Historia Pani Teresy – 68 lat – Terapia Fenotypowa pozwoliła uniknąć dramatycznych konsekwencji | VIMED

Historia Pani Teresy – 68 lat – Terapia Fenotypowa pozwoliła uniknąć dramatycznych konsekwencji

Pani Teresa ma 68 lat. To bardzo świadoma osoba, która wie, że od niej zależy jak upłynie reszta jej życia. Przyjechała do centrum Medycznego VIMED na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej w przekonaniu, że stan jej zdrowia jest całkiem dobry. Jej głównym celem było zapewnić sobie regenerację organizmu. Chciała także zrzucić kilka zbędnych kilogramów. W trakcie wywiadu okazało się, że Pani Terasa zjawiła się u nas w ostatnim momencie. Szczegółowe pytania pozwoliły odkryć informacje, z których pacjentka nie zdawała sobie sprawy. Nie podjęcie działań niewątpliwie doprowadziłoby w krótkim czasie do dramatycznych konsekwencji.

Pani Teresa zapoznała się ze szczegółami stosowanej przez nas unikalnej Terapii Fenotypowej, która pozwala powstrzymać procesy starzenia się organizmu i spowolnić zmiany degeneracyjne komórek. Wprawdzie metodologia terapii fenotypowej wymaga od pacjenta nieco wysiłku, jednak z pewnością warto to zrobić, by przeżyć kolejne 30 lat przy boku kochającego męża w dobrym zdrowiu. Choć koszt kompleksowej terapii wraz z badaniem genetycznym to kilkanaście tysięcy złotych, jednak pani Teresa postanowiła zrobić sobie prezent z okazji swoich urodzin. Stwierdziła, że to będzie nie tylko najcenniejszy, ale także najpiękniejszy prezent dla niej. Terapia Fenotypowa z zabiegami rehabilitacji komórkowej oraz badanie genetyczne DNA Nutri Control wraz z analizą genetyczną to optymalny wybór w tej sytuacji. Taki pakiet diagnostyczno terapeutyczny dostarczy niezbędnych informacji na temat nietolerancji pokarmowych i wielu innych istotnych parametrów określających stan organizmu, a badanie genetyczne dostarczy analizy aktywności kilkudziesięciu genów.

Dzięki rekomendacjom genetyków będziemy dysponować informacjami niezbędnymi by zrozumieć jakich składników odżywczych i w jakich proporcjach potrzebuje jej organizm. Zabiegi medycyny komórkowej pozwolą uzyskać efekt synergii, aktywując wytwarzanie i proliferację komórek macierzystych. Dzięki temu wzmocnieniu ulegną wszystkie funkcje organizmu, włącznie z funkcjami układu odpornościowego, który niestety wraz z wiekiem znacznie się osłabia. Jestem przekonana, że dzięki terapii pani Teresa będzie mogła dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i utrzymać optymalną wagę. Gratulujemy Pani Tereso najlepszego prezentu na lata – dobrego zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *