Lidia Trawińska | VIMED

Lidia Trawińska
Zaprasza do wyzwania!
Poznaj swoje zwyczaje żywieniowe.


Pobierz bezpłatnie tygodniowy dzienniczek!
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od VIMED Sp. z o.o. Pełna treść klauzuli >>
Wyrażam zgodę na przetważanie danych osobowych przez VIMED Sp. z o.o. w celu wysyłki "Dzienniczka zdrowia". Pełna treść klauzuli >>
 
2018/07/31 23:28:41

Dzienniczek dostępny jest tylko przez 21 dni!

Chcesz dowiedzieć się dlaczego od dłuższego czasu zmagasz się ze swoją nadwagą? Wypróbowałaś już wiele diet, ale efekt odchudzania nigdy nie był trwały? Zastanawiasz się, co zrobić, by odnieść wreszcie sukces, poznaj jakie produkty Ci służą, a jakie nie?

Możesz wyglądać lepiej, w pełni korzystać z uroków życia, zmieścić się w swoje ukochane ciuchy!
Spędzaj czas tak, jak masz na to ochotę, na rowerze, plaży, basenie, dorównaj kroku swoim dzieciom!

Podejmij wyzwanie z Lidią Trawińską!

Mamy dla Ciebie prezent!
Pobierz 7-dniowy dzienniczek zdrowia

  • W tym dzienniczku będziesz zaznaczać wszystkie produkty, jakie spożywasz przez kolejnych 7 dni. Ważne jest, aby wypełniać go systematycznie, dzień po dniu, ponieważ dzięki temu dowiesz się, czy Twój styl odżywiania jest to dla Ciebie korzystny.
  • Otrzymasz jasne, pomocne wskazówki, jakie grupy produktów powinnaś jeść regularnie, a jakich unikać.
  • Ponadto przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, jak już dziś możesz zadbać o siebie, zyskać więcej energii i być bardziej świadomą potrzeb swojego organizmu.

Nazywam się Lidia Trawińska

ponad 10 lat temu założyłam Innowacyjne Centrum Medyczne VIMED. Do tej pory pomogliśmy już tysiącom osób, które zmagały się z nadwagą, a nawet otyłością i chorobami towarzyszącymi. W czasie mojej pracy spotkałam wielu wspaniałych ludzi. Oni także kiedyś wykonali pierwszy krok, by lepiej poznać swoje zwyczaje żywieniowe. Dzięki temu mogą w pełni korzystać z życia.

„Dzięki Wam schudłam 21 kg w ciągu trzech miesięcy. W chwili obecnej ważę 60 kg, a ważyłam 81. Czuję się świetnie, mam dobre wyniki i jestem bardzo wdzięczna. Wysyłam do Państwa wszystkich znajomych, którzy mają problemy zdrowotne. Nie boję się efektu jojo, ponieważ smakuje mi tyle różnych produktów, których wcześniej nigdy nie jadłam. Żyję i smakuję życie od nowa.”

— Anna Korzeniowska

„Klinika spełnia wszystkie oczekiwania. W końcu znalazłam specjalistów którzy w zupełnie inny sposób podchodzą do odchudzania poprzez wprowadzenie do diety mnóstwa warzyw i oczyszczenie organizmu z toksyn. Polecam każdemu kto poważnie chce zająć się swoim zdrowiem. Wspólnie z partnerem zmieniliśmy swój tryb życia… z czystym sumieniem polecam to miejsce.”

— Anna Kaczorowska

„ Polecam Terapię Fenotypową ponieważ powoduje widoczną utratę wagi już po kilku dniach, zapewnia lepsze samopoczucie, np. ustępują bóle głowy i wprowadza zdrowe nawyki żywieniowe.”

— Maciej Bocian

Korzystałaś już z wielu sposobów, które wymagały systematyczności. Nie chcesz spędzać cennego czasu na notowanie posiłków, nie mając pewności, czy coś Ci to da? Skorzystaj z unikalnych narzędzi, najbardziej doświadczonych profesjonalistów w zakresie medycyny żywieniowej!

ZRÓB WRESZCIE COŚ DOBREGO DLA SIEBIE!

Vimed © 2018 – Wszelkie prawa zastrzeżone.