CM VIMED – Holistic Health.
Nasz wkład w walkę z rakiem!

Statystyki są przerażające – rośnie dramatycznie ilość chorób nowotworowych, zarówno wśród osób dorosłych jak i u coraz młodszych dzieci.

Przy współpracy z Fundacją Medycyny Stylu Życia zachęcamy do wykonania najbardziej czułego badania niepożądanych reakcji pokarmowych w bardzo atrakcyjnej cenie. To najlepsza profilaktyka chorób przewlekłych.

Ilość badań w tej cenie ograniczona do wyczerpania zapasów. Badanie można wykonać do końca roku, decyduje data zakupu.

Wykorzystaj tę niezwykłą okazję, aby powtórzyć badanie Kod Metaboliczny 200 oraz by ten najbardziej czuły test wykonali wszyscy Twoi bliscy – tak niskiej ceny na to badanie jeszcze nigdy nie mieliśmy.

Nigdy nie wiesz, kiedy odkryją u Ciebie chorobę nowotworową.


Jeżeli nie masz raka, zrób wszystko, aby ten stan utrzymać i nigdy nie otrzymać takiej diagnozy!! Istnieją mocne dowody na to, że odpowiednia dieta może uchronić nas przed rozwojem choroby nowotworowej.

Kiedy rak zostanie zdiagnozowany,
to jeszcze nie koniec świata.


Niemal każda choroba przewlekła zależy od tego jak się odżywiamy. Istnieją mocne dowody naukowe, że odpowiedni jadłospis może hamować wzrost raka, a nawet go leczyć. Walka z chorobą zaczyna się przy stole. Eliminacja pożywienia, które wywołuje stan zapalny, to najważniejszy element przeciwrakowego postępowania.

Informacja o produktach wywołujących przewlekły stan zapalny to magiczna broń dla tych, którzy już leczą raka, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mają zdiagnozowanego nowotworu. Badanie Kod Metaboliczny 200 to najlepsza inwestycja w zdrowie – Precyzyjna Informacja we właściwym czasie to jak tarcza przed atakiem atomowym. Włącz już dziś tarczę przeciwnowotworową. Zarezerwuj termin badania i wraz z naszymi dietetykami, zaplanuj przeciwnowotworowy schemat postępowania.

Nie bądź bierny. Testy genetyczne pod kątem ryzyka nowotworu to dobry krok, jednak same badania nie wystarczą, bo w początkowej fazie nowotwór jest niewykrywalny. Medycyna tylko w 10% odpowiada za nasze zdrowie. W 20% decydują geny. Reszta zależy od nas i środowiska w jakim żyjemy. Najważniejszy jest styl życia i to co codziennie wkładamy do ust.

Ratuj siebie, rodziców, dzieci i przyjaciół!


Lub wyślij e-mail na adres warszawa@vimed.pl, jeżeli chcesz wykonać badanie na odległość z konsultacją dietetyczną przez Skype.

Podaj dalej – Modyfikacja stylu życia może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia milionów ludzi i chronić nasze środowisko naturalne przed degradacją. Medycyna stylu życia to skuteczna metoda leczenia chorób przewlekłych, może przedłużyć życie ludzi w zdrowiu. Przekazując tę informację dalej, pomagasz nam szerzyć wiedzę o najnowszych zdobyczach nauki. Dziękujemy.