Nasz zespół | VIMED

Nasz Zespół

Specjaliści

Julia Trawińska
Julia Trawińska
Ekspert w zakresie Personalizowanej Medycyny Stylu Życia.

Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia. Zarządza Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej Genelab. Specjalizuje się w diagnostyce nutriimmunologicznej i nutrigenetycznej. Jest ekspertem w zakresie personalizacji odżywiania i żywieniowego wspomagania leczenia chorób przewlekłych.

Zarządza kliniką Centrum Medyczne VIMED w Warszawie. Propaguje i stosuje w swojej klinice innowacyjne podejście Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycyny Stylu Życia. Współpracuje ściśle z ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce oraz we Włoszech, Austrii i USA.

Magister prawa i żywienia klinicznego, specjalista w zakresie psychodietetyki SWPS w Warszawie . Absolwent Uniwersytetu Unicusano we Włoszech ze specjalizacją w zakresie Żywienia Klinicznego.

Dariusz Kaczorowski
lek. med. Dariusz Kaczorowski
Chirurg, specjalista medycyny ratunkowej oraz medycyny estetycznej.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Doświadczony specjalista zarządzania i kierowania placówkami ochrony zdrowia w kraju i za granicą. Były koordynator ratownictwa medycznego MON.

Wykonuje badania obrazowe USG, szczególnie w zakresie narządów układu pokarmowego i układu naczyniowego.  USG jamy brzusznej, USG Doppler – badania naczyniowe.

Konsultacje specjalistyczne i nadzór medyczny w trakcie procesu terapeutycznego. Konsultacje chirurgiczne, konsultacje z zakresu medycyny hiperbarycznej oraz personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Anita Bania
Dr n.med. Anita Bania
Specjalista medycyny sportowej, internista. Lekarz medycyny estetycznej, lekarz medycyny bioregulacyjnej.

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Doktor nauk medycznych. Specjalizacja z medycyny sportowej, medycyny estetycznej i medycyny hiperbarycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w leczeniu chorób skóry, szczególnie skóry owłosionej.

Konsultacje specjalistyczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i trychologii oraz z zakresu medycyny hiperbarycznej. Prowadzi wieloczynnikowe terapie personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Fizjoterapeuci

Marzena Deptuła
Marzena Deptuła
Fizjoterapeutka

Mgr fizjoterapii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. W klinice jestem odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta. Dzięki pracy zdobywam ciekawe doświadczenie zarówno zawodowe jak i dietetyczne.

W życiu prywatnym uwielbiam aktywny wypoczynek, podróże, rysunek i góry.

Iwona Irzyk
Iwona Irzyk
Fizjoterapeutka

Ukończyła krakowską Akademię Wychowania Fizycznego z tytułem magistra fizjoterapii. Swoje doświadczenie poszerzyła odbywając praktyki w placówce medycznej w Portugalii. Z zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzi do zawodu ciągle podnosząc kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz warsztatach.

Interesuje się zdrowym stylem życia oraz dobrą kuchnią. Uwielbia poznawać nowe miejsca i aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi. Miłośniczka dobrej książki i kotów!

Marta Karasińska
Marta Karasińska
Fizjoterapeutka

Mgr Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im.J.Piłsudskiego w Warszawie. W klinice jest odpowiedzialna za obsługę i komfort pacjenta jak i również zabiegi rehabilitacji komórkowej.

“Dzięki pracy poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe.”

Na co dzień pasjonatka sportu – głównie siatkówki.

Patrycja Niedziałkowska
Patrycja Niedziałkowska
Fizjioterapeutka

“Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii.

Specjalizuję się w rehabilitacji komórkowej. Wykonuję także zabiegi z zakresu modelowania twarzy i sylwetki.
Dodatkowo pracuję z pacjentami neurologicznymi. Swoją wiedzę staram się na bieżąco poszerzać.

W wolnej chwili uwielbiam podróżować po świecie, poznawać nowe kultury, miejsca oraz próbować lokalnych kuchni.”

Kosmetolodzy

Monika Więcek
Monika Więcek
Magister Kosmetologii - nauczyciel zawodu i szkoleniowiec

Specjalizuje się w zakresie profesjonalnej diagnostyki skóry, kosmetologii estetycznej, trychologii stosowanej i laseroterapii. Z branżą Beauty związana od 10 lat.

Ukończyła studia II stopnia na wydziale kosmetologii spec. SPA & Wellness, a na potrzeby swojej pracy dyplomowej projektowała nową linię autorskich kosmetyków MICRO CELL COMPLEXION LAPPA.

Pielęgniarki

Beata Chudzik
Beata Chudzik
Pielęgniarka

“Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Nauki o Zdrowiu z tytułem licencjata pielęgniarstwa.

W CM VIMED wykonuję zabiegi hydrokolonoterapii,opiekuję się pacjentami w terapii ketogenicznej, można mnie spotkać w komorze hiperbarycznej i na zabiegu Vacuiono.

W wolnych chwilach czytam książki (nie tylko medyczne) i lubię poznawać nieodkryte zakątki naszego kraju.”

Administracja

Agnieszka Pacholczak
Agnieszka Pacholczak
Koordynator Działu Rehabilitacji Komórkowej / Medycyny Fizykalnej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii. Z CM VIMED związana od 6 lat, gdzie aktualnie pełni funkcję koordynatora Działu Medycyny Fizykalnej dbając o jakość i bezpieczeństwo świadczonych zabiegów rehabilitacji komórkowej. “Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywałam w kraju oraz w trakcie kilkuletniego stażu pracy w Portugalii. Moim szczególnym zainteresowaniem są zabiegi z zakresu fizjoterapii estetycznej oraz odnowy komórkowej. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów modelowania sylwetki oraz poprawiających kondycję skóry. Czas wolny poświęcam pasji, którą jest połączenie sportu, podróży oraz odkrywania kuchni świata.”