Black Week VIMED

Taka okazja zdarza się tylko raz w roku!

Z wyjątkowych promocji, które dla Was przygotowaliśmy, możecie korzystać do końca listopada. To niepowtarzalna okazja, by wykonać badania diagnostyczne, w tym także nutriimmunologiczne w wyjątkowych cenach. Nie ma lepszego czasu, by zadbać o swoje zdrowie, dobry wygląd i kondycję.

Badania diagnostyczne dla zdrowia i urody!

mBCA – dla zdrowia

mBCA – dla zdrowia

Medyczne badanie składu ciała – pomiar poziomu odżywienia komórkowego, to niezbyt szczęśliwa polska wersja oryginalnej nazwy: Medical Body Composition Analysis (mBCA).  To znacznie więcej niż klasyczne badanie składu ciała, z jakim spotykacie się u dietetyków, czy w salonach fitness, wykonywane za pomocą tanich urządzeń, których cena waha się od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych.

Zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz rozmieszczenie wody w organizmie to bardzo ważne informacje i jeśli mają być poważnie analizowane muszą być wykonane na urządzeniu, które gwarantuje powtarzalność wymiarów.

Nasz aparat to wysokiej klasy urządzenie wykorzystywane w niewielu jednostkach naukowo badawczych w Polsce. Inwestycja na poziomie pięćdziesięciu tysięcy złotych zapewnia jakość pomiarów niezbędną do podejmowania decyzji dotyczących Twojego zdrowia.

To unikalne badanie wskazuje nam poziom odżywienia na poziomie komórkowym. Jest to niezwykle ważny wskaźnik, który umożliwia ocenę podstawowych parametrów efektywności procesów metabolicznych.

Badanie mBCA ma kluczowe znaczenie dla planowania postępowania terapeutycznego we wszystkich terapiach funkcjonalnej medycyny stylu życia!

VISION 3D – dla urody

VISION 3D – komputerowa analiza skóry twarzy wykorzystująca nowoczesną optykę i sztuczną inteligencję AI!

Badanie to pokazuje całą prawdę o stanie Twojej skóry. Przed obiektywami urządzenia Vision 3D nic się nie ukryje

Dzięki wykorzystywaniu fal świetlnych o odpowiednio dobranej długości oraz obserwacji pod różnymi kątami zobaczysz niewidoczne gołym okiem przebarwienia, zmarszczki, pory, obszary zajęte przez bakterie powodujące trądzik. Badanie to pozwala optymalnie dobrać zabiegi, których potrzebuje Twoja skóra.

Nikt nie chce, żeby skóra twarzy pokazywała, że mamy więcej lat niż wynikałoby to z naszej daty urodzenia.

Skóra twarzy może być zniszczona w wyniku zaburzeń metabolicznych, które zachodzą w całym organizmie lub tylko w skórze właściwej. Uszkodzenia mogą być także spowodowane niewłaściwym leczeniem lub pielęgnacją.

VISION 3D – dla urody

Teraz, wraz z naszymi ekspertami błyskawicznie ocenisz co dzieje się z Twoją skórą. Dowiesz się co można zrobić, by skóra Twojej twarzy była zdrowa i odzyskała naturalną sprężystość i młodzieńczą świeżość.

Medycyna stylu życia i medycyna estetyczna oraz nowoczesna kosmetologia dają nam nieograniczone możliwości. Dzięki kompleksowemu małoinwazyjnemu oddziaływaniu na skórę i cały organizm możemy przywrócić, zdrowy wygląd skóry.

Badania nutriimmunologiczne
Twój pierwszy krok do zdrowia!

Test niepożądanych reakcji pokarmowych Kod Metaboliczny 200 to klucz do twojego zdrowia!

Po wielu latach doświadczeń z leczeniem dziesiątków tysięcy pacjentów wiemy, że tylko test badający cytotoksyczność składników pożywienia dostarcza rzetelnych i wyczerpujących informacji o tym, jakie pokarmy są dobre i bezpieczne dla Ciebie, a których należy okresowo unikać.

Każdy z nas jest inny. Sposób odżywiania, który doskonale służy innym, np. Twojej siostrze, czy bratu, może być zabójczy dla Ciebie. Z tego powodu rady w rodzaju „spróbuj tego, mnie to pomogło” bardzo często nie działają. 

Dzisiaj już każdy wie, że prawidłowe odżywianie jest najważniejszym czynnikiem dobrego zdrowia i długowieczności. Już dziś możesz upewnić się, czy odżywiasz się prawidłowo.

Black Week Najcenniejszy Prezent to najlepsza okazja pakiet informacji niezbędnych dla utrzymania zdrowia podarować sobie i swoim bliskim korzystając z najniższych cen.

Kod Metaboliczny 200

Czas płynie i my  „płyniemy w czasie”. Nasz organizm się zmienia, i wraz z nim zmienia się próg naszej immunologicznej tolerancji na czynniki środowiskowe. Badanie niepożądanych reakcji pokarmowych trzeba co jakiś czas powtarzać, aby zachować optymalne zdrowie.

Wykonując badanie Kod Metaboliczny 200 uzyskasz informację o produktach, które w tej chwili wywołują u Ciebie niepożądane reakcje pokarmowe. Dysponując zestawem aktualnych  informacji skorygujesz dietę swoją lub dietę bliskiej Ci osoby.