TUBE DIET – skuteczna metoda odchudzania z USA


Chcesz schudnąć, a masz mało czasu i żadna dieta na Ciebie nie działa? Wypróbuj Tube Diet, czyli tak zwaną dietę ketogeniczną! To absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres 10 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej. Dzięki diecie ketogenicznej następuje szybki spadek masy, czego efektem jest – UTRATA AŻ DO 10% MASY W CIĄGU 10 DNI! Dieta ketogeniczna przeprowadzona pod okiem specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo, nie powoduje bólu, nie wymaga hospitalizacji, nie ogranicza normalnego funkcjonowania.

Dieta ketogeniczna, Tube Diet jest doskonała alternatywą dla ingerencji chirurgicznych: jest nieobciążająca, o wiele bardziej skuteczna i nie powoduje powikłań. Wybór zdaje się prosty. Wybierz siebie i własne życie bez niepotrzebnych ingerencji w Twoje ciało. Czasami taka terapia potrafi ratować życie. Wyobraź sobie osobę o masie ciała 120 kg. W ciągu zaledwie 10 dni możemy pomóc jej schudnąć nawet do 12 kg, pod pełną kontrolą lekarza i dietetyka! Żaden inny zabieg, czy dieta nie gwarantuje takiej skuteczności, pod pełną profesjonalną opieką.

Bez względu na to, jakie są twoje dotychczasowe doświadczenia, możesz skutecznie schudnąć. Aż do 10% masy ciała – w 10 dni!

Zacznij nowe życie z fantastyczną sylwetką, wybierz dietę ketogeniczną!Dieta Ketogeniczna jest idealna dla pacjentów z otyłością olbrzymią, otyłością brzuszną, obrzękami lipidowymi. To znakomita alternatywa dla ryzykownej i okaleczającej chirurgii bariatrycznej. Dzięki diecie ketogenicznej:
 • doświadczysz szybkiego spadku masy ciała bez efektów ubocznych
 • pozbędziesz się nadwagi i otyłości olbrzymiej
 • zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć – z brzucha, bioder i ud, a także tkanki tłuszczowej trzewnej (wokół narządów wewnętrznych)
 • a wszystko to bez uczucia głodu i problemów charakterystycznych dla operacji bariatrycznych
 • dostarczysz do organizmu niezbędnych witamin i substancji odżywczych.
1000px_Diana_c

Zakład Żywienia Klinicznego Szpitala Policlinico Umbreto w Rzymie uznał Tube Diet, czyli dietę ketogeniczną, za najbardziej skuteczną metodę walki z nadwagą i otyłością. TIME uznał Tube Diet za najpopularniejszą dietę 2012 roku.

Skuteczna metoda z USA teraz dostępna już w Polsce. Odzyskaj wiarę, że i Ty możesz schudnąć!
Nie zastanawiaj się jeśli:

   • Twoja masa ciała kwalifikuje Cię do operacji bariatrycznej,
   • Chcesz szybko schudnąć, np. przed ślubem,
   • Czujesz się źle w swoim ciele i chcesz coś zmienić w swoim życiu.

„Terapia Ketogeniczna, powoduje bardzo szybką utratę masy ciała i daje pacjentowi komfort psychologiczny, ponieważ widzi natychmiastowe rezultaty”

— Nutrition and Metabolism

Skorzystaj z diety ketogenicznej, czyli NOWOCZESNEJ BARIATRII BEZ SKALPELA! Efekty tej diety będą niezwykle zauważalne i co najważniejsze bez efektów ubocznych.

Dieta ketogeniczna to doskonałe rozwiązanie dla osoby, która chce szybko schudnąć i cieszyć się zdrowiem oraz dla tych, którzy kwalifikują się do operacji bariatrycznej i chcą żyć bez nieprzyjemnych dożywotnich dolegliwości.

Dowiedz się co na ten temat mówią nasi pacjenci!


Skuteczne leczenie otyłości jest możliwe przy zastosowaniu, bezinwazyjnej, niefarmakologicznej metodologii nowoczesnej Medycyny Stylu Życia. Spotkaj się z naszym specjalistą, który przybliży Ci temat Terapii Ketogenicznej i opowie o tym jak Twoje życie może się wkrótce zmienić.