VIMED: skuteczne leczenie chorób przewlekłych - skuteczne odchudzanie Warszawa Kraków - dietetyk, leczenie otyłości - hydrokolonoterapia, nietolerancja pokarmowa

Życie bez dolegliwości

ZAPEWNIAMY LECZENIE BARDZIEJ SKUTECZNE DZIĘKI PERSONALIZACJI I SYNERGII

Centrum Medyczne VIMED – HEALTH & BEAUTY – Podmiot Leczniczy. Pionier medycyny funkcjonalnej!
Stosując w naszych klinikach zintegrowaną, spersonalizowaną medycynę stylu życia, już od ponad 12 lat zwiększamy bezpieczeństwo i efektywność leczenia chorób przewlekłych.

Zajmujemy się skutecznym i bezpiecznym leczeniem nadwagi i otyłości. Leczymy i wspomagamy leczenie chorób sercowo naczyniowych (nadciśnienie, miażdżyca), cukrzycy i insulinooporności, chorób skóry (łuszczyca, azs), alergii i nietolerancji, chorób nowotworowych, chorób zapalnych kości i stawów, chorób przewodu pokarmowego, chorób układu nerwowego, chorób z autoagresji, chorób tarczycy (Hashimoto), niepłodności i wielu innych.

Historie Sukcesów

Od roku 1997 Centrum Medyczne VIMED otworzyło drogę do zdrowego i długiego życia dziesiątkom tysięcy zadowolonych pacjentów.

8 lipca 2019
MArtyna - historia pacjentów kliniki vimed

Błyskawiczna metamorfoza – 7 kilogramów w 7 dni!

Historia sukcesu Martyny udowadnia, że Terapia Ketogeniczna sprawdza się nawet w przypadku osób, którym praca zawodowa i tryb życia nie pozwalają, by zwolnić tempo. Dyskretna sonda i niewielka pompa nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, podczas biznesowych spotkań i podróży, a odchudzaniu nie towarzyszy uczucie głodu, dyskomfort czy spadek energii.
8 lipca 2019

Panna Młoda lżejsza o 21 kilogramów dzięki Terapii Fenotypowej

Poznajcie historię Ani, która - mimo wielkiej miłości i wymarzonego ślubu - nie miała ochoty zostać “panną młodą ponad miarę”. Dlatego suknia, którą wybrała dla siebie na ten wielki dzień, choć o kilka rozmiarów za ciasna - stała się motywacją do walki o idealną figurę. Ania zdecydowała się na Terapię Fenotypową w klinice VIMED i dzięki “diecie rurkowej” w szybki, bezpieczny i trwały sposób schudła aż 21 kilogramów.
6 lipca 2019

Terapia Ketogeniczna – szybkie i bezpieczne odchudzanie medyczne przed ważnym wydarzeniem

Rzadko która kobieta jest naprawdę zadowolona ze swojej wagi i figury - większość pań podkreśla, że z chęcią zrzuciłoby te 5-10 kilogramów, by czuć się naprawdę dobrze w swoim ciele i zmieścić się w ulubioną “małą czarną”, jeansy sprzed ciąży czy wymarzoną suknię ślubną. Niestety doświadczenie pokazuje, że to właśnie tę nieznaczną kilkukilogramową nadwagę najtrudniej jest zrzucić.
24 czerwca 2019

Jak Mikołaj pozbył się AZS (Atopowe Zapalenie Skóry) w CM VIMED

Mówi się, że talent nie wystarczy, gdy nie towarzyszy mu ciężka praca. Ale czy bez predyspozycji genetycznych organizmu do uprawiania tak wymagającej dyscypliny, jaką jest tenis, Agnieszka Radwańska osiągnęłaby mistrzostwo? Okazuje się, że cała tajemnica kryje się w naszych genach, a badanie DNA Sport pozwala młodym sportowcom i ich trenerom właściwie ukierunkować rozwijanie wrodzonego talentu sportowego oraz dopasować dietę do potrzeb intensywnie trenującego organizmu.
24 czerwca 2019

Jak wygraliśmy walkę z łuszczycą u maleńkiej 10-miesięcznej Nadii

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia historii walki z łuszczycą malutkiej Nadii. Nadia trafiła do nas w wieku 10 miesięcy. Rodzice długo nie radzili sobie z problemem łuszczycy u córeczki. Na szczęście, po terapii w naszej klinice i ogromnym zaangażowaniu rodziców, udało nam się wspólnie wygrać i pozbawić tę cudowną istotkę ogromnego cierpienia.

CENTRUM SPERSONALIZOWANEJ

TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej (HBOT) coraz częściej wykracza poza zastosowania w medycynie ratunkowej. Stosowana zgodnie z zaleceniami lekarza, może przynieść wymierne korzyści w leczeniu wielu chorób o przewlekłym charakterze. CM VIMED oferuje wsparcie merytoryczne dietetyków klinicznych i lekarzy posiadających wiedzę i doświadczenie w stosowaniu tlenoterapii hiperbarycznej.