NASI SPECJALIŚCI | VIMED

Nasz Zespół

Lekarze

Dariusz Kaczorowski
lek. med. Dariusz Kaczorowski
Chirurg, specjalista medycyny ratunkowej oraz medycyny estetycznej.

Konsultacje lekarskie u dzieci i dorosłych. Konsultacje specjalistyczne i nadzór medyczny w trakcie procesu terapeutycznego. Konsultacje chirurgiczne, konsultacje z zakresu medycyny hiperbarycznej i estetycznej.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Doświadczony specjalista zarządzania i kierowania placówkami ochrony zdrowia w kraju i zagranicą. Były koordynator ratownictwa medycznego MON.

Usg jamy brzusznej, USG Doppler – badania naczyniowe.

Anita Bania
lek.med. Anita Bania
Specjalista medycyny sportowej, internista. Lekarz medycyny estetycznej, lekarz medycyny bioregulacyjnej.

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Specjalista w dziedzinie medycyny hiperbarycznej.

Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując jako lekarz internista, zarówno w szpitalu jak i w lecznictwie otwartym. Wieloletnie doświadczenie kliniczne w leczeniu chorób skóry, szczególnie skóry owłosionej.

Beata Cywińska-Durczak
lek. med. Beata Cywińska-Durczak
Lekarz pediatra oraz certyfikowany specjalista leczenia nadwagi i otyłości.

Konsultacje lekarskie u dzieci i dorosłych.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując jako lekarz pediatra, zarówno w szpitalu jak i w lecznictwie otwartym.

Specjalista homeopatii. Interesuje się profilaktyką zdrowotną i medycyną przeciwstarzeniową.

Dietetycy

Patrycja Paradowska
Patrycja Paradowska
Dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, specjalistka ds. żywienia ludzi zdrowych i chorych oraz dietoprofilaktyki w CM VIMED. Absolwentka Wydziału Lekarskiego na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kierunku Biotechnologia Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Dyplomowany diagnosta laboratoryjny.

Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu nutrigenomiki oraz artykułów o tematyce żywieniowej.Swoje ambicje zawodowe wiąże z szerszym wykorzystaniem nutrigenetyki w swojej codziennej pracy z pacjentami. Prywatnie miłośniczka zwierząt aktywnie zaangażowana w pomoc bezdomnym psom.

Laureatka 3 miejsca w plebiscycie Dietetyk Roku 2019 Polska The Times.

Karolina Pałka
Karolina Pałka
Dietetyk kliniczny

Dietetyk w Centrum Medycznym VIMED. Ukończyła Istitute for Integrative Nutrition w Nowym Jorku. Certyfikowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktykujących bez Użycia Leków.

Specjalizująca się w oczyszczaniu organizmu na poziomie komórkowym. Certyfikowany Holistyczny Coach Zdrowia. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

Fizjoterapeuci

Marzena Deptuła
Marzena Deptuła
Fizjoterapeutka

Mgr fizjoterapii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. W klinice jestem odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta. Dzięki pracy zdobywam ciekawe doświadczenie zarówno zawodowe jak i dietetyczne.

W życiu prywatnym uwielbiam aktywny wypoczynek, podróże, rysunek i góry.

Iwona Irzyk
Iwona Irzyk
Fizjoterapeutka

Ukończyła krakowską Akademię Wychowania Fizycznego z tytułem magistra fizjoterapii. Swoje doświadczenie poszerzyła odbywając praktyki w placówce medycznej w Portugalii. Z zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzi do zawodu ciągle podnosząc kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz warsztatach.

Interesuje się zdrowym stylem życia oraz dobrą kuchnią. Uwielbia poznawać nowe miejsca i aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi. Miłośniczka dobrej książki i kotów!

Marta Karasińska
Marta Karasińska
Fizjoterapeutka

Mgr Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im.J.Piłsudskiego w Warszawie. W klinice jest odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta jak i również zabiegi rehabilitacji komórkowej.

