Terapie Profilaktyczne Medycyny Stylu Życia


Inwestycja w zdrowie ZAWSZE się zwraca – prędzej, czy później.
⁣Dlaczego większość ludzi nie wie, jak dożyć 100 lat bez chorób i lekarzy? Zachęcamy Cię, by zainwestować w zabezpieczenie zdrowia, zamiast czekać biernie na ujawnienie się choroby, która na początku przebiega bezobjawowo?
Nie pozwól, by jakaś podstępna choroba o podłożu zapalnym zniszczyła Twoje własne ciało.

Program Aktywnej Profilaktyki
Ubezpieczenie zdrowotne – Program Aktywnej Profilaktyki to innowacyjny model opieki medycznej, który zabezpiecza zdrowie, czyli chroni Cię przed zachorowaniem. W odróżnieniu od innych pakietów opieki zdrowotnej, czy ubezpieczenia zdrowotnego, nasze podejście chroni Cię przed chorobą, a nie tylko zapewnia dostęp do lekarza na wypadek choroby.
Program wiecznie młodzi 40+
Zapewnij swoim komórkom właściwy poziom składników odżywczych i mineralnych. Wzmacnianie organizmu po czterdziestce to inteligentny sposób, by pozbyć się przewlekłego zmęczenia i spowolnić procesy starzenia się skóry i całego ciała. Czasu nie da się cofnąć, ale można spowolnić jego destrukcyjne oddziaływanie na nasz organizm.
Program rewitalizacji 50+
Przedłużysz sobie młodość i odzyskasz witalność. Poprawisz sprawność fizyczną i seksualną. Marzysz o zachowaniu zdrowego i młodego wyglądu? Stosujesz kremy i maseczki, które nie dają oczekiwanych rezultatów? Zaczynasz myśleć o zabiegach medycyny estetycznej? Jeśli tak, to przestań! Dowiedz się, jak z oznakami starzenia można walczyć naturalnie!
Program zdrowa jesień 60+
Rewitalizacja organizmu seniora. W pewnym wieku Twój organizm potrzebuje szczególnej pomocy. Rewitalizacja organizmu seniora jest dzisiaj dostępna dla każdego. Nowoczesne, nieinwazyjne terapie medycyny stylu życia w Centrum Medycznym VIMED przyniosą złagodzą infekcje, zlikwidują dolegliwości bólowe i poprawią Twoje samopoczucie.
Medical City Detox
Detoksykacja – pasożyty toksyny złogi. Czy zadajesz sobie pytanie: jaki detoks zastosować, by przywrócić równowagę organizmu? Procedura Medical City Detox opracowana i stosowana w Centrum Medycznym VIMED jest jedną z najbardziej kompleksowych i skutecznych metod wspomagania naturalnych procesów detoksykacji.

Zobacz jak przebiega terapia w CM VIMED