Piosenkarka Honorata Skarbek rozwiązała problem cellulitu w CM VIMED

Piosenkarka Honorata Skarbek rozwiązała problem cellulitu w CM VIMED

Leczenie cellulitu u Honoraty Skarbek

Honorata Skarbek opowiada jak w Centrum Medycznym VIMED pozbyła się problemu cellulitu.

Jak się pozbyć cellulitu?

Skuteczna terapia cellulitu, czyli jak piękna, młoda kobieta, uzdolniona piosenkarka Honorata Skarbek odpowiada jak dzięki Kompleksowej Terapii Cellulitu pozbyła się „pomarańczowej skórki”. Dlaczego po latach bezskutecznych zmagań w walce z problemem cellulitu znana i lubiana piosenkarka Honorata Skarbek została pacjentką CM VIMED.

Poznajcie sekret pięknej, młodej piosenkarki na pozbycie się cellulitu i związanych z nim kompleksów.

Cellulit to cywilizacyjna epidemia

Cellulit to problem, który dotyczy już 80% młodych kobiet i z większością z nich pozostaje na zawsze. Niestety większość kobiet nie wie, że podstawą skutecznego leczenia cellulitu jest odpowiednie odżywianie. Dlatego tak dobre efekty przyniosła spersonalizowana dieta eliminacyjna na cellulit opracowana na podstawie testu cytotoksyczności Kod Metaboliczny 200.

Tylko spersonalizowana dieta na cellulit i odpowiedni dobór zabiegów

Spektakularnych wyników nie da się osiągnąć nawet najlepiej dopasowanym programem odżywiania, jeżeli nie połączy się go z odpowiednimi zabiegami medycyny komórkowej. Takie połączenie zapewnia uzyskanie efektu synergii, dzięki likwidacji stanów zapalnych z jednoczesnym wspomaganiem metabolizmu komórkowego. To zabiegi medyczne, zupełnie inne niż większość stosowanych w gabinetach kosmetycznych zabiegów na cellulit.

Terapia cellulitu, czyli kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Posłuchaj, jak wieloczynnikowa, Kompleksowa Terapia Cellulitu okazała się receptą na odzyskanie pięknego ciała. Jest czego zazdrościć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *