Terapia ketogeniczna – skuteczne i bezpieczne odchudzanie - bariatria

Pomogliśmy bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy dziesiątkom tysięcy pacjentów.

Jeśli musisz bardzo szybko schudnąć,
wybierz Terapię Ketogeniczną


Terapia ketogeniczna to szybkie, pewne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie problemu nadwagi.

Terapia Ketogeniczna to tak nowatorska metoda odchudzania, że budzi kontrowersje wśród lekarzy, którzy mylą ją z niebezpieczną także naszym zdaniem dietą ketogeniczną: Dieta Ketogeniczna – warto czy nie?, która jest czymś zupełnie innym.

Terapia Ketogeniczna zapewnia szybki spadek masy ciała bez jakichkolwiek niepożądanych efektów ubocznych.

Zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej tam, gdzie najtrudniej ją usunąć.

 • na twarzy, na brzuchu i na ramionach, na biodrach i udach
 • spalisz tkankę tłuszczową w naczyniach krwionośnych i wokół narządów wewnętrznych

Terapia Ketogeniczna, to naukowo opracowana metoda skutecznego odchudzania, W trakcie Terapii Ketogenicznej przez kilka dni, bezpośrednio do żołądka podawana jest specjalna dieta w celu wywołania krótkotrwałej ketozy. Dieta podawana jest przez sondę nosowo żołądkową.

Sonda nosowo żołądkowa to specjalna, cienka rurka do podawania pokarmu, stosowana u niemowląt, które tuż po urodzeniu nie mogą samodzielnie przyjmować pokarmu od matki. Ten okres karmienia dożołądkowego trwa tylko kilka dni. Sonda jest bardzo cienka i elastyczna i nie wywołuje żadnych negatywnych efektów ubocznych.

Terapia Ketogeniczna w Centrum Medycznym VIMED jest całkowicie bezpieczną metodą skutecznego odchudzania, bez leków, bez uczucia głodu i bez problemów charakterystycznych dla balonów żołądkowych, czy operacji bariatrycznych.

W trakcie Terapii Ketogenicznej dostarczasz do organizmu odpowiednią ilość niezbędnych witamin i substancji odżywczych.

W trakcie stosowania Terapii Ketogenicznej – nowoczesnej i bezpiecznej metody szybkiego odchudzania, możesz normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. W tym czasie nic nie jesz, poza specjalną mieszanką, ale możesz pić wodę, czy herbatę, a mimo to nie czujesz w ogóle głodu.

Przygotuj się do lata!


Chcesz wcisnąć się w wymarzony strój lub po prostu dobrze się czuć na plaży? Twoim celem jest ujędrnienie skóry? Likwidacja irytującego cellulitu lub zbyt grubych ud? Zmniejszenie masy ciała i obwodów? A może chcesz zrzucić zbędną oponkę? Teraz to możliwe!

To rozwiązanie nie tylko dla kobiet! Brzuszek piwny? To dla nas żaden problem! Pokaż na plaży swój 6-cio pak! Nie ukrywaj go pod “zimową skorupą”.

Zaczynamy przygotowania do lata!

Punktem wyjścia jest nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna, autorska metoda opracowana przez naszych specjalistów. To odżywianie przez sondę nosowo żołądkową (używaną w odżywianiu niemowląt) przez 7 dni, a później 4 tygodnie diety stabilizującej.

niezwykle skuteczną metodę wykorzystującą zjawisko ketozy nazwaliśmy Terapia Ketogeniczną!

W czasie terapii, w zależności od potrzeb, masz możliwość skorzystania z:

Zabiegów odchudzających
– zmniejszenie masy ciała i obwodów – zwłaszcza w udach i na brzuchu

Zabiegów ujędrniających
– zapobiegających zjawisku obwisłej skóry

Zabiegów zwalczających cellulit

Zabiegów pielęgnacyjnych
– oczyszczanie wodorowe skóry twarzy

NOWOŚC! Całkowicie bezbolesna epilacja laserowa innowacyjnym laserem Depil EXPERT 2020

Przygotowując się do lata możesz zadbać również o higienę. Zapraszamy na zabiegi epilacji laserowej w Centrum Medycznym VIMED. Gwarancja skuteczności i najniższej ceny!

