Wrzodziejące zapalenie jelita grubego - choroba, która nie pozwala normalnie żyć


Teraz może być leczona skutecznie dzięki innowacyjnej wieloczynnikowej, personalizowanej terapii wykorzystującej efekt synergii.

Nieswoiste zapalenie jelit

Pani Elżbieta opowiada o tym, jak przebiegało leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna. Efekty odczuła już po paru dniach.

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego – skuteczne leczenie dzięki nowej metodologii

Innowacyjna, wieloczynnikowa, terapia otwiera zupełnie nowe szanse dla pacjentów cierpiących z powodu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego.

Personalizacja i wykorzystanie efektu synergii pozwala na uruchomienie potężnych procesów samoleczenia organizmu.

Innowacyjna metodologia personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia umożliwia skuteczne, przyczynowe leczenie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego.

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna likwiduje nie tylko objawy choroby, ale także jej przyczyny, zapewniając trwałą poprawę zdrowia.

Personalizacja leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Pierwszym czynnikiem sukcesu jest PERSONALIZACJA leczenia, dzięki zastosowaniu najbardziej czułego badania cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200. Wyniki tego badania pozwalają na dostosowanie programu leczenia do stopnia zaawansowania Twojej choroby oraz do Twojego unikalnego fenotypu.

Synergia działań w leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Niezbędnym warunkiem osiągnięcia sukcesu terapeutycznego jest SYNERGIA działań, polegająca na wykorzystaniu unikalnych urządzeń zabiegowych wspomagających naturalne mechanizmy samoleczenia Twojego organizmu. W związku z tym uzyskujemy efekty niemożliwe do osiągnięcia innymi metodami.

Personalizacja leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Tak unikalny zestaw wiedzy, doświadczeń oraz narzędzi diagnostycznych i urządzeń zabiegowych jest dostępny tylko w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie.

Leczenie nieswoistego zapalenia jelit

Doskonałe efekty w leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Na bieżąco aktualizowana wiedza o leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

W Centrum Medycznym VIMED od lat specjalizujemy się w leczeniu chorób przewlekłych o podłożu zapalnym, do których należy wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Unikalne doświadczenie w leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Dzięki setkom spersonalizowanych terapii chorób jelit o podłożu zapalnym, jakie przeprowadziliśmy w naszej klinice, wiemy jak pomagać każdemu pacjentowi.

Skuteczność leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Dzięki naszej unikalnej metodologii odnotowujemy bardzo wysoką skuteczność leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, potwierdzoną w dziesiątkach relacji naszych pacjentów.

Bezpieczeństwo leczenia

wrzodziejącego zapalenia jelita grubego dzięki technologii

Nasze spersonalizowane, wieloczynnikowe terapie są całkowicie bezpieczne. W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod nie stosujemy leków, ani inwazyjnych zabiegów. W związku z tym możemy zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w całym okresie leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych.

Dlaczego warto leczyć wrzodziejące zapalenie jelita grubego w CM VIMED?

Niskie koszty leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Wybór terapii opartej na metodologii personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia zapewnia niskie koszty terapii, w porównaniu do konwencjonalnych metod leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Dlatego jeżeli uwzględnić oszczędności poczynione na wydatkach na leki na przestrzeni wielu lat, okazuje się, że jest to najbardziej efektywna metoda leczenia przewlekłych chorób o podłożu zapalnym.

Relatywnie krótki czas leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Dzięki skuteczności wieloczynnikowej Terapii Fenotypowej lub Terapii Metabolicznej, leczenie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu tygodni. W związku z tym już po kilku dniach zaobserwujesz pierwsze korzystne efekty leczenia, a po zakończeniu leczenia wracasz do normalnego życia.

Personalizowane Terapie VIMED

Komfort i najwyższa jakość leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Przede wszystkim wysokie standardy jakości w warunkach komfortowej kliniki stanowią gwarancję bezpieczeństwa i dyskrecji. Wykorzystywane w naszej klinice urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty oraz są regularnie serwisowane.

Leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego w Centrum Medycznym VIMED

  • Już po kilku dniach odczujesz efekty wdrożonego postępowania

  • Pozbędziesz się dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego

  • Odzyskasz energię i pewność siebie

Jak przebiega leczenie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) pod opieką naszych specjalistów

Potrzebujesz więcej informacji, zanim umówisz się na konsultację wstępną.

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

„Stosowanie antybiotyków jest jednym z największych czynników ryzyka zakażenia się bakterią chorobotwórczą C. difficile, wywołującą ostrą biegunkę i zapalenie jelit”

Justin i Erica Sonnenburg, Zdrowie zaczyna się w brzuchu, Galaktyka 2015.

Dlaczego podjąć leczenie w Centrum Medycznym VIMED?

Przede wszystkim zapewniamy bezpieczny, nieinwazyjny, ekologiczny, tani i skuteczny sposób leczenia przewlekłych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Relacje naszych pacjentów potwierdzają naszą skuteczność i wiarygodność.

Ciągle aktualizujemy naszą wiedzę, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem uzyskanym w trakcie leczenia dziesiątek tysięcy pacjentów pozwala nam uzyskiwać znakomite efekty w leczeniu choroby Leśniowskiego-Crohna.

Jesteśmy stabilnym podmiotem leczniczym, działającym od wielu lat i rozpoznawalnym wśród pacjentów. Dzięki naszym publikacjom prasowym, sławnym pacjentom i spotkaniom w mediach, łatwo zweryfikować naszą wiarygodność.

VIMED Warszawa

Leczenie, które w ostatecznym rozrachunku nic nie kosztuje

Oszczędności na lekach i lekarzach na przestrzeni lat są ogromne, ale to nie wszystko. Zmiana sposobu odżywiania przynosi też oszczędności w wydatkach na żywność i używki. Nie da się wycenić wartości nowych szans, jakie się pojawiają i lat życia bez dolegliwości.

Okazuje się, że terapia funkcjonalna oparta na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia nic nie kosztuje, bo pieniądze zainwestowane w poprawę zdrowia ZAWSZE się zwracają.

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego

Leczenie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego jest przewlekłym nieswoistym procesem zapalnym błony śluzowej jelita grubego, o niewyjaśnionej etiologii i najczęściej przewlekłym przebiegu. Proces zapalny obejmuje jelito grube i odbytnicę, może rozszerzać się na okrężnicę, nie zajmując jelita cienkiego.

Zapalenie jelit

Jak karmisz swój drugi mózg – jelita?

Masz „motyle w brzuchu”? Musisz „przetrawić” ciężką decyzję? Czyjaś uwaga do dziś niemało Ci się „odbija”? A może właśnie “przełykasz” gorzkie rozczarowanie? O naszych uczuciach, decyzjach i o naszym “ja” decyduje nie tylko głowa, ale też… jelita – Twój drugi mózg.

0 przykazań dla zdrowych jelit

Zdrowe jelita – 10 przykazań dla zdrowych jelit

Zobacz co możesz zrobić, by zachować zdrowe jelita. Możesz uchronić się przed bólem brzucha, chorobami jelit, zaparciami, wzdęciami, biegunkami! Jeżeli już rozwinęła się choroba, nie musisz cierpieć z powodu krwawiących jelit – dzisiaj są już dostępne skuteczne metody leczenia przyczynowego.

Zespół nieszczelnego jelita

Mikroflora jelitowa a zespół nieszczelnego jelita

Mikroflora jelitowa… Tyle o niej słyszymy, a często nie zdajemy sobie spawy jak ważna jest dla funkcjonowania naszego organizmu. Bakterie, wirusy, grzyby i inne mikroskopijne żywe istoty nazywane są w skrócie mikroorganizmami lub drobnoustrojami.