Grube uda - Modelowanie sylwetki typu gruszka | VIMED

MODELOWANIE SYLWETKI TYPU GRUSZKAMasz sylwetkę typu gruszka? Odkąd pamiętasz zmagasz się z problemem grubych, masywnych ud nieproporcjonalnych do reszty Twojej figury? Podczas chodzenia czy biegania Twoje uda ocierają się o siebie tworząc nieprzyjemne, bolesne rany? Wiele razy próbowałaś się odchudzać, używałaś suplementów, intensywnie ćwiczyłaś, a „duże uda” nie zmniejszały swoich obwodów? Prawdopodobnie cierpisz na obrzęk lipidowy i związany z nim przewlekły stan zapalny. Musisz z tym walczyć, dopóki nie jest za późno! Umów się na wizytę do naszego lekarza, który pomoże Ci skutecznie wymodelować sylwetkę i wyszczuplić uda.Już od 10 lat dysponujemy skuteczną metodą walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej na udach. Zaufaj naszemu doświadczeniu – dzięki efektowi synergii różnych działań diagnostycznych, zabiegowych i terapeutycznych, likwidujemy prawdziwą przyczynę zaburzeń lipidowych i skutecznie pozbywamy się problemu „grubych ud”.

Nie lekceważ problemu, bo nieleczony obrzęk lipidowy, zawsze po latach prowadzi do takich samych konsekwencji: w trzecim stadium to schorzenie po prostu nie daje żyć.

Obrzęk lipidowy („syndrom bolącego tłuszczu”) to przewlekła choroba, charakteryzująca się obustronnym, symetrycznym zwiększaniem się tkanki tłuszczowej głównie w rejonie bioder i nóg (od pasa w dół aż do charakterystycznej linii nad kostką), połączonym z tendencją do obrzęku ortostatycznego (powstającego pod wpływem długotrwałego stania lub siedzenia).