Technologia zmienia wszystko!
Bezpieczeństwo i całkowita eliminacja bólu podczas zabiegu depilacji laserowej była najważniejszym wyzwaniem podczas tworzenia Depil EXPERT 2020 – lasera o najkrótszym czasie impulsu dzięki największej mocy.

Można schudnąć w 7 dni

– tyle dni odżywiania przez sondę nosowo żołądkową potrzeba, by przełamać metabolizm, zrzucić kilka kilogramów i zacząć proces systematycznego zmniejszania masy ciała.

Możesz pozbyć się kilku, do nawet 30 kilogramów zbędnej tkanki tłuszczowej zanim skończy się kalendarzowa wiosna.

DZIAŁAJ! Zacznij odliczać dni do 21 czerwca! Nie zwlekaj! Umów się już dziś! 22 201 90 71


7 do 10 dni zupełnie bez gotowania i bez zakupów!

Teraz każdy może schudnąć!


Terapia Ketogeniczna – skuteczne odchudzanie bez leków i skalpela.

Wygląda na hardcore, ale taka nie jest!

Nasi lekarze dają Ci gwarancję bezpieczeństwa!

Musisz szybko schudnąć, a nie działa na Ciebie żadna dieta ani ćwiczenia? Wypróbuj opracowaną przez nas Terapię Ketogeniczną! To absolutnie rewolucyjna i całkowicie bezpieczna metoda odchudzania, oparta na doświadczeniach włoskich i amerykańskich specjalistów.

W USA amerykańska odmiana tej metody nazywana jest Tube Diet i stosowana jest często poza placówkami medycznymi, zamiast racjonalnego odżywiania. Nie popieramy tego!!!

W naszej Terapii Ketogenicznej odżywianie przez sondę to trwający tylko kilka dni fragment dłuższego, kilkutygodniowego procesu terapeutycznego. Przed założeniem sondy pacjent jest odpowiednio przygotowywany dietetycznie, Także po wyjęciu sondy pacjent jest pod opieką specjalistów, którzy czuwają nad prawidłowym procesem odżywiania organizmu.

Zanim powiesz “nie, to nie dla mnie” przyjdź do naszego specjalisty i porozmawiaj. Terapia Ketogeniczna może okazać się właśnie dla Ciebie najlepszą opcją. Jeżeli się nie zdecydujesz nic nie stracisz, a uzyskasz wiele ciekawych informacji. Nie musisz się niczego obawiać – nic Ci nie zagraża.

Ryzyko powikłań wynosi 0%

Terapia Ketogeniczna polega na podawaniu przez okres 7 do 10 dni specjalnie przygotowanej diety – mieszanki odżywczej, zawierającej białka, witaminy i minerały. Ta mieszanka zawiera wszystko co jest Ci potrzebne, by zdrowo i bezpiecznie spalać Twoją tkankę tłuszczową.

Mieszanka w Terapii Ketogenicznej jest podawana bezpośrednio do żołądka, specjalną, cienką i elastyczną rurką – sondą nosowo-żołądkową, za pomocą specjalnej pompy, którą nosisz w torebce.

W trakcie Terapii Ketogenicznej następuje szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, czego efektem może być – UTRATA AŻ DO 7% MASY CIAŁA W CIĄGU 7 DNI! W zależności od masy wyjściowej, redukcja masy ciała może wynieść od kilku do kilkunastu kilogramów.

W trakcie Terapii Ketogenicznej uzupełniamy Twój organizm odpowiednią dawką witamin i minerałów podawanych dożylnie, jeżeli okaże się to konieczne. Dbamy także o prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego w okresie odżywiania pozbawionego błonnika.

