Pokonaj łuszczycę i AZS!


Czy wiesz, że co najmniej 1 milion osób w Polsce cierpi niepotrzebnie z powodu łuszczycy, która uważana jest za chorobę nieuleczalną? Łuszczyca nie jest zakaźna, jednak dotąd nie wiedzieliśmy dlaczego staje się udziałem tak wielu ludzi bez względu na ich zawód, czy pozycję społeczną. Dzisiaj dysponujemy już znacznie większą wiedzą i potrafimy skutecznie leczyć łuszczycę, choć wiemy, że jeżeli pacjent nie przestrzega określonego reżimu po zakończeniu leczenia, mogą pojawić się nawroty choroby. Atopowe zapalenie skóry (AZS) dotyka od około 5 do 20% dzieci na świecie oraz 3-4% osób dorosłych?
Atopowe zapalenie skóry i łuszczyca to najczęściej występujące choroby skóry. Większość badaczy uważa, że do wystąpienia łuszczycy przyczyniają się mechanizmy zapalne, alergiczne i immunologiczne, potęgowane przez występowanie różnych czynników stresujących i czynników ryzyka. Do tej ostatniej grupy należą: predyspozycje genetyczne, rasa i pochodzenie, urazy, infekcje, palenie tytoniu, niewłaściwa dieta, picie alkoholu, stres i inne choroby towarzyszące.


„Wprowadzenie właściwej diety eliminacyjnej powoduje znaczącą poprawę kliniczną u większości pacjentów z atopowym zapaleniem skóry i nadwrażliwością pokarmową.”

— New England Society of Allergy

Wiele osób na wysokich stanowiskach zmaga się z nawracającą łuszczycą – to potwierdza rolę stresu w etiologii łuszczycy. Po wielu latach bezskutecznych zmagań masz już tak dość tej beznadziejnej sytuacji, ze wpadasz w depresję. Zdarzają się niestety także próby samobójcze. Tymczasem skuteczne leczenie łuszczycy jest w zasięgu Twoich możliwości.


Przestań się wstydzić swojej skóry

Po tym, jak pomogliśmy pozbyć się łuszczycy wielu pacjentom, doskonale rozumiemy Twój problem. Sprawimy, że nie będziesz musiał izolować się od społeczeństwa. Poczujesz się komfortowo w swojej własnej skórze. Maskowanie zmian na ciele i obawa przed nadchodzącym okresem letnim nie będzie już Twoim problemem. Biały pył, który unosi się za każdym razem, gdy tylko zdejmujesz ubranie czy nieustający wstydliwy łupież mogą zniknąć. Możemy Ci pomóc. Operujemy najbardziej zaawansowanymi narzędziami diagnostycznymi wykorzystywanymi w leczeniu łuszczycy. Zastosujemy skuteczną terapię, aby już w ciągu kilku miesięcy zwalczyć najbardziej uciążliwe objawy łuszczycy, takie jak swędząca, piekąca, wysuszona skóra, łuski i przebarwienia.
Nie będziesz już używać maści, sterydów, które nie poprawiają stanu skóry. Nie będziesz też spędzać cennego czasu w gabinecie lekarzy czy w szpitalu z powodu ataku łuszczycy.

Nie marnuj swojego czasu


Nie trać czasu na modne zabiegi z użyciem rybek Garra rufa, bo są nieskuteczne a także mogą być groźne dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Bezzębne rybki, które mają bezboleśnie usuwać nadmiar naskórka, mogą przy okazji poczęstować cię ciężkim zakażeniem bakteryjnym, wirusowym zapaleniem wątroby typu B i C, a nawet wirusem HIV, a zupełnie nie dotykają przyczyn łuszczycy.


Daj swojej skórze nowe życie!


Dość już ukrywania się za golfem czy długimi rękawami. Korzystaj z uroków życia tak samo jak inni. Teraz możesz skutecznie pozbyć się swoich problemów skórnych! Skuteczne leczenie łuszczycy jest możliwe bez wyniszczającej chemii, sterydów, naświetlań, kremów, maści i mazideł, stosowanych latami często całkiem bezskutecznie. Wyeliminowanie przewlekłych stanów zapalnych jest kluczem do pozbycia się uciążliwych problemów skórnych związanych z łuszczycą, czy Atopowym Zapaleniem Skóry. Musisz pozbyć się alergii i nietolerancji pokarmowych, które znacząco obciążają układ odpornościowy i inicjują stan zapalny, który sprzyja pogorszeniu stanu skóry. Wprowadzając procedury wspomagające pracę wątroby i oczyszczanie organizmu poprawiasz wchłanianie substancji odżywczych tak bardzo potrzebnych komórkom Twojej skóry. Podczas zabiegów w komorze hiperbarycznej w podwyższonym ciśnieniu następuje przyspieszona regeneracja naskórka.

Czego możesz oczekiwać?


  • zmniejszenie podrażnienia skóry
  • likwidacja przewlekłego stanu zapalnego na tle pokarmowym
  • zmniejszenie lub całkowite ustąpienie bólów stawów
  • ustanie łuszczenia i swędzenia skóry
  • poprawienie elastyczności i wygładzenie skóry
  • normalizacja koloru skóry

 

Efekty takie obserwujemy aż u 70% pacjentów, u pozostałych natomiast dostrzegamy redukcję niepokojących symptomów o 50%.

„Alergia pokarmowa jest znaną przyczyną, prowokującą wystąpienie atopowego zapalenia skóry u dzieci.”

— Allergy Asthma Proceedings

Dowiedz się co na ten temat mówią nasi pacjenci!


Zobacz efekty naszej terapii


SPECJALISTYCZNE BADANIA LABORATORYJNE:

  • markery stanu zapalnego
  • wskaźnik stanu zapalnego
  • badanie nietolerancji pokarmowej

Skuteczne leczenie łuszczycy i atopowego zapalenia skóry jest możliwe przy zastosowaniu, spersonalizowanej kompleksowej Terapii Fenotypowej. Spotkaj się z naszym specjalistą, który opowie o tym jak wdrożyć postępowanie żywieniowe, procedury detoksykacji organizmu i zabiegi Telenoterapii Hiperbarycznej HBOT by rozwiązać Twój problem.