Zaskocz wszystkich w karnawale - Terapia Ketogeniczna | VIMED

Zaskocz wszystkich w karnawale – Terapia Ketogeniczna

Skuteczne odchudzanie

Rozpoczął się długi czas karnawału. Masz zaplanowane spotkania towarzyskie, bal jedyny w swoim rodzaju, ważny wyjazd? Jest już wybrana wymarzona kreacja, ale kilka fałdek psuje cały urok?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zapomnij o drakońskich dietach, o złym samopoczuciu, o uczuciu głodu.

Poznaj Terapię Ketogeniczną.

W zaledwie 7-10 dni zrzucisz kilka nadmiarowych kilogramów, Twoja skóra odzyska zdrowy wygląd, Ty zyskasz dodatkową energię, a wszyscy zauważą bijący od ciebie blask i radość.

Czym jest Terapia Ketogeniczna?

To bezpieczna metoda redukcji masy ciała za pomocą krótkotrwałego żywienia dożołądkowego, przeprowadzana pod opieką lekarza i dietetyka klinicznego. Terapia Ketogeniczna to szybkie, pewne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać idealną wagę bez bólu, suplementów, leków, bez uczucia głodu. Zapewnia szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych, a co ważniejsze bez efektu jojo.

W trakcie trwania terapii odżywiasz się specjalną mieszanką białkowo – witaminową, pijesz wodę i odpowiednio dobrane herbatki. Podczas trwania terapii nie jesteś sam, przez cały ten czas jesteś pod opieką doświadczonego dietetyka klinicznego.

Piękna/y na zewnątrz, piękna/y wewnątrz

Teraz już wiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko można osiągnąć zachowując zdrowie, a dodatkowo zyskując wymarzoną figurę.

Nie znajdziesz bardziej bezpiecznego i szybkiego sposobu, by podczas ważnych wydarzeń w Twoim życiu wyglądać wspaniale. Każdy z nas chce czuć się doskonale we własnej skórze, Ty też teraz możesz, nie czekaj, daj sobie szansę na lepsze i piękniejsze jutro. Czas karnawału niech będzie dla Ciebie początkiem zmian w Twoim życiu, zmian związanych ze stylem życia, zdrowiem, pięknem 🙂

Błyskawiczne odchudzanie w karnawale – Terapia Ketogeniczna

Zabawa karnawałowa już za chwilę a Ty nie mieścisz się w swoją wymarzoną kreację? Twój garnitur nie jest “skrojony na miarę”? Okazuje się, że zimowe miesiące przyniosły Ci kolejne fałdki tłuszczyku? Skorzystaj z całkowicie bezpiecznej, szybkiej i trwałej metody, która wywołała szok wśród lekarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *