Jak szybko schudnąć? Leczenie otyłości i nadwagi u pań BMI | VIMED

Mądre odchudzanie
szybko, skutecznie, bezpiecznie i bez efektu jo-jo


Najczęściej przyczyną nadwagi jest niedożywienie na poziomie komórkowym!

Skuteczne odchudzanie stało się możliwe od momentu, kiedy zrozumieliśmy, że PRZYCZYNĄ NADWAGI JEST NIEDOŻYWIENIE. Jesteś zaskoczona?

Jeżeli masz nadwagę, nie obwiniaj się – to nie zawsze jest Twoja wina!

Masz już dość diety redukcyjnej i cudownych diet odchudzających wszelkiego rodzaju? Próbowałaś już wszystkiego i nadal nie wiesz jak schudnąć? Głodziłaś się, katowałaś się ćwiczeniami na silowni i za każdym razem to samo – efekt jojo? W końcu przestałaś już wierzyć dietetykom? ZNAMY TO. Nie jest żadną sztuką zrzucić na jakiś czas kilka, czy kilkanaście kilogramów jak się ma 20 lat. Godziny treningów i modelowania sylwetki – tak to pomaga. Wystarczy zmienić sposób odżywiania, trochę treningu, czy joggingu i po problemie. Chyba, że Twoje problemy wynikają z zaburzeń metabolizmu. Wtedy, a także jak się przekroczyło trzydziestkę, to już jest zupełnie inna sprawa. Co robić, jeżeli z przyczyn zdrowotnych nie możesz ćwiczyć, nie możesz przejść na dietę 1200 kalorii? Wszystkie diety, leki, suplementy zawodzą? Nie możesz poświęcić 2 godzin dziennie na ćwiczenia? Co wtedy? Wtedy zaczynają się schody? Wtedy wkraczamy my 🙂 To prostsze niż myślisz!

Odchudzanie w Centrum Medycznym VIMED wygląda zupełnie inaczej!

Każda kobieta może być piękna, i mieć bardzo atrakcyjną sylwetkę!


Mamy już 10 ponad lat doświadczenia w skutecznym zwalczaniu nadwagi. Dzięki naszej metodologii u nas każdy może schudnąć! Jesteśmy ekspertami w profesjonalnym odchudzaniu! Ty masz problem, my wiemy jak go rozwiązać. Ponieważ jesteśmy podmiotem leczniczym, osoby, którym pomagamy nazywamy pacjentami, nawet wtedy, kiedy nie są jeszcze chore. Bo opieka zdrowotna to także dbanie o utrzymanie dobrego stanu zdrowia a nie tylko leczenie chorób.Odzyskasz nie tylko piękną sylwetkę ale również zdrowie, poprawi Ci się cera, znikną obrzęki czy cienie pod oczami, skóra będzie jędrniejsza i będziesz miała dużo więcej energii niż kiedykolwiek.

Najczęściej przyczyną nadwagi jest niedożywienie na poziomie komórkowym! Personalizacja odżywiania – Nasz klucz do sukcesu!

OdchudzanieSkuteczne odchudzanie stało się możliwe od momentu, kiedy zrozumieliśmy, że PRZYCZYNĄ NADWAGI JEST NIEDOŻYWIENIE. Jesteś zaskoczona? Wszyscy mówili, że za dużo jesz i dlatego nie możesz schudnąć? Tak, to pewnie prawda, ale Twój apetyt nie wynika z Twojej słabej woli. Niedożywienie? Tak, to, co mówimy to najświętsza prawda. Problem polega na tym, że komórki Twojego ciała są niedożywione, czyli po prostu GŁODNE. Chodzi o wszystkie komórki, z których zbudowane jest twoje ciało. Komórki narządów wydzielania wewnętrznego, komórki, z których zbudowana jest krew i układ nerwowy, a także komórki Twojego mózgu. Pytasz, dlaczego jesteś niedożywiona, mimo że jesz za dużo? Bo sposób, w jaki się odżywiasz, nie jest dostosowany do Twojego unikalnego fenotypu i genotypu. Mówiąc w sposób uproszczony: zamiast się odżywiać, zatruwasz się. Większość produktów, jakie są dostępne w marketach, łącznie z tak zwanymi EKO, to wysoko przetworzone produkty “przemysłu spożywczego”. Są skażone chemicznie i genetycznie a ich wartość odżywcza jest znikoma. Dlatego najwyższy czas, abyś poświęciła więcej uwagi temu co jesz. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej dla Ciebie.

Powszechnie stosowane metody nie działają


Czy wiesz, że przeciętna kobieta w ciągu całego swojego życia odchudza się 16 razy? My wiemy i Ty już także to wiesz, że nie pomoże dieta redukcyjna. Nie pomogą żadne ćwiczenia ani jogging. Wszystkie kilogramy, których się pozbędziesz nadludzkim wysiłkiem, zawsze wrócą z nadwyżką. Nie ważne, czy stosowałaś dietę redukcyjną, czy głodówki. Ćwiczenia na siłowni, czy Jogging – KILOGRAMY POWRÓCĄ. Czy chcesz, by ten proces się powtarzał w nieskończoność? Jeżeli chcesz naprawdę raz na zawsze pozbyć się nadwagi, poznaj nasze metody.

Zaufaj specjalistom pierwszej w Polsce Kliniki Medycyny Stylu Życia!

Przy pomocy naszych dietetyków i lekarzy, zapewnisz prawidłowe odżywienie i dotlenienie wszystkim komórkom swojego ciała! Efekty przerosną Twoje oczekiwania – powiesz, że to cud. Wiemy, bo słyszeliśmy to wielokrotnie. Zaufaj nam i podejmij kolejną próbę odchudzania – tym razem pod opieką naszych specjalistów. Już po kilku dniach przekonasz się, że to działa. Na swojej własnej wadze zobaczysz, że można się odchudzać zdrowo, bezpiecznie i bardzo skutecznie. Zobaczysz, że bezpieczne odchudzanie jest możliwe bez głodowania i morderczych ćwiczeń. Gwarantujemy Ci, że jeśli tylko zastosujesz nasze zalecenia, zmiana nastąpi niemal od zaraz.

Twoja metamorfoza zależy teraz już tylko od Ciebie


Jak szybko chcesz schudnąć? 5 kilogramów w tydzień? 10 kilogramów w dwa tygodnie? 20 kilogramów w trzy miesiące? A może 30 kilogramów w pół roku? Tak, zapewniamy Cię, że teraz jest to w zasięgu Twoich możliwości i to bez intensywnych ćwiczeń czy uczucia głodu. Tak to możliwe i to bez zastosowania diety odchudzającej – diety redukcyjnej. Wręcz przeciwnie, będziesz najadać się do syta. Nie będziemy Cię namawiać na jedzenie samych warzyw do końca życia, a jednak polubisz rozsądny, nieortodoksyjny wegetarianizm.

Postaw na profesjonalne, bezpieczne i skuteczne odchudzanie pod opieką specjalistów!

Pamiętaj, Twoja nadwaga nie powstała bez przyczyny! Zwiększona masa ciała to sygnał, jaki powinien być dla Ciebie informacją, że coś jest nie tak z Twoją przemianą materii. Coś działa nieprawidłowo w Twoim organizmie. Pamiętaj, że nadwaga to zazwyczaj dopiero początek Twoich problemów. Nieleczona nadwaga, wcześniej czy później prowadzi do poważnych powikłań zdrowotnych. Grożą Ci poważne choroby: cukrzyca, żylaki, choroby serca, choroby tarczycy, udar mózgu, zawał serca, rak, choroby układu nerwowego czy choroby skóry. Po przeczytaniu tych informacji nie masz już wymówek. Teraz to już tylko od Ciebie zależy czy odzyskasz ładną i zgrabną sylwetkę! Zdrowe odchudzanie, to nie rezygnacja z posiłków i głodówki, ale racjonalne i odpowiednie dostarczanie i łączenie produktów.

Wybierz metodę odchudzania najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości!

Odchudzanie spersonalizowane – na podstawie badania nietolerancji pokarmowych

Odchudzanie

Jeżeli nie masz zbyt dużej nadwagi, żadnych problemów zdrowotnych i tylko kilka nadmiernych kilogramów? Pozbędziesz się ich pod opieką specjalistów, w oparciu o najlepsze, najbardziej czułe i atrakcyjne cenowo badanie nietolerancji pokarmowej i ukrytej alergii pokarmowej (nutri immunologiczne). Wybierz jedno z dostępnych badań i zarezerwuj spotkanie z naszym dietetykiem. Otrzymasz program odżywiania – dietę eliminacyjno rotacyjną, która pozwoli Ci wyeliminować z pożywienia produkty, które są źródłem Twoich problemów. Wybierz sama jeden z testów nietolerancji i ukrytej alergii pokarmowej: Metabolic Scan 51 – na pięćdziesiąt jeden alergenów, Profil Metaboliczny 145 na sto czterdzieści pięć produktów lub Kod Metaboliczny 200 na dwieście składników pożywienia. Te produkty mogą okazać się alergenami odpowiedzialnymi za Twoje problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Dzięki wynikom testu nietolerancji pokarmowej dowiesz się, które z badanych produktów spożywczych są dla Ciebie wskazane, a które szkodzą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Odchudzanie genetyczne – na podstawie badania genetycznego

Odchudzanie

Jeżeli chcesz mieć wiedzę na temat twoich predyspozycji genetycznych – czyli informacje o genach, które odpowiadają za nadwagę, wybierz dietę opartą o badanie nutri genetyczne. To opcja dostępna jest w naszej klinice od roku 2013. Jesteśmy pionierem we wdrażaniu badań genetycznych w leczeniu i profilaktyce chorób. Dzięki współpracy z jednym z najlepszych laboratoriów genetycznych w Europie możemy zaoferować szerokie spektrum badań genetycznych wraz z bardzo wnikliwą i obszerną analizą wyników. Coraz więcej doniesień naukowych potwierdza, że ustawienie optymalnego odżywiania w oparciu o badania genetyczne, czyli badanie Twojego niepowtarzalnego kodu DNA, pozwala uzyskiwać najlepsze rezultaty w odchudzaniu i kontroli wagi (masy ciała). Tak zwana genodieta, czy dieta genetyczna to dieta oparta właśnie o wyniki badania Twojego DNA. Badania naukowe potwierdzają, że genetycznie spersonalizowany program odżywiania pozwala na uzyskanie 2,5 raza większej skuteczności w odchudzaniu. Nasze badania genetyczne pozwalają także optymalnie spersonalizować program treningowy.

Terapia Fenotypowa
– leczenie przewlekłych stanów zapalnych i chorób cywilizacyjnych

Odchudzanie

Jeżeli Twoje problemy są bardziej złożone : Twoja nadwaga stała się już Twoim przewlekłym problemem, wielokrotnie się odchudzałaś i ciągle kilogramy wracały, jeśli cierpisz na różnego rodzaju dolegliwości przewlekłe- potrzebujesz kompleksowego, profesjonalnego leczenia przyczynowego. Nie trać czasu, bo ważny jest każdy dzień Twojego Życia i od razu zdecyduj się na Terapię Fenotypową. To kompleksowe podejście zapewnia wszechstronną diagnostykę i konsultacje z lekarzem medycyny funkcjonalnej. W ramach programu masz zapewnione także konsultacje z dietetykiem klinicznym oraz zabiegi rehabilitacji komórkowej. Terapia Fenotypowa pozwala leczyć większość przewlekłych chorób cywilizacyjnych, w tym także najbardziej uporczywą nadwagę i otyłość.

Pamiętaj, że odżywianie to nie wszystko. Czasami, żeby odchudzanie było naprawdę skuteczne, niezbędne jest synergiczne (jednoczesne) działanie także na poziomie komórkowym. W tym celu wdrażamy zabiegi medycyny rehabilitacji komórkowej. Jeden z takich zabiegów to tlenoterapia hiperbaryczna (HBOT). Przekonasz się, że możliwe jest odchudzanie szybkie i bezpieczne. Terapia Fenotypowa to najmądrzejsza metoda walki z nadwagą i wszystkimi innymi zaburzeniami odżywiania. Redukcja masy ciała postępuje systematycznie i bez jakiegokolwiek ryzyka działań niepożądanych. Ćwiczenia wdrożysz dopiero wtedy, kiedy zrzucisz dużą część swojej nadwagi i kiedy będziesz miała na to ochotę. Polubisz zdrowe gotowanie i dostosujesz swój sposób odżywiania tak, żeby nie dopuścić do rozwoju stanu zapalnego wywołanego przez nietolerancję pokarmową, czy ukrytą alergię pokarmową. Tajemnica sukcesu to najlepsze testy nietolerancji pokarmowej, dzięki którym nie grozi ci już nie tylko żadna alergia pokarmowa, ale także żadne powikłania związane z długo utrzymującą się nadwagą, z którą latami walczyłaś bezskutecznie.