Terapia Ketogeniczna, przeprowadzona pod okiem specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo, nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych, nie wymaga hospitalizacji, nie ogranicza normalnego funkcjonowania. Terapia Ketogeniczna zastosowana w odpowiednim momencie jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych i ryzykownych, chirurgicznych metod leczenia otyłości.

Terapia Ketogeniczna jest nieobciążająca, skuteczna i nie powoduje żadnego ryzyka powikłań.

Wybór zdaje się prosty. Czasami Terapia Ketogeniczna potrafi ratować życie. Wyobraź sobie osobę o masie ciała 120 kg. W ciągu zaledwie 7 dni możemy pomóc jej schudnąć nawet do 8,5 kg, pod pełną kontrolą lekarza i dietetyka! Żaden inny zabieg, czy dieta nie gwarantuje takiej skuteczności,w tak krótkim czasie.

Jeżeli lekarz stwierdzi, że terapia Ketogeniczna nie jest dla Ciebie odpowiednia, zaproponuje Ci inną skuteczną terapią odchudzającą, na przykład Terapię Metaboliczną.

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą

Dowiedz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się nadwagi i problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: 22 201 90 71

Bezinwazyjne skuteczne odchudzanie możliwy spadek masy ciała o 7-10% w ciągu 7 do 10 dni.

Terapia Ketogeniczna to pewna, szybka i bezpieczna metoda redukcji nadmiernej masy ciała, za pomocą krótkotrwałego żywienia dożołądkowego. Ta nowatorska, medyczna metoda odchudzania przeprowadzana jest pod opieką lekarza i dietetyka klinicznego.

Terapia ketogeniczna polega na wprowadzaniu substytutów posiłku – specjalnie przygotowanej diety – mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów – prosto do żołądka, za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej. Podczas 7 do 10 dni Terapii Ketogenicznej (czas trwania Terapii Ketogenicznej ustala lekarz), następuje aktywny proces spalania tkanki tłuszczowej.

W pierwszej kolejności spalane są złogi tłuszczowe w naczyniach krwionośnych, a następnie w narządach wewnętrznych: serce, mięśnie, tłuszcz trzewny – w okolicy żołądka, wątroby i jelit. Następnie spalana jest tkanka tłuszczowa w miejscach, które mają wpływ na zmianę sylwetki. Powoduje to zmniejszenie obwodów ciała szczególnie w okolicach brzucha, bioder i ud. Jednocześnie do mózgu wysyłany jest sygnał zmniejszający uczucie głodu, więc zmniejsza się łaknienie i skłonność do podjadania.

Terapia Ketogeniczna w CM VIMED to:

 • nadzieja dla tysięcy osób od lat zmagających się z problemem niedającej się wyleczyć uporczywej nadwagi,
 • szybka i bezpieczna utrata masy ciała bez ryzyka powikłań,
 • wyeliminowanie konieczności stosowania niebezpiecznych zabiegów chirurgicznych,
 • utrata nadmiernej tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć – z brzucha, bioder i ud, a także z tkanki trzewnej,
 • brak uczucia głodu,
 • kompleksowa i troskliwa opieka wykwalifikowanego personelu – lekarzy, pielęgniarek i dietetyków.

Terapia Ketogeniczna to nie to samo co popularna dieta ketogeniczna!

W internecie krąży wiele mitów na temat diety ketogenicznej. Ostrzegamy, że tak popularna “dieta ketogeniczna”, która w krótkim okresie może wywoływać pozytywne zmiany, w dłuższym okresie może mieć bardzo negatywne skutki dla zdrowia i my jej nie polecamy.

Tymczasem Terapia Ketogeniczna, która w naszej klinice zawsze poprzedzona jest konsultacją lekarską – kwalifikacją do terapii, nie jest tożsama z wysokotłuszczową dietą ketogeniczną i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka.

Terapia Ketogeniczna to:

 • odchudzanie pod opieką specjalistów
 • odchudzanie skuteczne
 • odchudzanie bezpieczne
 • odchudzanie bez morderczych ćwiczeń
 • odchudzanie bez uczucia głodu
 • odchudzanie bez gotowania przez 7 dni

Poznaj naszych pacjentów:


Terapia Ketogeniczna, stosowana jest pod ścisłą opieką lekarza i dietetyka klinicznego w wielu różnych sytuacjach klinicznych.

dieta ketogeniczna

W leczeniu dużej nadwagi i otyłości – alternatywa dla bariatrii.

ketoza

W leczeniu uporczywej nadwagi – przełamanie metabolizmu.

W leczeniu chorób przewlekłych o podłożu zapalnym.

W szybkim i skutecznym odchudzaniu – przed ważnym wydarzeniem.

Poznaj historię Diany – 30kg w 4 miesiące!


Diana to nasza pacjentka z Warszawy, która opowiada o swojej metamorfozie. Schudła 30 kg w 4 miesiące!

Uwaga! Uważaj na niebezpieczne dla zdrowia Diety Ketogeniczne!

Terapia Ketogeniczna w Centrum Medycznym VIMED to zupełnie co innego niż tak popularne i niebezpieczne wysoko tłuszczowe, czy wysokobiałkowe diety ketogeniczne.

  • W Terapii Ketogenicznej w ogóle nie podajemy tłuszczy!
  • Terapia Ketogeniczna trwa tylko kilka dni.
  • W trakcie Terapii Ketogenicznej cały czas jesteś pod profesjonalną opieką lekarza i dietetyka klinicznego.

Terapia Ketogeniczna wykorzystywana jest w naszej przychodni w bardzo określonych sytuacjach: kiedy zgłasza się do nas pacjent z dużą nadwagą lub otyłością. Terapię ketogeniczną stosujemy także wspomagająco w leczeniu szeregu chorób o podłożu zapalnym. Terapia Ketogeniczna okazuje się też niezastąpiona w sytuacji walki z uporczywą nadwagą, lub w sytuacji, kiedy pacjent musi bardzo szybko schudnąć, na przykład kiedy zostało tylko kilka tygodni, lub dni do ważnego wydarzenia, i nie możesz się “wcisnąć” w sukienkę, czy ulubiony garnitur.

Terapia Ketogeniczna to przede wszystkim:

szybkie odchudzanie

naukowe odchudzanie

skuteczne odchudzanie

bezpieczne odchudzanie

W XXI wieku dostępne są nowoczesne, skuteczne bezpieczne i oparte na naukowych podstawach metody leczenie nadwagi i otyłości.

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą

Dowiedz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się nadwagi i problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: 22 201 90 71

W internecie krąży wiele mitów na temat diety ketogenicznej. Ostrzegamy, że dieta ketogeniczna może mieć bardzo negatywne skutki dla zdrowia. Tymczasem Terapia Ketogeniczna, która w naszej klinice zawsze poprzedzona jest konsultacją lekarską – kwalifikacją do terapii, nie niesie ze sobą żadnego ryzyka.

Jakie są podstawy naukowe tej metody?


Zakład Żywienia Klinicznego Szpitala Policlinico Umbreto w Rzymie uznał Terapią Ketogeniczną, za najbardziej skuteczną metodę walki z nadwagą i otyłością. Magazyn TIME uznał Tube Diet za najpopularniejszą dietę 2012 roku.

Od 40 lat terapia ketogeniczna stanowi przedmiot badań naukowych na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Rezultaty, jakie udało się uzyskać w terapii wielu tysięcy pacjentów, oraz niewielka ilość przeciwwskazań do stosowania tej metody sprawiają, że zyskuje ona coraz większą popularność także w innych rejonach świata.

Cappello et al.: Ketogenic enteral nutrition as a treatment for obesity: short term and long term results from 19,000 patients. Nutrition & Metabolism 2012 9:96. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23110922

Niemal w 100% skuteczna metoda, wynalezione przez włoskiego profesora medycyny, popularna w USA, teraz dostępna już w Polsce!

„Terapia Ketogeniczna, powoduje bardzo szybką utratę masy ciała i daje pacjentowi komfort psychiczny, ponieważ widzi natychmiastowe rezultaty”

— Nutrition and Metabolism

Co wyróżnia Terapię Ketogeniczną
na tle innych metod?


 • SKUTECZNOŚĆ – wieloletnie badania naukowe potwierdzają, że Terapia Ketogeniczna to niezawodny sposób na utratę 7–10% masy ciała już w ciągu 7–10 dni.
 • BEZPIECZEŃSTWO – ograniczony czas trwania Terapii Ketogenicznej oraz opieka wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek i dietetyków to czynniki zapewniające pełne bezpieczeństwo.
 • NIEINWAZYJNOŚĆ – Terapia Ketogeniczna dla pacjentów z otyłością jest często jedyną alternatywą dla ryzykownej i okaleczającej chirurgii bariatrycznej. Nie wymaga interwencji chirurgicznej.
 • BEZBOLESNOŚĆ – Terapia Ketogeniczna nie powoduje bólu, nie wywołuje uczucia głodu, nie wymaga intensywnych ćwiczeń fizycznych, które mogłyby nadmiernie obciążyć stawy i serce.
 • WYGODA – Terapia Ketogeniczna nie wymaga hospitalizacji i odpoczynku w domu, nie ogranicza normalnego funkcjonowania; jest też znacznie mniej uciążliwa niż metoda balonu żołądkowego,
 • OPŁACALNOŚĆ – Koszty leczenia w Terapii Ketogenicznej są znacznie niższe niż koszty skutecznego leczenia nadwagi i otyłości innymi metodami., Zwłaszcza, jeżeli wziąć pod uwagę koszty powikłań i koszty leczenia chorób współistniejących u osób z długotrwałą nadwagą czy otyłością.

Lista przeciwwskazań do terapii jest bardzo krótka, co oznacza, że może ona być bezpiecznie stosowana niemal w każdym przypadku.

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą

Dowiedz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się nadwagi i problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: 22 201 90 71

Terapia Ketogeniczna szczególnie zalecana jest:


W leczeniu dużej nadwagi i otyłości

Terapia Ketogeniczna stanowi znakomitą alternatywę dla ryzykownej i okaleczającej operacji bariatrycznej. Co więcej, jest to metoda odchudzania znacznie mniej ryzykowna, mniej bolesna i mniej uciążliwa niż zastosowanie popularnego balonu żołądkowego. Terapię Ketogeniczną powinno się brać pod uwagę jako metodę z wyboru w pierwszej kolejności. Pod opieką lekarzy i dietetyków oraz fizjoterapeutów, po kilku seriach Terapii Ketogenicznej pacjenci z bardzo dużą nadwagą mogą zrzucić nawet 60 kilogramów w ciągu roku do dwóch lat, bez niebezpiecznej operacji i żadnych negatywnych skutków ubocznych.

W leczeniu uciążliwej, opornej na leczenie nadwagi

Terapia Ketogeniczna zastosowana do walki z nadwagą u osób w dobrej kondycji ogólnej, u których wskutek określonego zdarzenia (np. ciąża, menopauza, leki, sytuacje stresowe) doszło do gwałtownego wzrostu masy ciała. Ta grupa pacjentów, pomimo racjonalnej diety i aktywnego stylu życia, nie może poradzić sobie z redukcją tkanki tłuszczowej i mimo intensywnych wysiłków, ma długotrwały problem z przywróceniem masy ciała. Terapia Ketogeniczna u tych osób przynosi natychmiastowe efekty. Otyłość miejscowa, np otyłość brzuszna, obrzęk lipidowy na biodrach i nogach (tak zwane “grube uda”), to szczególne przypadki, kiedy Terapia Ketogeniczna działa cuda. Pod opieką naszych doświadczonych specjalistów nasi pacjenci wdrażają zdrowe nawyki żywieniowe.

W leczeniu chorób przewlekłych o podłożu zapalnym

Terapia Ketogeniczna jest nieoceniona w leczeniu pacjentów, u których w wyniku długotrwałych zaburzeń metabolicznych rozwinęły się choroby przewlekłe. U ich podłoża zawsze leży przewlekły stan zapalny. W leczeniu chorób z autoagresji, jak niektóre choroby tarczycy, choroby układu nerwowego, czy choroby skóry i wiele innych, krótkotrwała Terapia Ketogeniczna okazała się pomocna. U pacjentów z tej grupy, zakwalifikowanych wcześniej do Terapii Fenotypowej lub Terapii Ketogenicznej. Terapia Ketogeniczna pozwala usprawnić procesy metaboliczne wspomagając odżywianie i oddychanie komórkowe oraz procesy detoksykacji.

W szybkim odchudzaniu, przed ważnym wydarzeniem

Terapia Ketogeniczna jest absolutnie niezastąpiona, kiedy musimy szybko schudnąć przed ważnym wydarzeniem. Na przykład, kiedy na kilka tygodni, czy kilka dni przed ślubem, weselem, zabawą sylwestrową, balem karnawałowym lub wręczeniem ważnej nagrody, musimy pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, Terapia Ketogeniczna jest w takich sytuacjach jedynym mądrym wyjściem. Już po siedmiu dniach możemy z powodzeniem zmieścić się w ulubioną sukienkę, kreację, czy wybrany garnitur.

Dzisiaj nie ma już wymówek – każdy kto chce, może dobrze wyglądać.Terapia Ketogeniczna może być zastosowana u osób dorosłych w każdym wieku. Przeciwwskazania są tak nieliczne, że niemal w każdej sytuacji można zastosować Terapię Ketogeniczną.

Przez cały czas odchudzania będziesz pod ścisłą opieką doświadczonej kadry medycznej.

Psychologiczny i zdrowotny aspekt Terapii Ketogenicznej


 • W przypadkach otyłości Terapia Ketogeniczna stanowi często jedyną alternatywę dla ryzykownej chirurgii bariatrycznej. Co więcej, jest to metoda bezbolesna i znacznie mniej uciążliwa niż zastosowanie np. popularnego balonu żołądkowego, powinno się ją zatem brać pod uwagę w pierwszej kolejności.
 • W trakcie Terapii Ketogenicznej zaleca się wdrożenie serii zabiegów wspomagających ujędrnienie skóry. Seria zabiegów, dobranych do rozmiaru problemu, pozwala uniknąć ryzykownej, chirurgicznej plastyki brzucha u pacjentów z otyłością. Abdomino plastyka, czyli usuwanie nadmiaru skóry z brzucha, to duży i ryzykowny zabieg chirurgiczny, grożący ryzykiem wielu powikłań.

Dlaczego Centrum Medyczne VIMED?


   • Bo jesteśmy profesjonalistami medycznymi
   • Bo mamy ponad 10 lat doświadczenia
   • Bo mamy ponad 40 000+ zadowolonych pacjentów
   • Bo dysponujemy unikalnym Know How i unikalną technologią
   • Bo jako jedyna klinika w Europie, posiadamy osobistą rekomendację światowej sławy biochemika, profesora Colina T. Campbella, autora największych na świecie badań dotyczących odżywiania!
   • Bo nasze terapie uzyskały Medale europejskie, a nasza klinika tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki.

Nigdzie nie zrzucisz nadwagi tak:

 • szybko – nawet 10 kg w ciągu miesiąca bez uczucia głodu
 • bezpiecznie – żadnych negatywnych skutków ubocznych
 • skutecznie – trwale i bez efektu jo-jo
 • przyjemnie – najlepsze i sprawdzone przepisy kulinarne
 • łatwo – brak uczucia głodu i morderczych ćwiczeń
 • pewnie – metody potwierdzone przez tysiące zadowolonych pacjentów!

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą

Dowiedz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się nadwagi i problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: 22 201 90 71

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?


Efekty terapii uzależnione są od indywidualnych cech Pacjenta, takich jak wiek wielkość nadmiernej masy ciała, długość okresu utrzymywania się nadmiernej masy ciała, stosowanego dotychczas leczenia, rodzaj wykonywanej pracy, ewentualne nałogi.