestem człowiekiem, kobietą i w pewnym momencie świat mi się dosłownie zawalił. Chaos w życiu zaburzył mój układ odpornościowy. Choroba to często nasz przyjaciel. Mówi bardzo wiele o naszym stosunku do samych siebie. Jest znakiem stop i jednocześnie drogowskazem w naszym życiu. Czuję ogromną wdzięczność za to co przeżyłam, bo dzięki tym doświadczeniom mogłam zmienić siebie.

Wiem, że możesz wyjść z choroby. Wieść życie, jakie chcesz. Wyjść z najgorszej sytuacji, czy też kryzysu. Wszystko zależy od Ciebie. Ja tego dokonałam i wiem jak to zrobić.

Odmieniam życie osób, które korzystają z moich autorskich metod i wypracowują efekty na sesjach coachingowych. Od 9 lat z sukcesami prowadzę własne firmy. W swojej pracy pomagam pokonać ograniczające przekonania, które hamują rozwój człowieka i przez lata nie pozwalają na wykorzystanie swojego prawdziwego potencjału.


Wartości: bogactwo w każdym obszarze życia, rodzina, uczenie innych ludzi.
Hobby: rozwój osobisty, film, książki, gotowanie, rozmowy z ciekawymi ludźmi.
Motto: „Moje życie jest moją nauką” Mahatma Gandhi

Robert Trzebiński

coach, trener

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie relacji międzyludzkich i komunikacji interpersonalnej. Uczy jak tworzyć osobisty system wartości, określić cel życia, osiągać emocjonalną równowagę a także zbudować trwałe relacje zarówno osobiste jak i biznesowe. Swoją wiedzę wykorzystywał w pracy dla takich marek jak Kodak, Philips, Orange czy T-Mobile. Uczy łagodzenia i rozwiązywania konfliktów w relacjach i radzenia sobie z emocjami. Od lat pomaga swoim klientom osiągać równowagę emocjonalną, panować nad umysłem i odnaleźć prawdziwy życiowy cel.

Przez ponad 20 lat pracowałem w korporacjach na odpowiedzialnych stanowiskach. Kilka lat temu doświadczyłem problemów związanych z wypaleniem zawodowym i stresem. Spowodowało to kryzys emocjonalny, zdrowotny, co przeniosło się na sferę relacji partnerskiej i rodziny. Pojawiły się problemy z wagą, bólami głowy, zaburzeniami koncentracji i snu.

Dzięki pracy nad sobą, dyscyplinie wewnętrznej, postawieniu sobie nowych celów i zastosowaniu zaleceń medycyny stylu życia, kryzys pozostał wspomnieniem a doświadczenia zaowocowały stworzeniem nowych, solidnych fundamentów i wartości oraz trwała zmianą jakości życia.


Wartości: uczyć siebie i innych, rodzina, bogactwo.
Hobby: fotografia przyrodnicza, kontakt z naturą, historia świata i człowieka.
Motto: „Prawdziwym mistrzem nie jest ten, który ma wielu wyznawców ale ten, który wychował wielu mistrzów” Neale Donald Walsch

Trzebinski

Coaching dla zdrowia to niezwykły system działań możliwy do natychmiastowego zastosowania. Realizowany przez doświadczonych trenerów: Magdalenę Horodecką i Roberta Trzebińskiego. Pomogą oni Tobie przezwyciężyć wszystkie bariery, które ograniczają wprowadzenie procesów zmian.