Terapia Fenotypowa | VIMED

Terapia Fenotypowa
Medycyna XXI wieku dostępna jest już dziś!Medycyna XXI wieku to medycyna spersonalizowana. Dzisiaj już wiadomo, że każdy jest inny: lek, czy pokarm, który pomoże jednemu, może okazać się szkodliwy dla innej osoby. Opracowana przez nas, chroniona prawem patentowym Terapia Fenotypowa, to spersonalizowane postępowanie lecznicze lub profilaktyczne, dostosowane do indywidualnych i unikalnych cech genetycznych i fenotypowych pacjenta. Postępowanie dietetyczne i zabiegowe opracowane i dostosowane specjalnie dla każdej pojedynczej osoby!  1. Pomagamy zachować urodę, sprawność i młodość, aby każdy mógł cieszyć się życiem bez martwienia się o zdrowie przez wiele lat.
  2. Stosujemy całkowicie naturalne metody profilaktyki i leczenia chorób przewlekłych (cywilizacyjnych), w tym głównie leczenia żywieniowego i zabiegowego, w celu wzmacniania naturalnych sił obronnych organizmu i uruchomienia mechanizmu samoleczenia.
  3. Bazujemy na najnowocześniejszych badaniach diagnostycznych, umożliwiających personalizację odżywiania i leczenia.
  4. Stosujemy unikalne urządzenia do nieinwazyjnych zabiegów, które wspomagają procesy odżywiania, dotleniania, detoksykacji, regeneracji i rewitalizacji organizmu.
  5. Dzięki wykorzystywaniu efektu synergii uzyskujemy znakomite rezultaty, likwidując prawdziwe przyczyny chorób i dolegliwości, a nie tylko skutki.
  6. Zatrudniamy najlepszych dietetyków klinicznych i lekarzy posiadających unikalną wiedzę i doświadczenie, a także holistyczne podejście do problemów.