Gotowa na nowe życie, nowe wyzwania, nowe znajomości?


Znów przybyło Ci kilogramów? Jest Ci słabo jak pomyślisz, że po raz kolejny będziesz na diecie i będziesz się męczyć na siłowni, a i tak pewnie pojawi się efekt jo-jo? Masz dosyć swojego ciała i uważasz, że nie jesteś atrakcyjna? Zacznij od nowa i wyobraź sobie, że to już dla Ciebie przeszłość! Poznaj prawdziwą przyczynę Twoich problemów z nadwagą i pozbądź się jej wreszcie raz na zawsze.

Możesz skutecznie schudnąć. Tylko odważ się i zmień swoją przyszłość! Dowiedz się, jaka jest optymalna dieta dla Twojego organizmu!

Szczupła, piękna, zgrabna i bardzo atrakcyjna sylwetka
– Ty też taką możesz mieć!

Dlaczego różne metody odchudzające nie działają na Ciebie i zawsze wracasz do punktu wyjścia? Wiele kobiet pragnących schudnąć nie myśli o zdrowiu, ale o utracie nadprogramowych kilogramów. A to duży błąd! Nadwaga już świadczy o tym, że w Twoim organizmie powstaje stan zapalny, który z czasem może przerodzić się w przewlekłe choroby. Nie wolno tego lekceważyć. Dlatego, aby stracić na wadze, musisz przede wszystkim poznać potrzeby swojego organizmu i indywidualnego metabolizmu. Samą dietą czy ćwiczeniami nie wyeliminujesz stanu zapalnego! Trzeba zadziałać kompleksowo: odżywić komórki, oczyścić je i dotlenić. Tylko w ten sposób pozbędziesz się problemu na stałe. Odzyskasz nie tylko piękną sylwetkę ale również zdrowie, poprawi Ci się cera, znikną obrzęki czy cienie pod oczami, skóra będzie jędrniejsza i będziesz miała dużo więcej energii niż kiedykolwiek.

Koniec z przestarzałymi metodami!

Lidia Trawińska

„Najczęściej przyczyną niepowodzenia w odchudzaniu jest brak zindywidualizowanego podejścia do zaleceń zarówno dietetycznych jak i treningowych. Różnimy się od siebie pod względem tempa metabolicznego, zapotrzebowania na kalorie i składniki odżywcze, występujących nietolerancji pokarmowych, ryzyka wystąpienia efektu „jo-jo” czy łatwości w zaspokojeniu uczucia głodu.”

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny,
założycielka CM VIMED

Jesteś gotowa na zmiany?

Jeżeli jesteś pewna, że chcesz raz na zawsze uporać się z problemem nadwagi czy otyłości, nowoczesna Medycyna Stylu Życia może Ci pomóc. Warunek jest jeden: zastosowanie się w 100% do zaleceń naszych specjalistów! Dlatego zanim do nas zadzwonisz, zastanów się czy na pewno jesteś gotowa na zmiany w swoim stylu życia, czy dasz radę sama gotować, czy znajdziesz czas na zabiegi? Nie jesteśmy poradnią dietetyczną, do której będziesz chodzić w nieskończoność, aby otrzymywać nowe diety. Naszym celem jest szybka pomoc w realizacji Twojego celu! Jesteśmy placówką medyczną i grupa specjalistów złożona z lekarzy, dietetyków i fizjoterapeutów, będzie czuwać nad Twoim powrotem do zdrowia!

Opracowaliśmy unikalną terapię, dzięki której jesteśmy w stanie wyeliminować przewlekły stan zapalny, czyli najczęstszą przyczynę nadwagi i otyłości. Tylko połączenie zaawansowanej diagnostyki, nowoczesnych zabiegów medycyny fizykalnej i właściwego odżywania daje szansę na skuteczne pozbycie się problemu. Kluczem do wymarzonej sylwetki jest poznanie własnego organizmu, dopasowanie do indywidualnego fenotypu i genotypu sposobu odżywiania oraz oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn i dotlenienie komórek.

odchudzanie_3kroki_okok

Klinika Medycyny Stylu Życia
– tak schudniesz na pewno!


W naszej klinice nie ograniczamy się tylko do leczenia objawów chorób. Opierając się na najnowszych odkryciach naukowców, sięgamy do prawdziwego źródła problemu.


  • Znamy mechanizm nadwagi i otyłości, rozumiemy potrzeby pacjentów

Najnowsza wiedza o żywieniu dowodzi, że nadwaga to tylko wierzchołek góry lodowej. Wiemy, że przyczyną nadwagi i otyłości oraz wielu chorób im towarzyszących jest przewlekły, choćby łagodny stan zapalny, a silna wola czy jej brak niewiele ma z tym wspólnego.

  • Dopasowujemy dietę do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

Tajemnica zdrowej i zgrabnej sylwetki tkwi w niepowtarzalności każdego z nas. Wiemy, że pożywienie musi być dostosowane do jego indywidualnego fenotypu i genotypu. To co dobre dla jednych, dla innych może być trucizną.


  • Dopiero po zrzuceniu połowy zbędnych kilogramów zalecamy naszym pacjentom powolne wprowadzanie ruchu i ćwiczeń.

Dzięki takiemu podejściu nie notujemy żadnych skutków ubocznych, żadnych problemów z przewodem pokarmowym, zmęczeniem czy bolącymi stawami.

  • Odchudzamy zdrowo i bezpiecznie.

W naszych terapiach nie stosujemy żadnych środków farmakologicznych ani intensywnych ćwiczeń fizycznych, żadnej monodiety czy drogich odżywek. Wykorzystujemy najnowszą specjalistyczną wiedzę, unikalne badania oraz urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.


Poznaj nasze sposoby, jak to osiągnąć. Zmień życie i już teraz wybierz kompleksową terapię, dopasowaną idealnie do Ciebie!
POZNAJ BESTSELLERY 2016!!!


Terapia Fenotypowa
– odkryj najskuteczniejszą metodę odchudzania!


Zdrowe odchudzanie, to nie rezygnacja z posiłków i głodówki, ale racjonalne i odpowiednie łączenie produktów. Dzięki wynikom testu nietolerancji pokarmowej Kod Metaboliczny, dowiesz się, które z ponad 200 produktów spożywczych są dla Ciebie wskazane, a które szkodzą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Dodatkowo oczyścisz organizm z nagromadzonych toksyn i dotlenisz każdą komórkę ciała. Terapia Fenotypowa to 100 dni, które zmienią życie!Terapia Ketogeniczna
– to utrata około 10% masy ciała w ciągu 10 dni!


Absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres 10 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej, prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej. To pewne, szybkie i bezpieczne odchudzanie, pod pełną profesjonalną opieką medyczną. Jest doskonałą alternatywą dla ingerencji chirurgicznych m.in. dla niebezpiecznej operacji bariatryczej.

Terapia Genotypowa
– odchudzanie dostosowane do Twojego DNA!


Diagnostyka nowej ery! Poznaj tajemnice swojego organizmu zapisane w unikalnym kodzie genetycznym. Dzięki analizie ponad 57 genów dowiesz się jaka jest optymalna dieta dla Twojego organizmu, w jaki sposób ćwiczyć, aby trening był najbardziej efektywny, jakie jest Twoje indywidualne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Otrzymasz także ocenę ponad 1000 produktów spożywczych, a wszystko w odniesieniu do Twojego unikalnego profilu genetycznego.


Dostosuj plan odchudzania idealnie do siebie, a wówczas:

  • raz na zawsze pozbędziesz się zbędnych kilogramów i to bez uczucia głodu oraz intensywnych ćwiczeń
  • schudniesz bezpiecznie i bez efektu jo-jo
  • w końcu skutecznie zmniejszysz obwód ud, bioder i brzucha
  • wymodelujesz sylwetkę i zredukujesz cellulit
  • zmniejszysz i usuniesz obrzęki ciała
  • odzyskasz atrakcyjność, pewność siebie i radość życia!

„Dzięki testom nietolerancji pokarmowej i testom genetycznym dostajemy niejako indywidualną instrukcję obsługi pacjenta i tego jaki plan odchudzania będzie dla niego najbardziej skuteczny.”

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny

Przez cały czas trwania procesu odchudzania będziesz pod ścisłą kontrolą, co pomoże Ci utrzymać motywację i pozwoli nie poddać się w chwilach zwątpienia. W tym roku na pewno ci się uda!

Klinika VIMED, posiada rekomendację światowej sławy biochemika, profesora Colina Campbella, autora największych na świecie badań dotyczących odżywiania.„Odwiedziłem w Stanach Zjednoczonych i innych krajach wiele klinik, które wykorzystują zalecenia poruszane w mojej książce „Nowoczesne zasady odżywiania”. Żadna z nich nie odnosi jednak takich sukcesów jak VIMED! Szczególnie podoba mi się holistyczne podejście kliniki VIMED w stosowanych terapiach Medycyny Stylu Życia.” — mówił Colin Campbell po wizycie w VIMED w maju 2016 r.

Przekonaj się, że każdy może skutecznie schudnąć! Nawet 30 kg!


„Przede wszystkim dwa czynniki determinują, ile tłuszczu gromadzi nasz organizm i oba mają związek z hormonem – insuliną”

— Gary Taubes

Zaufało nam już…

0


Zadowolonych Pacjentów

Skuteczne odchudzanie jest możliwe przy zastosowaniu, bezinwazyjnej, niefarmakologicznej metodologii nowoczesnej Medycyny Stylu Życia. Opiera się ona nie tylko na opiece lekarza i dietetyka, ale również na specjalistycznych programach rewitalizujących, takich jak VacuIono – zabiegi poprawiają przepływ limfatyczny, poprawiają jakość i wygląd skóry. Super Detox – pozwoli oczyścić Twój organizm z dręczących go złogów i toksyn. Spotkaj się z naszym specjalistą, który opowie o tym jak możemy rozwiązać Twój problem.