Terapia Fenotypowa
Medycyna XXI wieku dostępna jest już dziś!Medycyna XXI wieku to medycyna spersonalizowana. Dzisiaj już wiadomo, że każdy jest inny: lek, czy pokarm, który pomoże jednemu, może okazać się szkodliwy dla innej osoby. Opracowana przez nas, chroniona prawem patentowym Terapia Fenotypowa, to spersonalizowane postępowanie lecznicze lub profilaktyczne, dostosowane do indywidualnych i unikalnych cech genetycznych i fenotypowych pacjenta. Postępowanie dietetyczne i zabiegowe opracowane i dostosowane specjalnie dla każdej pojedynczej osoby!  1. Pomagamy zachować urodę, sprawność i młodość, aby każdy mógł cieszyć się życiem bez martwienia się o zdrowie przez wiele lat.
  2. Stosujemy całkowicie naturalne metody profilaktyki i leczenia chorób przewlekłych (cywilizacyjnych), w tym głównie leczenia żywieniowego i zabiegowego, w celu wzmacniania naturalnych sił obronnych organizmu i uruchomienia mechanizmu samoleczenia.
  3. Bazujemy na najnowocześniejszych badaniach diagnostycznych, umożliwiających personalizację odżywiania i leczenia.
  4. Stosujemy unikalne urządzenia do nieinwazyjnych zabiegów, które wspomagają procesy odżywiania, dotleniania, detoksykacji, regeneracji i rewitalizacji organizmu.
  5. Dzięki wykorzystywaniu efektu synergii uzyskujemy znakomite rezultaty, likwidując prawdziwe przyczyny chorób i dolegliwości, a nie tylko skutki.
  6. Zatrudniamy najlepszych dietetyków klinicznych i lekarzy posiadających unikalną wiedzę i doświadczenie, a także holistyczne podejście do problemów.


Programy terapeutyczne

Lorem ipsum dolor

Pakiet badań diagnostycznych niezbędnych do podjęcia terapii Fenotypowej, obejmuje badanie niepożądanych reakcji pokarmowych Kod Metaboliczny 200, badanie niepożądanych reakcji na dodatki do żywności Food Chemical Scan 21, rozszerzone badania laboratoryjne, medyczne badanie składu ciała, badanie ciał ketonowych, badanie usg jamy brzusznej i dróg żółciowych, oraz konsultację lekarską.

Rodzaj zabiegu
1 zabieg
Terapia Fenotypowa - Kwalifikacja do programu
2 670 3100