Leczenie przerostu prostaty i innych męskich problemów | VIMED

Zapewnij sobie wysoką jakość doznań!


Jeżeli chcesz uzyskać spektakularne efekty leczenia męskich problemów, skorzystaj z pomocy specjalistów w dziedzinie spersonalizowanej funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Skuteczne leczenie zaburzeń układu moczowo płciowego u mężczyzn

Wielu mężczyzn zbyt długo zwleka z wizytą u specjalisty.

W momencie, kiedy objawy powoli rozwijającej się choroby dają się boleśnie odczuć, choroba może wywołać już nieodwracalne skutki. Granica między łagodnym, stosunkowo łatwym do leczenia przerostem prostaty a nowotworem jest bardzo cienka!

Dlatego tak ważne jest, aby nie bagatelizować żadnych objawów, które mogą świadczyć o przeroście prostaty. Także niepłodność męską, obniżone libido czy zaburzenia erekcji można dzisiaj skutecznie leczyć. Nie musisz od razu sięgać po leki, które mają szereg działań niepożądanych. Najczęściej lepszą, bo bardziej skuteczną i bezpieczną metodą jest zmiana stylu życia!

Skuteczne leczenie zaburzeń
układu moczowo płciowego u mężczyzn

Problemy związane z układem moczowo płciowym, takie jak przerost prostaty, czy zaburzenia erekcji potrafią zniweczyć pewność siebie nawet najsilniejszych facetów.

Zaburzenia erekcji
  1. Plaga, która dotyka coraz większej liczby młodych mężczyzn to zaburzenia erekcji. Ich główną przyczyną jest nieprawidłowe funkcjonowanie układu sercowo naczyniowego.
  2. Wielu mężczyzn powyżej 60. roku życia cierpi na zaburzenia w oddawaniu moczu. Najczęstszą przyczyna tych dolegliwości są choroby prostaty – gruczołu krokowego.
  3. Coraz częściej odnotowujemy problemy z poczęciem dziecka, kiedy przyczyna niepłodności lezy nie po stronie kobiety, tylko jej partnera. Nasienie niskiej jakości prowadzić może do niepłodności lub do poważnych chorób dziecka. 
  4. Obniżone libido może być związane z zaburzeniami funkcji wątroby i ściśle zależy od tego co przyswaja organizm mężczyzny. Nadmiar alkoholu, czy palenie papierosów to nie jedyne czynniki odpowiedzialne za brak ochoty na seks.

Wszystkie te problemy, jeżeli nie są spowodowane urazem mechanicznym, czy defektem genetycznym, wiążą się zawsze z zaburzeniami odżywiania. Niewłaściwe odżywianie, niedostosowane do unikalnego fenotypu człowieka powoduje, że cały układ pokarmowy nie funkcjonuje prawidłowo, a to z kolei jest przyczyną wszelkich chorób – w tym chorób układu moczowo-płciowego. To właśnie odżywianie i dotlenienie oraz detoksykacja komórek wszystkich narządów organizmu odgrywa kluczową rolę w leczeniu chorób przewlekłych. Odpowiednio poprowadzona terapia żywieniowa wdrożona we właściwym momencie pozwala na odwrócenie zmian chorobowych.

Badania naukowe prowadzone przez doktora Ornisha dowodzą, że u mężczyzn z rakiem prostaty, którzy przeszli na dietę rośliną, zredukowali poziom stresu i wprowadzili ćwiczenia doszło do regresji choroby!

„Zmiana trybu życia może przynieść takie same efekty jak najsilniejsze znane obecnie leki.”.
– genetyk Christopher Haq

Obniżony popęd seksualny może być wywołany przez stan zapalny

Przywracanie naturalnych doznań dzięki leczeniu zaburzeń erekcji

Zła jakość nasienia to coraz częstsza przyczyna niepłodności

Przerost gruczołu prostaty ma zazwyczaj podłoże zapalne

Sprawność seksualna

Bądź aktywny seksualnie!

Szacuje się, że co najmniej 1,5 mln mężczyzn w Polsce cierpi z powodu problemów seksualnych?

Zaburzenia erekcji, przerost prostaty, impotencja czy obniżone libido mogą mieć zróżnicowane podłoże. Często związane są ze stresem, chorobą o podłożu genetycznym lub urazem mechanicznym. Mogą powstawać również z powodu prowadzenia niehigienicznego styl życia, w tym nadużywania alkoholu, palenia papierosów czy braku aktywności fizycznej.

W pozostałych przypadkach o zaburzeniach seksualnych u mężczyzn decydują choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby przewodu pokarmowego, zaburzenia gospodarki lipidowej, choroby serca i układu krążenia oraz zaburzenia hormonalne.

Te choroby możemy skutecznie leczyć wykorzystując metodologię personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Wszechstronna, nieinwazyjna diagnostyka pozwoli ocenić stan zdrowia, zidentyfikuje zagrożenia i określi najodpowiedniejsze kierunki działań terapeutycznych


DIAGNOSTYKA
OBRAZOWA
USG 3D/4D

SPECJALISTYCZNE
BADANIA
LABORATORYJNE