DNA 08 – Geno Odchudzanie


Jesteś już zmęczona dietami „cud”? Ćwiczysz, a efektów brak? Z tym już koniec – z pomocą przychodzi genetyka! To w Twoich genach zapisana jest najskuteczniejsza metoda odchudzania! Wypróbuj program odchudzania dopasowany specjalnie do Ciebie. Każdy z nas jest przecież inny…

Bestseller w medycynie przyszłości – Genetycznie spersonalizowany program odchudzania! Dostępny już dziś!

Teraz i ty możesz skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów! Odzyskaj piękną figurę.

Program Weight Sensor poddaje analizie geny, które mają największy wpływ na nadmierny przyrost masy ciała. Dzięki temu badaniu dowiesz się, co przyczynia się do powstania otyłości lub nadwagi, czy szkodzi Tobie konsumpcja tłuszczów czy węglowodanów, jakie produkty spożywcze są zalecane dla Ciebie w codziennej diecie oraz jakie ćwiczenia musisz wykonywać i ile czasu na nie poświęcać, by naprawdę przyniosły rezultaty.

Ta analiza genetyczna da Tobie możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego, spersonalizowanego planu odchudzania, idealnie dopasowanego do Twojego profilu genetycznego, co ma znaczący, pozytywny wpływ na przebieg Twojego powrotu do wymarzonej sylwetki!

Co zawiera pakiet Weight Sensor?


W raporcie znajdziesz odpowiedzi na pytania:

 • Jak zachować równowagę między dietą a ćwiczeniami?
 • Który typ ćwiczeń jest lepszy do zachowania masy mięśniowej – siłowy czy wytrzymałościowy?
 • Ile posiłków dziennie należy jeść by zminimalizować uczucie głosu?
 • Jaki jest najbardziej korzystny stosunek węglowodanów do tłuszczów w diecie?

Twoje genetyczne predyspozycje do występowania efektu „jo-jo”

Badania wykazały, że niektórzy ludzie po wdrożeniu diety powracają do swojej pierwotnej masy ciała znacznie szybciej, niż inni.

Różnica ta regulowana jest genetycznie. Z tego względu niektórzy z nas muszą wykazywać się większą dyscypliną niż inni, aby utrzymać zdrową masę ciała. Dodatkowo, geny decydują o miejscach, w których tłuszcz jest odkładany.

Przyczyna tycia: węglowodany czy tłuszcze?

Przyczyny wzrostu masy ciała zapisane są w naszych genach. U niektórych spożycie dużych ilości węglowodanów prostych wiąże się ze wzrostem masy ciała. Inni ludzie są klasyfikowani genetycznie, jako nastawieni na ich spalanie. Dla nich spożycie węglowodanów prostych nie wpływa znacząco na masę ciała, zaś tyją gwałtownie na diecie zawierającej duże ilości tłuszczy.

Kontrola odczuwania głodu i sytości

Ze względu na indywidualne różnice genetyczne, niektórzy ludzie czują silniejszy głód, gdy przez dłuższy czas nie spożywali jedzenia, niż inni. Geny mogą nas także zmuszać do spożywania większej ilości kalorii przy każdym posiłku.

Program Weight Sensor to badanie, dzięki któremu otrzymasz:


 • Analizę 8 genów związanych z zachowaniem prawidłowej masy ciała
 • Informację występowania genetycznej skłonności do otyłości, która ma olbrzymi wpływ na przyrost Twojej masy ciała
 • Informację czy przyczyną otyłości są tłuszcze i/lub węglowodany, co pozwoli optymalnie dobrać program żywienia
 • Informację czy Twój organizm jest podatny na efekt jojo, co wyeliminuje ryzyko powrotu zbędnych kilogramów
 • Informację na podstawie profilu genetycznego na ile skuteczne w odchudzaniu jest ograniczenie przyjmowanych kalorii, czyli na ile wprowadzenie diety niskokalorycznej przyniesie zadawalający efekt
 • Informacje na temat aktywności fizycznej, czyli z jaką intensywnością powinieneś trenować siłowo i wytrzymałościowo, by ćwiczenia przyniosły pożądane rezultaty
 • Optymalne programowanie żywieniowe, które pomoże dobrać dietę tak aby osiągnąć zamierzone cele, zarówno zdrowotne jak i te związane z wyglądem (szczupła sylwetka, młody wygląd)

3-fazowy program odchudzający gwarantuje długotrwałe efekty


 • 1. Faza chudnięcia

  Dopóki masa ciała jest wyższa od masy docelowej, trwa faza chudnięcia. Należy podczas niej stosować się do odpowiednich zaleceń. Etap ten może stanowić pewne wyzwanie, ponieważ masa ciała szybko spada.

 • 2. Faza adaptacji

  Po osiągnięciu masy docelowej rozpoczyna się faza adaptacji, trwająca 2 tygodnie. W tej fazie organizm stopniowo przyzwyczaja się do większej ilości kalorii.

 • 3. Faza podtrzymująca

  Po stopniowym dostosowaniu dziennej ilości spożywanych kalorii rozpoczyna się faza podtrzymująca. Na fazę tę składa się prosty program ćwiczeń i nauka o tym, jaką żywność jeść i ile jej spożywać. Można się także dowiedzieć, w jaki sposób przestrzegać diety aby ustabilizować masę ciała bez konieczności rezygnowania z ulubionych potraw. Osoby mające pożądaną masę ciała i chcące dowiedzieć się, w jaki sposób zoptymalizować dietę mogą zacząć program od razu od tej fazy.