Terapia Ketogeniczna – najszybsze odchudzanie – gwarancja skuteczności

Odchudzanie

Jeżeli musisz bardzo szybko pozbyć się nadmiernych kilogramów, na przykład: schudnąć 5 kilogramów w ciągu 7 dni, Terapia Ketogeniczna jest dla Ciebie najlepszym wyjściem. Wiele osób staje przed takim wyzwaniem: ślub, czy ważna impreza rodzinna lub firmowa, zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie mieścisz się w swoją ulubioną sukienkę? To już nie problem. Jeśli odchudzasz się od dawna i zupełnie nic nie pomaga, a nie masz czasu, by poddać się kilkutygodniowej Terapii Fenotypowej, Terapia Ketogeniczna jest dla Ciebie. Terapia Ketogeniczna to absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres siedmiu (7) do dziesięciu (10) dni, substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej, prosto do żołądka, za pomocą specjalnej pompy i cienkiej sondy nosowo-żołądkowej. To pewne, szybkie i bezpieczne odchudzanie, pod pełną opieką medyczną. Terapia Ketogeniczna pozwoli Ci przełamać Twój metabolizm i sprawi, że organizm zacznie spalać nadmierne zapasy tkanki tłuszczowej w procesie zwanym ketozą. W ciągu kilku dni pozbędziesz się obrzęków i kilku kilogramów tkanki tłuszczowej. Najciekawsze jest to, że znika tłuszcz w tych miejscach, które najtrudniej poddają się odchudzaniu – tkanka brzuszna, wewnętrzna strona ud, czy ramiona. Nie bój się, Terapia Ketogeniczna wydaje się hardcorowa, ale taka nie jest. Zakładanie i używanie sondy nosowo żołądkowej jest całkowicie bezbolesne. W trakcie terapii możesz normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. W tym czasie nic nie jesz, poza specjalną mieszanką, ale możesz pić wodę, czy herbatę – nie czujesz wogóle głodu.

Dlaczego tak wiele metod odchudzania nie działa?


Wciąż nie możesz schudnąć i pytasz, dlaczego diety nie działają? My znamy odpowiedź: Bo do tej pory stosowałaś metody, które nie były dopasowane do unikalnych potrzeb Twojego organizmu! Aby pozbyć się nadmiernych kilogramów, musisz najpierw dowiedzieć się, dlaczego nie możesz schudnąć. W zupełnie innej sytuacji jesteś w wieku 20 lat, inaczej w wieku trzydziestu, czterdziestu, pięćdziesięciu czy sześćdziesięciu lat. Do tego dochodzą twoje geny, styl życia czy choroby przebyte w dzieciństwie. Przyczyn może być wiele. Najprawdopodobniej Twój organizm zmaga się z przewlekłym stanem zapalnym, powstałym na skutek nietolerancji pokarmowej lub ukrytej alergii pokarmowej. Także nadmierna kumulacja toksyn w organizmie, czy niedotlenienie komórek mogą odpowiadać za problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Jeżeli Twój sposób odżywiania nie jest dostosowany do Twojego, uwarunkowanego genetycznie i środowiskowo metabolizmu, nic nie pomoże – będzie coraz gorzej. Efektem jest niedożywienie komórek, ciągłe uczucie głodu i zatrucie organizmu.

Lidia Trawińska

„Najczęściej przyczyną niepowodzenia w odchudzaniu, jest brak zindywidualizowanego podejścia do zaleceń zarówno dietetycznych, jak i treningowych. Różnimy się od siebie pod wieloma względami.- różne tempo metabolizmu oraz zapotrzebowanie na kalorie i składniki odżywcze, różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, czy ryzyka wystąpienia efektu „jo-jo”, a także łatwości w zaspokojeniu uczucia głodu. Tych różnic jest oczywiście jeszcze wiele.”

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny

Medycyna Stylu Życia to rozwiązanie problemu nadwagi

Medycyna Stylu Życia to najnowsze, potwierdzone naukowo metody leczenia. Opierając się na najnowszych badaniach naukowych (evidence-based medicine, w skrócie: EBM), już w 2007 roku opracowaliśmy unikalną terapię, która koncentruje się na leczeniu przyczynowym. Dzięki temu dolegliwości – objawy choroby znikają na zawsze. Kluczem do zapewnienia pacjentkom wymarzonej sylwetki jest dokładna znajomość funkcjonowania ich organizmu. Każdy organizm jest inny. Dlatego poznanie nietolerancji pokarmowych u danej osoby, pozwala na dopasowanie odżywiania do jej unikalnego kodu metabolicznego i genetycznego. Spersonalizowany sposób odżywiania oraz zabiegi rehabilitacji komórkowej wspomagają rewitalizację komórek i zbudowanych z nich narządów. Efektem jest usprawnienie procesów oczyszczania całego organizmu z nagromadzonych przez lata toksyn. Dzięki zabiegom następuje też znacznie lepsze dotlenianie komórek. Bez tlenu nasze komórki degenerują się i umierają. Co najciekawsze w Medycynie Stylu Życia, że najczęściej NIC NIE KOSZTUJE. Źródła finansowania terapii to: oszczędności na kosztach leczenia, na ograniczeniu spożycia przetworzonej żywności, czy używek, takich jak kawa, papierosy, alkohol a także ograniczenie wydatków na siłownię i trenerów fitness, bo wystarczą Ci spacery po lesie. Jeżeli zdecydujesz się sfinansować terapię z kredytu rozłożonego na 36 do 60 miesięcy, to spłatę rat tego kredytu możesz sfinansować bez najmniejszego trudu, oszczędnościami związanymi ze zmianą stylu życia. W tej sytuacji nawet nie odczujesz kosztów leczenia, a straty „przyjemności” związanych z wykluczeniami są z nawiązką rekompensowane przyjemnościami związanymi z nowymi smakami, doskonałym samopoczuciem i nowymi perspektywami w życiu osobistym i zawodowym.

Nadwaga to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny! Dzisiaj możesz sobie skutecznie z nim poradzić.

Co zyskasz?


Pozbędziesz się tych wszystkich dotkliwych objawów i problemów

 • odzyskasz zgrabną sylwetkę i doskonałe samopoczucie
 • pozbędziesz się zbędnych kilogramów bez uczucia głodu i intensywnych ćwiczeń
 • schudniesz bezpiecznie i bez efektu jo-jo
 • zmniejszysz obrzęki i obwody ramion, talii, ud i bioder
 • pozbędziesz się opornej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha
 • wymodelujesz sylwetkę i zredukujesz cellulit
 • poznasz potrzeby swojego organizmu – będziesz się lepiej czuć
 • dowiesz się które produkty spożywcze wywołują u Ciebie nietolerancję pokarmową
 • dowiesz się jaką masz genetyczną skłonność do przybierania na wadze i efektu jo-jo
 • dowiesz się jakie ćwiczenia są najbardziej odpowiednie dla twoich genów
 • pozbędziesz się męczących dolegliwości takich jak wzdęcia, zaparcia, zgaga, zmęczenie, bóle głowy, problemy z tarczycą, zaburzenia lipidowe, wysokie ciśnienie
 • odzyskasz atrakcyjność, pewność siebie i radość życia
 • pozbędziesz się przewlekłych chorób cywilizacyjnych jak cukrzyca, choroby przewodu pokarmowego, choroby stawów
 • zapewnisz sobie ochronę przed rozwojem wielu chorób i dolegliwości w przyszłości:
  zaburzenia funkcji i choroby przewodu pokarmowego, syndrom drażliwego jelita, choroba Leśniowskiego-Crohna, zaparcia, wzdęcia, biegunki, zgaga, nietolerancja pokarmowa, alergia, astma, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry AZS, trądzik różowaty i inne choroby skóry, nadczynność i niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, choroby nowotworowe, choroba niedokrwienna serca, choroba wieńcowa, miażdżyca, nadciśnienie, choroby układu nerwowego, stwardnienie rozsiane SM, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, depresja, migrena, przewlekłe zmęczenie, borelioza, cukrzyca, otyłość, zaburzenia lipidowe, odkładanie się tłuszczu w udach i na brzuchu, stłuszczenie wątroby, otłuszczenie tkanki trzewnej, choroby reumatyczne, osteoporoza, zaburzenia seksualne, niepłodność, endometrioza, policystyczne jajniki, torbielowatość jajników, przedwczesne starzenie się organizmu.

Lidia Trawińska

„Dzięki testom nietolerancji pokarmowej i testom genetycznym dostajemy niejako indywidualną instrukcję obsługi pacjenta i wskazówki, jaki plan odchudzania będzie dla niego najbardziej skuteczny”.

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny

Przez cały czas odchudzania będziesz pod ścisłą kontrolą doświadczonej kadry medycznej. Tym razem schudniesz na pewno!

Kompleksowa Terapia Fenotypowa w Klinice Medycyny Funkcjonalnej


Najbardziej profesjonalne podejście w leczeniu nadwagi i otyłości!
Tak schudniesz na pewno!

Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem leczniczym, czyli placówką medyczną, w której zespół specjalistów złożony z lekarzy, dietetyków, pielęgniarek i fizjoterapeutów, zapewni Ci kompleksową, profesjonalną opiekę!

Nadwaga, czy otyłość to tylko zewnętrzny, najbardziej widoczny objaw zaburzeń metabolicznych, na poziomie komórkowym. Kluczem do rozwiązania problemów jest poznanie ich przyczyn.
W naszej klinice nie ograniczamy się tylko do leczenia objawów chorób. Opierając się na najnowszych odkryciach naukowców, sięgamy do prawdziwego źródła problemu.

 • Znamy mechanizm nadwagi i otyłości, rozumiemy Twoje potrzeby
  Najnowsza wiedza o żywieniu dowodzi, że nadwaga to tylko wierzchołek góry lodowej. Wiemy, że przyczyną nadwagi i otyłości oraz wielu chorób im towarzyszących jest przewlekły stan zapalny, prowadzący do niedożywienia, a silna wola czy jej brak niewiele ma z tym wspólnego. Wprawdzie stopień nasilenia zmian zapalnych nie jest duży i często rutynowe badania lekarskie go nie wychwytują, jednak długotrwałe, niemal niewidoczne przewlekłe działanie stanu zapalnego wyniszcza organizm.
 • Dopasowujemy dietę do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu
  Tajemnica zdrowej i zgrabnej sylwetki tkwi w dostarczaniu odpowiednich składników pożywienia. Odpowiednie jest tylko pożywienie dostosowane do Twojego indywidualnego fenotypu i genotypu. To, co dobre dla innych, może być trucizną dla Ciebie.
 • Nie musisz się głodzić
  W wyniku wdrożenia kompleksowego postępowania zapewniamy naszym pacjentom odpowiednią podaż składników odżywczych, mineralnych i witamin oraz kalorii. Zapewniamy w ten sposób zrównoważone spalanie i wydalanie tkanki tłuszczowej bez uczucia głodu.
 • Nie wymagamy od Ciebie wykonywania morderczych ćwiczeń
  Dopiero po zrzuceniu połowy zbędnych kilogramów zalecamy naszym pacjentom powolne wprowadzanie ruchu i ćwiczeń. Z naszych doświadczeń wynika, że wtedy robią to z radością i bez wysiłku. Dużo łatwiej jest biegać po lesie i robić przysiady, kiedy zrzuciło się już na przykład 15 kilogramów. Dzięki takiemu podejściu nie notujemy żadnych skutków ubocznych, żadnych problemów z przewodem pokarmowym, zmęczeniem czy bolącymi stawami.
 • Odchudzimy Cię szybko, zdrowo i bezpiecznie
  W naszych terapiach nie stosujemy żadnych środków farmakologicznych ani intensywnych ćwiczeń fizycznych, żadnej monodiety, diety redukcyjnej, czy drogich suplementów. Wykorzystujemy najnowszą specjalistyczną wiedzę, unikalne badania oraz urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.
 • Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych
  Profesjonalne zabiegi medycyny fizykalnej, wspomagają organizm w procesie oczyszczania i regeneracji komórkowej, dzięki czemu proces odchudzania przebiega szybko i jednocześnie bez żadnych negatywnych konsekwencji dla organizmu. Zabiegi na ciało wspomagają także regenerację i ujędrnienie skóry i tkanki podskórnej, zapobiegając zwiotczeniu i obwisłości skóry.

DLACZEGO MY?


 • Bo jesteśmy profesjonalistami medycznymi
 • Bo mamy ponad 10 lat doświadczenia
 • Bo mamy ponad 40 000+ zadowolonych pacjentów
 • Bo dysponujemy unikalnym Know How i unikalną technologią
 • Bo jako jedyna klinika w Europie, posiadamy osobistą rekomendację światowej sławy biochemika, profesora Colina T. Campbella, autora największych na świecie badań dotyczących odżywiania!
 • Bo nasze terapie uzyskały Medale europejskie, a nasza klinika tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki.

Bo nigdzie nie zrzucisz nadwagi tak:

 • szybko – nawet 10 kg w ciągu miesiąca bez uczucia głodu
 • bezpiecznie – żadnych negatywnych skutków ubocznych
 • skutecznie – trwale i bez efektu jo-jo
 • przyjemnie – najlepsze i sprawdzone przepisy kulinarne
 • łatwo – brak uczucia głodu i morderczych ćwiczeń
 • pewnie – metody potwierdzone przez tysiące zadowolonych pacjentów!

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?