Gwiazdy VIMEDU | VIMED

Jolanta Kwaśniewska


„Aby żyć długo i wejść w starość w dobrej formie, trzeba mądrze się odżywiać (nie używamy słowa „dieta”) i zażywać ruchu”

— Jolanta Kwaśniewska “Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!”

Natalia Przybysz


„Migreny zero… regeneruje się dużo szybciej, śpi mi się świetnie – w ogóle: ŻYĆ NIE UMIERAĆ!”

Honorata Skarbek - historia naszych pacjentów

Honorata Skarbek


„W moim zawodzie ciężko jest pozwolić sobie na zwolnienie tempa, regularne, zdrowe posiłki, odpowiedni wysiłek fizyczny oraz wysypianie się. Tak naprawdę graniczy to z cudem. Teraz wiem, że cuda się zdarzają pod opieką kliniki Vimed”

Małgorzata Potocka


„Zrobiłam badanie kodu metabolicznego krwi i sprawdziłam, czego nie powinnam jeść. Gdybym miała tę wiedzę jako dwudziestolatka, pewnie byłabym jak Lenin – wiecznie żywa i młoda!”

Małgorzata Potocka - historia pacjentów kliniki vimed

Beata Sadowska


„Wierzę, że jestem tym, co jem. Wierzę, że zdrowie to najważniejsza inwestycja. Bezcenna. No to inwestuję!”

Dušan Kuciak


„Podczas meczu czy treningu muszę być przygotowany na 100%. Najlepszy sposób na szybką regenerację to zabiegi w komorze hiperbarycznej w klinice VIMED. 100% tlenu – to 110% mocy.”

Historie pacjentów kliniki vimed - Kasia Klich

Kasia Klich


„Efekty terapii przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po zaledwie trzech miesiącach odzyskałam energię, ubyło mi lat i kilogramów. Jeśli chcecie Państwo zamienić swoje zdrowie na lepszy model, to trafiliście pod właściwy adres.”

Michał Milowicz


Karolina Szostak


Katarzyna Montgomery


Joanna Moro


Krystyna Janda


Katarzyna Cerekwicka


Marina Łuczenko


„Na początku ciężko jest się przyzwyczaić do braku pewnych produktów, ale po jakimś czasie dieta zmienia sie w sposób życia. Polecam ją wszystkim, którzy chcą zadbać o siebie, poznać swój organizm i nauczyć się jak zdrowo żyć w zgodzie ze sobą. Bo źródło piękna leży na talerzu”Krystyna Tkacz


Stanisława Celińska
Tomasz Kammel


Piotr Rubik


„Czuję się lżejszy, nie mam problemów ze wstawaniem rano, nie mam problemów z bólem brzucha, nie mam problemów ze złym samopoczuciem, czuję się po prostu zdrowszy.”Dorota “Doda” Rabczewska


Magda Umer


„Dzięki pani doktor Lidii Trawińskiej, dzielnie schudłam prawie 20 kilogramów. Żeby w wieku, w jakim jestem jeszcze trochę pożyć, muszę zacząć wreszcie myśleć o zdrowiu. Dlatego dbam o siebie.”Andrzej Mleczko


Maja Sablewska


„Zdrowy styl życia to najlepsza dieta świata. Ważne jest to, co jesz i kiedy jesz.”

— Maja Sablewska “Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej”