button_JakZaczac

Zacznij nowe życie z fantastyczną sylwetką.
Wybierz Terapię Ketogeniczną!Dieta Ketogeniczna jest idealna dla pacjentów z otyłością olbrzymią, otyłością brzuszną, obrzękami lipidowymi. To znakomita alternatywa dla ryzykownej i okaleczającej chirurgii bariatrycznej. Dzięki diecie ketogenicznej:
 • doświadczysz szybkiego spadku masy ciała bez efektów ubocznych
 • pozbędziesz się nadwagi i otyłości olbrzymiej
 • zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć – z brzucha, bioder i ud, a także tkanki tłuszczowej trzewnej (wokół narządów wewnętrznych)
 • a wszystko to bez uczucia głodu i problemów charakterystycznych dla operacji bariatrycznych
 • dostarczysz do organizmu niezbędnych witamin i substancji odżywczych.
1000px_Diana_c

Zobacz efekty naszej terapii


Terapia Ketogeniczna
skuteczne odchudzanie bez skalpela


Chcesz schudnąć, a masz mało czasu i żadna dieta na Ciebie nie działa? Wypróbuj Tube Diet, czyli tak zwaną dietę ketogeniczną! To absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres 7 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej. Dzięki diecie ketogenicznej następuje szybki spadek masy, czego efektem jest – UTRATA AŻ DO 7% MASY W CIĄGU 7 DNI! Dieta ketogeniczna przeprowadzona pod okiem specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo, nie powoduje bólu, nie wymaga hospitalizacji, nie ogranicza normalnego funkcjonowania.

Dieta ketogeniczna, Tube Diet jest doskonała alternatywą dla ingerencji chirurgicznych: jest nieobciążająca, o wiele bardziej skuteczna i nie powoduje powikłań. Wybór zdaje się prosty. Wybierz siebie i własne życie bez niepotrzebnych ingerencji w Twoje ciało. Czasami taka terapia potrafi ratować życie. Wyobraź sobie osobę o masie ciała 120 kg. W ciągu zaledwie 7 dni możemy pomóc jej schudnąć nawet do 8,5 kg, pod pełną kontrolą lekarza i dietetyka! Żaden inny zabieg, czy dieta nie gwarantuje takiej skuteczności, pod pełną profesjonalną opieką.

Bez względu na to, jakie są twoje dotychczasowe doświadczenia, możesz skutecznie schudnąć. Aż do 7% masy ciała – w 7 dni!

Skorzystaj z diety ketogenicznej, czyli NOWOCZESNEJ BARIATRII BEZ SKALPELA! Efekty tej diety będą niezwykle zauważalne i co najważniejsze bez efektów ubocznych. Dieta ketogeniczna to doskonałe rozwiązanie dla osoby, która chce szybko schudnąć i cieszyć się zdrowiem oraz dla tych, którzy kwalifikują się do operacji bariatrycznej i chcą żyć bez nieprzyjemnych dożywotnich dolegliwości.

Dowiedz się co na ten temat mówią nasi pacjenci!


Zakład Żywienia Klinicznego Szpitala Policlinico Umbreto w Rzymie uznał Tube Diet, czyli dietę ketogeniczną, za najbardziej skuteczną metodę walki z nadwagą i otyłością. TIME uznał Tube Diet za najpopularniejszą dietę 2012 roku.

Od 30 lat dieta ketogeniczna stanowi przedmiot badań naukowych na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Rezultaty, jakie udało się uzyskać w terapii wielu tysięcy pacjentów, oraz niewielka ilość przeciwwskazań do stosowania tej metody sprawiają, że zyskuje ona coraz większą popularność także w innych rejonach świata.

Cappello et al.: Ketogenic enteral nutrition as a treatment for obesity: short term and long term results from 19,000 patients. Nutrition & Metabolism 2012 9:96.

Skuteczna metoda z USA teraz dostępna już w Polsce.
Odzyskaj wiarę, że i Ty możesz schudnąć! Nie zastanawiaj się jeśli:

 • Twoja masa ciała kwalifikuje Cię do operacji bariatrycznej,
 • Chcesz szybko schudnąć, np. przed ślubem,
 • Czujesz się źle w swoim ciele i chcesz coś zmienić w swoim życiu.