“Dzięki pracy poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe.”

Na co dzień pasjonatka sportu – głównie siatkówki.

Patrycja Niedziałkowska
Patrycja Niedziałkowska
Fizjioterapeutka

“Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii.

Specjalizuję się w rehabilitacji komórkowej. Wykonuję także zabiegi z zakresu modelowania twarzy i sylwetki.
Dodatkowo pracuję z pacjentami neurologicznymi. Swoją wiedzę staram się na bieżąco poszerzać.

W wolnej chwili uwielbiam podróżować po świecie, poznawać nowe kultury, miejsca oraz próbować lokalnych kuchni.”

Kosmetolodzy

Paulina Kucharzewska<
Paulina Kucharzewska
Kosmetolog

“Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, na którym zdobyłam tytuł magistra kosmetologii. Medycyna estetyczna i kosmetologia od lat jest moją pasją, dlatego wciąż pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kongresach. Przykładam dużą wagę do indywidualnego podejścia do klienta i poznania jego potrzeb.

Specjalizuję się w zabiegach igłowych oraz terapiach z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech. W wolnych chwilach podróżuję i rozwijam swoje hobby – fotografię.”

Pielęgniarki

Beata Chudzik
Beata Chudzik
Pielęgniarka

“Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Nauki o Zdrowiu z tytułem licencjata pielęgniarstwa.

W CM VIMED wykonuję zabiegi hydrokolonoterapii,opiekuję się pacjentami w terapii ketogenicznej, można mnie spotkać w komorze hiperbarycznej i na zabiegu Vacuiono.

W wolnych chwilach czytam książki (nie tylko medyczne) i lubię poznawać nieodkryte zakątki naszego kraju.”

Operatorzy Komory Hiperbarycznej

Maciej Pyrka
Maciej Pyrka
Operator Komory Hiperbarycznej

“Jestem Ratownikiem Medycznym z wykształcenia, pracującym w zawodzie od 11 lat w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie. Od 9 lat pracuje również w Centrum Medycznym VIMED na stanowisku Operatora Komory Hiperbarycznej.

W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi, a poprawa ich stanu zdrowia daje mi największą satysfakcję. W czasie wolnym podróżuje. Interesuje się motoryzacją oraz sportem.”

Administracja

Paulina Gawarecka
Paulina Gawarecka
Zastępca Kierownika Przychodni

“Z firmą VIMED związana jestem od 10 lat, aktualnie na stanowisku Zastępcy Kierownika Kliniki.

Ukończyłam Kosmetologię. Na co dzień koordynuje pracę zespołu, dbam o zadowolenie i komfort naszych pacjentów.
Uwielbiam pracę z ludźmi.

Prywatnie jestem mamą 6 letniego synka i to On pochłania mój czas poza pracą.”

Agnieszka Pacholczak
Agnieszka Pacholczak
Koordynator Działu Rehabilitacji Komórkowej / Medycyny Fizykalnej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii. Z CM VIMED związana od 6 lat, gdzie aktualnie pełni funkcję koordynatora Działu Medycyny Fizykalnej dbając o jakość i bezpieczeństwo świadczonych zabiegów rehabilitacji komórkowej. “Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywałam w kraju oraz w trakcie kilkuletniego stażu pracy w Portugalii. Moim szczególnym zainteresowaniem są zabiegi z zakresu fizjoterapii estetycznej oraz odnowy komórkowej. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów modelowania sylwetki oraz poprawiających kondycję skóry. Czas wolny poświęcam pasji, którą jest połączenie sportu, podróży oraz odkrywania kuchni świata.”

Milena Dąbrowska
Milena Dąbrowska
Lider zmiany, konsultant

“Absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, gdzie zdobyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę m.in. na temat profesjonalnej obsługi na recepcji.

Od ponad 2 lat mam przyjemność pracować w klinice VIMED, gdzie staram się spełniać jak najlepiej funkcję Lidera zmiany. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek.”