parallax background

Nasz Zespół

Specjaliści

Julia Trawińska
Julia Trawińska
Ekspert w zakresie Personalizowanej Medycyny Stylu Życia.

Julia Trawińska – jest wybitnym ekspertem medycyny długowieczności, personalizowanej medycyny funkcjonalnej i medycyny stylu życia.  Jest członkiem prestiżowych organizacji medycznych, takich jak Aesthetic Multispecialty Society oraz Towarzystwo Medycyny Stylu Życia. Posiada bogatą wiedzę i unikalne doświadczenie, które pozwalają jej na skuteczne wspieranie pacjentów w osiąganiu zdrowia i życia bez chorób.

Magister prawa absolwentka (Brylant) Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Unicusano we Włoszech ze specjalizacją w zakresie Żywienia Klinicznego, które ukończyła z wyróżnieniem. Absolwentka amerykańskiej uczelni  Functional Medicine University. 

Zarządza kliniką VIMED Health & Beauty oraz VIMED Medical Longevity Clinic, które są światowymi pionierami nieinwazyjnej, spersonalizowanej medycyny funkcjonalnej i stylu życia. Kieruje również Centrum Diagnostyki Immunologicznej i Genetycznej GENELAB w Warszawie. Swoja codzienną pracą z pacjentami udowadnia, że inwestycja w zdrowie się opłaca.

Julia Trawińska, jedna z najlepszych na świecie specjalistek w zakresie medycyny funkcjonalnej i Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia, popularyzuje rewolucyjne, innowacyjne podejście, określane jako Medycyna 3.0, które pozwala unikać chorób cywilizacyjnych i leczyć ich przyczyny, a nie tylko objawy.

Julia Trawińska jest autorką artykułów w prasie i recenzentką publikacji książkowych poświęconych tematyce zdrowego odżywiania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze słuchaczami i widzami w audycjach radiowych i telewizyjnych, a także ze specjalistami z całego świata podczas krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych. 

Dwukrotnie wyróżniona jako Business Woman Roku (2022 oraz 2023). Uzyskała również tytuł Człowieka Roku Prestige Awards 2023 Art of Beauty.

Na Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej AMWC 2023 w Monte Carlo znalazła się w gronie 6 wyróżnionych młodych specjalistów z całego świata.

Prowadzi kanał Youtube – Make Life Longer, gdzie rozmawia ze swoimi Pacjentami o ich drodze do zdrowia.

Dariusz Kaczorowski
lek. med. Dariusz Kaczorowski
Chirurg, specjalista medycyny ratunkowej oraz medycyny estetycznej.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Doświadczony specjalista zarządzania i kierowania placówkami ochrony zdrowia w kraju i za granicą. Były koordynator ratownictwa medycznego MON.

Wykonuje badania obrazowe USG, szczególnie w zakresie narządów układu pokarmowego i układu naczyniowego.  USG jamy brzusznej, USG Doppler – badania naczyniowe.

Konsultacje specjalistyczne i nadzór medyczny w trakcie procesu terapeutycznego. Konsultacje chirurgiczne, konsultacje z zakresu medycyny hiperbarycznej oraz personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Anita Bania
Dr n.med. Anita Bania
Specjalista medycyny sportowej, internista. Lekarz medycyny estetycznej, lekarz medycyny bioregulacyjnej.

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Doktor nauk medycznych. Specjalizacja z medycyny sportowej, medycyny estetycznej i medycyny hiperbarycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w leczeniu chorób skóry, szczególnie skóry owłosionej.

Konsultacje specjalistyczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i trychologii oraz z zakresu medycyny hiperbarycznej. Prowadzi wieloczynnikowe terapie personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Fizjoterapeuci

Marta Karasińska
Marta Karasińska
Fizjoterapeutka

Mgr Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im.J.Piłsudskiego w Warszawie. W klinice jest odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta jak i również zabiegi rehabilitacji komórkowej.

„Dzięki pracy poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe.”

Na co dzień pasjonatka sportu – głównie siatkówki.

Patrycja Niedziałkowska
Patrycja Niedziałkowska
Fizjioterapeutka

„Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii.

Specjalizuję się w rehabilitacji komórkowej. Wykonuję także zabiegi z zakresu modelowania twarzy i sylwetki.
Dodatkowo pracuję z pacjentami neurologicznymi. Swoją wiedzę staram się na bieżąco poszerzać.

W wolnej chwili uwielbiam podróżować po świecie, poznawać nowe kultury, miejsca oraz próbować lokalnych kuchni.”

Kosmetolodzy

Monika Więcek
Monika Więcek
Magister Kosmetologii - nauczyciel zawodu i szkoleniowiec

Specjalizuje się w zakresie profesjonalnej diagnostyki skóry, kosmetologii estetycznej, trychologii stosowanej i laseroterapii. Z branżą Beauty związana od 10 lat.

Ukończyła studia II stopnia na wydziale kosmetologii spec. SPA & Wellness, a na potrzeby swojej pracy dyplomowej projektowała nową linię autorskich kosmetyków MICRO CELL COMPLEXION LAPPA.

Pielęgniarki

Beata Chudzik
Beata Chudzik
Pielęgniarka

„Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Nauki o Zdrowiu z tytułem licencjata pielęgniarstwa.

W CM VIMED wykonuję zabiegi hydrokolonoterapii,opiekuję się pacjentami w terapii ketogenicznej, można mnie spotkać w komorze hiperbarycznej i na zabiegu Vacuiono.

W wolnych chwilach czytam książki (nie tylko medyczne) i lubię poznawać nieodkryte zakątki naszego kraju.”