Historia Patrycji | VIMED

Historia Patrycji

Pani Patrycja do CM Vimed trafiła przez Internet, gdzie po raz kolejny szukała ratunku dla swojego zdrowia. Ponad 3 lata temu życie tej młodej, 27-letniej kobiety znacznie się pogorszyło. Pierwszymi niepokojącymi symptomami jakie się pojawiły były ataki duszności, opuchlizna, zaczerwienienie skóry wokół oczu, a następnie rozwinęła się astma oskrzelowa.

W międzyczasie przeprowadzone badania krwi wykazały niedoczynność tarczycy oraz stan zapalny wątroby i woreczka żółciowego, czego konsekwencją był wykonany zabieg cholecystektomii. Oprócz zdiagnozowanych chorób pani Patrycja coraz częściej cierpiała na wzdęcia, bóle żołądka i rozwolnienia. Czytając materiały zamieszczone na stronie internetowej Vimedu zaczęła powoli dostrzegać zależność pomiędzy swoimi problemami zdrowotnymi, a sposobem odżywiania, który do tej pory stosowała.

Po spotkaniu z dietetykiem i przeprowadzonej szczegółowej diagnostyce dowiedziała się jak bardzo do tej pory szkodziła samej sobie, czego konsekwencją był pogarszający się z roku na rok stan jej zdrowia. Pierwsze miesiące terapii nie były łatwe, ale za to bardzo owocne. W przeciągu pierwszych trzech miesięcy pani Patrycja osiągnęła swoją należną masę ciała tracąc ponad 10kg. Znacznie ważniejsze jednak było uregulowanie pracy przewodu pokarmowego i pozbycie się zmian skórnych na ciele, a szczególnie twarzy.

Program oczyszczania organizmu, który Pacjentka przeszła w pierwszych tygodniach terapii, pozwolił oczyścić jej przewód pokarmowy i wątrobę ze złogów cholesterolowych i kamieni kałowych. Już po pierwszych 3 tygodniach zmiany skórne znacznie się zmniejszyły, a w 5 tygodniu terapii całkowicie zniknęły. Największym i niespodziewanym sukcesem terapii dla Pani Patrycji było zajście w upragnioną ciąże, o którą wraz z mężem starali się od ponad 2 lat. Teraz Pani Patrycja, jak sama mówi wie, iż podstawą dobrego zdrowia, samopoczucia, a nawet zadowolenia z życia jest po prostu zadbanie o siebie samą oraz przede wszystkim o swój sposób odżywiania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *