Nasz zespół | VIMED

Nasz Zespół

Lekarze

Dariusz Kaczorowski
lek. med. Dariusz Kaczorowski
Chirurg, specjalista medycyny ratunkowej oraz medycyny estetycznej.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Doświadczony specjalista zarządzania i kierowania placówkami ochrony zdrowia w kraju i za granicą. Były koordynator ratownictwa medycznego MON.

Wykonuje badania obrazowe USG, szczególnie w zakresie narządów układu pokarmowego i układu naczyniowego.  USG jamy brzusznej, USG Doppler – badania naczyniowe.

Konsultacje specjalistyczne i nadzór medyczny w trakcie procesu terapeutycznego. Konsultacje chirurgiczne, konsultacje z zakresu medycyny hiperbarycznej oraz personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Anita Bania
Dr n.med. Anita Bania
Specjalista medycyny sportowej, internista. Lekarz medycyny estetycznej, lekarz medycyny bioregulacyjnej.

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Doktor nauk medycznych. Specjalizacja z medycyny sportowej, medycyny estetycznej i medycyny hiperbarycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w leczeniu chorób skóry, szczególnie skóry owłosionej.

Konsultacje specjalistyczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i trychologii oraz z zakresu medycyny hiperbarycznej. Prowadzi wieloczynnikowe terapie personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Beata Cywińska-Durczak
lek. med. Beata Cywińska-Durczak
Lekarz pediatra oraz certyfikowany specjalista leczenia nadwagi i otyłości.

Konsultacje lekarskie u dzieci i dorosłych.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując jako lekarz pediatra, zarówno w szpitalu jak i w lecznictwie otwartym.

Specjalista homeopatii. Interesuje się profilaktyką zdrowotną i medycyną przeciwstarzeniową.

Fizjoterapeuci

Marzena Deptuła
Marzena Deptuła
Fizjoterapeutka

Mgr fizjoterapii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. W klinice jestem odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta. Dzięki pracy zdobywam ciekawe doświadczenie zarówno zawodowe jak i dietetyczne.

W życiu prywatnym uwielbiam aktywny wypoczynek, podróże, rysunek i góry.

Iwona Irzyk
Iwona Irzyk
Fizjoterapeutka

Ukończyła krakowską Akademię Wychowania Fizycznego z tytułem magistra fizjoterapii. Swoje doświadczenie poszerzyła odbywając praktyki w placówce medycznej w Portugalii. Z zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzi do zawodu ciągle podnosząc kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz warsztatach.

Interesuje się zdrowym stylem życia oraz dobrą kuchnią. Uwielbia poznawać nowe miejsca i aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi. Miłośniczka dobrej książki i kotów!

Marta Karasińska
Marta Karasińska
Fizjoterapeutka

Mgr Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im.J.Piłsudskiego w Warszawie. W klinice jest odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta jak i również zabiegi rehabilitacji komórkowej.

“Dzięki pracy poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe.”

Na co dzień pasjonatka sportu – głównie siatkówki.

Patrycja Niedziałkowska
Patrycja Niedziałkowska
Fizjioterapeutka

“Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii.

Specjalizuję się w rehabilitacji komórkowej. Wykonuję także zabiegi z zakresu modelowania twarzy i sylwetki.
Dodatkowo pracuję z pacjentami neurologicznymi. Swoją wiedzę staram się na bieżąco poszerzać.

W wolnej chwili uwielbiam podróżować po świecie, poznawać nowe kultury, miejsca oraz próbować lokalnych kuchni.”

Kosmetolodzy

Monika Więcek
Monika Więcek
Magister Kosmetologii - nauczyciel zawodu i szkoleniowiec

Specjalizuje się w zakresie profesjonalnej diagnostyki skóry, kosmetologii estetycznej, trychologii stosowanej i laseroterapii. Z branżą Beauty związana od 10 lat.

Ukończyła studia II stopnia na wydziale kosmetologii spec. SPA & Wellness, a na potrzeby swojej pracy dyplomowej projektowała nową linię autorskich kosmetyków MICRO CELL COMPLEXION LAPPA.

Dorota Szafarowska
Dorota Szafarowska
Ekspert w dziedzinie Kosmetologii i Podologii

Ukończyła renomowaną i uznaną uczelnię Wyższą Szkołę Zdrowia i Pielęgnacji w Warszawie. Studiowała Kosmetologię na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Ukończyła również specjalizację z Podologii oraz szereg szkoleń branżowych z dziedziny kosmetologii pielęgnacyjnej i podologii leczniczej.

Współpracuje z cenionymi placówkami medycznymi w Warszawie.

Pielęgniarki

Beata Chudzik
Beata Chudzik
Pielęgniarka

“Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Nauki o Zdrowiu z tytułem licencjata pielęgniarstwa.

W CM VIMED wykonuję zabiegi hydrokolonoterapii,opiekuję się pacjentami w terapii ketogenicznej, można mnie spotkać w komorze hiperbarycznej i na zabiegu Vacuiono.

W wolnych chwilach czytam książki (nie tylko medyczne) i lubię poznawać nieodkryte zakątki naszego kraju.”

Administracja

Paulina Gawarecka
Paulina Gawarecka
Zastępca Kierownika Przychodni

“Z firmą VIMED związana jestem od 10 lat, aktualnie na stanowisku Zastępcy Kierownika Kliniki.

Ukończyłam Kosmetologię. Na co dzień koordynuje pracę zespołu, dbam o zadowolenie i komfort naszych pacjentów.
Uwielbiam pracę z ludźmi.

Prywatnie jestem mamą 6 letniego synka i to On pochłania mój czas poza pracą.”

Agnieszka Pacholczak
Agnieszka Pacholczak
Koordynator Działu Rehabilitacji Komórkowej / Medycyny Fizykalnej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii. Z CM VIMED związana od 6 lat, gdzie aktualnie pełni funkcję koordynatora Działu Medycyny Fizykalnej dbając o jakość i bezpieczeństwo świadczonych zabiegów rehabilitacji komórkowej. “Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywałam w kraju oraz w trakcie kilkuletniego stażu pracy w Portugalii. Moim szczególnym zainteresowaniem są zabiegi z zakresu fizjoterapii estetycznej oraz odnowy komórkowej. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów modelowania sylwetki oraz poprawiających kondycję skóry. Czas wolny poświęcam pasji, którą jest połączenie sportu, podróży oraz odkrywania kuchni świata.”