Zdrowie Dla Najbliższych | VIMED

Podaj Dalej
Zdrowie Dla Najbliższych!

Jesteś zadowolona/y z efektów Terapii Fenotypowej? Czujesz się lepiej?

 

Możesz poczuć się jeszcze lepiej. Pomyśl o swoich najbliższych! Terapia Fenotypowa to zupełnie nowe podejście w medycynie, bardzo często okazuje się jedynym skutecznym i trwałym rozwiązaniem wielu problemów zdrowotnych. Przynosi wymierne korzyści każdemu kto z niej skorzysta, bez względu na wiek i aktualny stan zdrowia i jest pozbawiona jakiegokolwiek ryzyka.


Jak powstaje ruch “Podaj dalej”?


Znajdź trzy osoby, którym pomożesz zrozumieć na czym polega Medycyna Funkcjonalna i Terapia Fenotypowa – daj im szansę na pozbycie się problemów zdrowotnych. W zamian oni pomogą trzem następnym osobom i tak dalej – powstanie wtedy piramida dobra.

Podaj dalej to, co najcenniejsze – Długie życie w zdrowiu!


Możesz przedłużyć życie w zdrowiu swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym, polecając im Terapię Fenotypową na 100 dni i przekazując przygotowany przez nas voucher podarunkowy w ramach programu „Zdrowie Dla Najbliższych”, wymyślonego po to, by uczynić świat lepszym, a co najmniej zdrowszym.

Osoba, która skorzysta z programu poleconego przez Ciebie, uzyska specjalny prezent – możliwość bezpłatnego skorzystania z dowolnego zabiegu rehabilitacji komórkowej. Także Ciebie spotka nagroda – otrzymasz w prezencie możliwość skorzystania z dowolnego zabiegu rehabilitacji komórkowej bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak to działa?

  • darczyńca poprawnie wypełnia voucher i po podpisaniu przez specjalistę CM VIMED przekazuje go osobie, której poleca terapię,
  • po zrealizowaniu vouchera przez tę obdarowanego, pracownik recepcji zadzwoni do darczyńcy, aby umówić termin jego bezpłatnego zabiegu

Osoba obdarowana voucherem powinna:

  • zadzwonić do CM VIMED, zarezerwować i opłacić Wstęp do Terapii Fenotypowej
  • przy pierwszej wizycie w CM VIMED, przekazać voucher w recepcji
  • po zrealizowaniu pakietu badań wykorzystać voucher na bezpłatny zabieg rehabilitacji komórkowej

Terapia fenotypowa w Centrum Medycznym VIMED
to odpowiedź współczesnej medycyny na wyzwania cywilizacji