„Terapia Ketogeniczna, powoduje bardzo szybką utratę masy ciała i daje pacjentowi komfort psychologiczny, ponieważ widzi natychmiastowe rezultaty”

— Nutrition and Metabolism

Co wyróżnia Terapię Ketogeniczną na tle innych metod?


 • SKUTECZNOŚĆ – wieloletnie badania naukowe potwierdzają, że Terapia Ketogeniczna to niezawodny sposób na utratę 7–10% masy ciała już w ciągu 7–10 dni,
 • BEZPIECZEŃSTWO – ograniczony czas trwania terapii oraz opieka wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek i dietetyków to czynniki zapewniające pełne bezpieczeństwo,
 • NIEINWAZYJNOŚĆ – dla pacjentów z otyłością olbrzymią jest to często jedyna alternatywa dla ryzykownej i okaleczającej chirurgii bariatrycznej,
 • BEZBOLESNOŚĆ – nie powoduje bólu, nie wywołuje uczucia głodu, nie wymaga intensywnych ćwiczeń fizycznych, nie wymaga hospitalizacji i odpoczynku w domu, nie ogranicza normalnego funkcjonowania; jest też znacznie mniej uciążliwa niż metoda balonika żołądka,
 • OPŁACALNOŚĆ– epidemia otyłości wiąże się z ogromnymi kosztami społecznymi. W tym zestawieniu; koszty leczenia Terapią Ketogeniczną są znacząco niskie, znacznie niższe niż inne koszty leczenia otyłości, niż w porównaniu z kosztami ryzyka, jakie niesie ze sobą wzrost otyłości.

Terapia Ketogeniczna szczególnie zalecana jest:


 • Osobom w dobrej kondycji ogólnej, mającym wcześniej stabilną, właściwą wagę, u których wskutek określonego zdarzenia (np. ciąża, menopauza, farmakoterapia, zaburzenia hormonalne, sytuacje stresowe) doszło do gwałtownego wzrostu masy ciała. U tych pacjentów obserwuje się bardzo szybkie efekty i powrót do zdrowych nawyków żywieniowych.
 • Osobom z otyłością olbrzymią, otyłością brzuszną, obrzękiem lipidowym oraz cierpiącym na choroby przewlekłe, u których w wyniku długotrwałych zaburzeń metabolicznych nie można skutecznie obniżyć masy ciała.

Psychologiczny i zdrowotny aspekt
Terapii Ketogenicznej


 • Pomaga przełamać rozczarowanie i zniechęcenie stosowaniem różnych zaleceń dietetycznych i lekarskich.
 • Pomaga odblokować mechanizm tzw. pamięci komórkowej, czyli gdy organizm zawsze „stara się” powrócić do poprzedniej masy ciała.
 • W przypadkach otyłości olbrzymiej Terapia Ketogeniczna stanowi często jedyną alternatywę dla ryzykownej chirurgii bariatrycznej. Co więcej, jest to metoda bezbolesna i znacznie mniej uciążliwa niż zastosowanie np. popularnego balonu żołądkowego, powinno się ją zatem brać pod uwagę w pierwszej kolejności.
 • W celu optymalizacji efektów terapii zaleca się wdrożenie serii zabiegów Body Liftingu, gdyż jest duża szansa na ujędrnienie skóry i uniknięcie konieczności wykonywania plastyki brzucha.

Terapia Ketogeniczna jest ponad wszelką wątpliwość najbardziej stymulującą i najszybszą metodą odchudzania, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.


ZADZWOŃ: 22 266 80 66

Napisz do nas!


Kontakt

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?


mediraty

Skuteczne leczenie otyłości jest możliwe przy zastosowaniu, bezinwazyjnej, niefarmakologicznej metodologii nowoczesnej Medycyny Stylu Życia. Spotkaj się z naszym specjalistą, który przybliży Ci temat Terapii Ketogenicznej i opowie o tym jak Twoje życie może się wkrótce zmienić.