Klinika Skutecznego Odchudzania

baner_OdchudzanieKobiet
baner_OdchudzanieMezczyzn
baner_Cellulit
baner_ModelowanieSylwetki
baner_DzieciMlodziez
baner_Ketogeniczna

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

  • Rozumiemy mechanizm nadwagi i otyłości, rozumiemy potrzeby pacjentów. Najnowsza wiedza o żywieniu dowodzi, że nadwaga to tylko wierzchołek góry lodowej. Przyczyną nadwagi i otyłości oraz wielu chorób im towarzyszących jest stan zapalny. W naszym ośrodku likwidujemy prawdziwą przyczynę problemu, a nie tylko jego skutki.
  • Dopasowujemy dietę do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu. Tajemnica zdrowej i zgrabnej sylwetki zależy od jedzenia, które musi być dostosowane do indywidualnego fenotypu, czyli naszych cech odziedziczonych po przodkach, poddanych wpływowi środowiska. To co dobre dla jednych, dla innych może być trucizną.
  • Dopiero po zrzuceniu połowy zbędnych kilogramów zalecamy nazym pacjentom powolne wprowadzanie ruchu i ćwiczeń. Dzięki takiemu podejściu nie notujemy żadnych skutków ubocznych, żadnych problemów z przewodem pokarmowym, zmęczeniem czy bolącymi stawami.
  • Odchudzamy zdrowo i bezpiecznie. W naszej terapii nie stosujemy żadnych środków farmakologicznych ani intensywnych ćwiczeń fizycznych. Wykorzystujemy specjalistyczne metody które wspomagają organizm pacjenta w usuwaniu toksyn powstających w wyniku szybkiej utraty tkanki tłuszczowej.
  • Łączymy tradycje Wschodu i najnowocześniejsze zdobycze nauki. W odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, leczymy przyczynę schorzeń, a nie tylko usuwamy objawy. Mamy dostęp do najnowszych technologii, posiadamy unikalny, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny.