Pacjenci tego od nas oczekiwali | VIMED

Pacjenci tego od nas oczekiwali

Nowoczesna i bezpieczna medycyna estetyczna i kosmetologia

Centrum Medyczne VIMED to pierwszy w Polsce podmiot leczniczy, w którym zespół pasjonatów medycyny funkcjonalnej – lekarzy, dietetyków klinicznych i fizjoterapeutów już od roku 2006 wdraża innowacyjne holistyczne podejście funkcjonalne w medycynie przeciwstarzeniowej.

Medycyna przeciwstarzeniowa powinna zaczynać się od leczenia przyczyn starzenia się organizmu!

Wykorzystując najnowsze odkrycia naukowe z obszaru personalizowanej medycyny stylu życia, uzyskaliśmy rewelacyjne rezultaty terapeutyczne. Dzięki efektowi synergii zdołaliśmy spowolnić procesy starzenia się i wyleczyć wiele dotkliwych chorób przewlekłychu u dziesiątek tysięcy pacjentów. Odmładzając nie tylko ich skórę, ale także narządy wewnętrzne, poprawiliśmy jakość ich życia.

Jako jedna z pierwszych klinik na świecie, wdrożyliśmy nieinwazyjne, bezpieczne, kompleksowe postępowanie, umożliwiające leczenie wielu nieuleczalnych dotąd chorób cywilizacyjnych. Obserwowaliśmy naszych pacjentów, którzy przy okazji leczenia swoich dolegliwości, pozbywali się nadwagi i odzyskiwali piękną cerę, blask oczu i lśniące włosy.

Pacjenci robili wrażenie jakby czas zatrzymał się w miejscu. Ich narządy wewnętrzne regenerowały się i odzyskiwały prawidłowe funkcje. Wyniki badań laboratoryjnych wracały do normy, a skóra odzyskiwała młodzieńczą elastyczność.

Jednak wciąż zadawaliśmy sobie pytanie: Czy można zrobić coś jeszcze?

Pacjenci pytali nas o zabiegi medycyny estetycznej, które w krótkim czasie mogłyby cofnąć mniej lub bardziej widoczne zmiany spowodowane procesami starzenia się lub będące wynikiem chorób czy problemów ze skórą. Od lat przyglądaliśmy się urządzeniom i procedurom, które mogłyby wspomagać od zewnątrz nasze holistyczne podejście, jednak widzieliśmy, że metody do tej pory stosowane, jak na przykład niektóre lasery, były związane z wysokim ryzykiem powikłań.

W ciągu kilku ostatnich lat pojawiały się zupełnie nowe, bardziej bezpieczne technologie, na które czekaliśmy od dawna. Nieablacyjne metody, takie jak frakcyjne fale radiowe, wysokiej gęstości fale ultradźwiękowe oraz plazma azotowa, lasery diodowe, komórki macierzyste, czy osocze bogato płytkowe, zaczęły zastępować ryzykowne metody stosowane wcześniej.

Naukowe podejście do urody – bezpieczna medycyna i dermatologia estetyczna!

Pojawiły się badania naukowe, które potwierdziły skuteczność i znakomite efekty, a także bezpieczeństwo tych nowych metod. To otworzyło drogę do poszerzenia naszej oferty.

Zaangażowaliśmy zespół znakomitych specjalistów, przejrzeliśmy najnowsze doniesienia naukowe i wyposażyliśmy nasze gabinety w najnowszej generacji urządzenia. Nawiązaliśmy współpracę z dostawcami najlepszych technologii i kosmeceutyków. Już niebawem dowiecie się Państwo, co nowego dla Was przygotowujemy. Tymczasem zapraszamy Państwa do naszego cennika na stronie: https://vimed.pl/cennik/#tab3

Znajduje się tam już sporo atrakcyjnych i bardzo skutecznych zabiegów na twarz i ciało. Rekomendujemy pakiety zabiegowe, które są najbardziej korzystne cenowo 🙂

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Nasi pacjenci są zawsze na pierwszym miejscu

Pacjenci CM VIMED korzystają ze specjalnych zniżek. Dla pacjentów, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy, oferujemy także bardzo atrakcyjne pakiety powitalne. Wszystkim gwarantujemy przyjazną atmosferę, doskonałą jakość, dyskrecję i komfortowe warunki.

Sylwiusz Trawiński

Założyciel Centrum Medycznego VIMED Health & Beauty

Dr Sylwiusz Trawiński
Dr Sylwiusz Trawiński
doktor nauk ekonomicznych, od 20 lat zajmuje się medycyną zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu Centrum Medycznego „VIMED Health & Beauty” – pierwszej w Polsce kliniki stosującej nowatorską metodologię personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia w leczeniu chorób przewlekłych. Współtworzył pionierskie, holistyczne podejście w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wraz z zespołem współpracowników stworzył szereg procedur diagnostycznych i zabiegowych, wykorzystujących najnowsze technologie. Bazujące na wiedzy, doświadczeniu i technologii wieloczynnikowe, personalizowane terapie pozwoliły na uzyskanie efektu synergii. Dzięki temu stało się możliwe skuteczne leczenie chorób uważanych dotąd za nieuleczalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *