Testy nietolerancji pokarmowej. Uważaj na podróbki! | VIMED

Testy nietolerancji pokarmowej. Uważaj na podróbki!

Fałszywe testy nietolerancji pokarmowej to coraz powszechniejsza praktyka!

Spotykamy się ostatnio z nieuczciwymi praktykami konkurencyjnymi jednej z firm. Uruchomiła ona ogromną kampanię reklamową, by sprzedawać nieświadomym klientom testy nietolerancji pokarmowej, które badają wyłącznie występowanie przeciwciał klasy IgG. Czerpiąc z naszych materiałów informacyjnych, firma ta, zarówno w Internecie, jak i podczas rozmowy telefonicznej, przekazuje nieprawdziwe komunikaty.

Informują, że badają podobnie jak my, całe spektrum niepożądanych reakcji na pokarm i oferują takie samo badanie jak my. Różni się tylko cena – jest niższa. Otóż wiemy od dostawców testów cytotoksyczności, że jest to nieprawda. Firma ta nie jest nawet podmiotem leczniczym. Nasze centrum Medyczne VIMED od wielu lat jest użytkownikiem tych badań. Nikt w tej części Europy nie wykonuje ich więcej niż my. Co za tym idzie, nikt nie może zaoferować niższej ceny badań cytotoksyczności składników pożywienia na nietolerancję pokarmową.

Niekontrolowane jedzenie często zaczyna się już przed Świętami, kiedy kupujemy świąteczne smakołyki. A po świętach? Również jemy więcej! Dojadamy potrawy, które zostały, by nic się nie zmarnowało. Co robić?

Testy Nietolerancji Pokarmowej

Jeżeli ktoś twierdzi coś innego, po prostu mówi nieprawdę.

Te osoby oszukują swoich klientów, wprowadzają ich w błąd, wykorzystując ich brak specjalistycznej wiedzy o testach na nietolerancje pokarmowe. Oferują zwykłe badanie IgG w cenie naszego badania, sugerując, że tamto badanie jest tańsze, bo bada więcej produktów.

Tymczasem to jest najzwyklejsze oszustwo. Nie można porównywać testów cytotoksyczności składników pożywienia, z jakich korzystamy od lat w naszych klinikach, z badaniami przeciwciał IgG. Te badają tylko te przeciwciała i nic więcej. Narzędzia diagnostyczne do badania IgG i są znacznie tańsze i łatwiejsze do wykonania.

Jakie są tego konsekwencje?

Wykonanie testu nietolerancji pokarmowej, które jest bezużyteczne w praktyce klinicznej nie ma żadnego sensu. To prawda, że już wykluczenie produktów, na które organizm wytworzył przeciwciała klasy IgG może przynieść okresowo pewne efekty. Jednak z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że nie udaje się wyeliminować wszystkich, pokarmowych przyczyn przewlekłego stanu zapalnego. Te badanie są niewystarczające.

Okazuje się, że po wielu miesiącach eliminacji produktów na podstawie testów na nietolerancje pokarmowe badające przeciwciała IgG, nabici w butelkę klienci przychodzą do nas i muszą zaczynać wszystko od początku. Czuja się oszukani, bo stracili zdrowie, czas i pieniądze.

Zanim zakupisz testy nietolerancji pokarmowej sprawdź dokładnie podmiot medyczny!

Wiemy, że w Centrum Medycznym VIMED dysponujemy najlepszymi narzędziami i największym doświadczeniem w leczeniu i profilaktyce chorób, przy zastosowaniu diet eliminacjno-rotacyjnych. Stosujemy profesjonalne, specjalistyczne narzędzia do diagnostyki niepożądanych reakcji na pokarm.

Jeżeli jednak zechcą Państwo skorzystać z usług innego podmiotu, sugerujemy, aby zanim podejmą Państwo decyzję o wyborze badania. Warto zapoznać się wnikliwie z ofertą takiego podmiotu. W końcu chodzi o Wasze zdrowie, Wasz czas i Wasze pieniądze.

Warto sprawdzić, czy firma, która oferuje badania nietolerancji pokarmowej i deklaruje, że są świetne, jest zarejestrowana jako podmiot leczniczy w odpowiednim organie administracji. Sprawdzenie, czy podmiot posiada specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem, którzy będą wiedzieli co zrobić z wynikami badani, nie zajmie wiele czasu.

Najlepszą metodą weryfikacji jest sprawdzenie, co mówią pacjenci, najlepiej w wywiadach video. Sprawdź, czy podmiot, któremu chcesz powierzyć swoje zdrowie i pieniądze, posiada udokumentowane, potwierdzone listami, czy video wywiadami z pacjentami, doświadczenie w skutecznym leczeniu Twoich chorób i dolegliwości.

Testy nietolerancji pokarmowej w CM VIMED

Centrum Medyczne VIMED jest podmiotem leczniczym, czyli zarejestrowaną placówką medyczną, która spełniać musi rygorystyczne wymagania ustawowe dla placówek leczniczych. Już od wielu lat testujemy różne narzędzia diagnostyczne, umożliwiające identyfikację produktów wywołujących przewlekły stan zapalny. Wybraliśmy najlepszą metodę diagnostyki niepożądanych reakcji na pokarm, test cytotoksyczności Kod Metaboliczny 200. To unikalne badanie do dzisiaj potwierdza swoja przydatność w opracowywaniu spersonalizowanych diet eliminacyjno-rotacyjnych.

Badania cytotoksyczności składników pożywienia, czyli nowoczesne testy nietolerancji pokarmowej są nieocenioną pomocą dla naszych specjalistów w leczeniu nawet ciężko chorych pacjentów.

Wybraliśmy te badania nadwrażliwości pokarmowej, gdyż dają świetne efekty terapeutyczne. Test cytotoksyczności Kod Metaboliczny 200 jest wykonywany inną metodą niż tak powszechnie reklamowane testy nietolerancji pokarmowej. Tego testu nie można porównywać z prostymi testami IgG, których ceny powinny być z tego powodu dużo niższe.

Nie dajmy się oszukać!

Często pojawiają się u nas pacjenci, którzy dali się skusić ceną, ilością alergenów i fałszywymi zapewnieniami nieuczciwych sprzedawców, że są to takie same badania jak nasze. Rozczarowani brakiem oczekiwanych wyników wdrożenia diety eliminacyjnej, trafiają do nas z wynikami takich badań, prosząc o pomoc w leczeniu i ułożeniu zaleceń żywieniowych.

Niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc, bez wykonania badania cytotoksyczności. My wiemy, że testy IgG nie działają. Dlatego pracujemy wyłącznie z testami cytotoksyczności. To dzięki temu osiągamy tak spektakularne sukcesy w leczeniu żywieniowym pacjentów. Na naszych stronach dostępne są dziesiątki wywiadów z pacjentami, relacji i zdjęć, które potwierdzają, że nasz wybór testów cytotoksyczności w terapii, jaką proponujemy pacjentom jest najbardziej właściwy.

Żyjemy w czasach, w których na każdym kroku nieuczciwi sprzedawcy próbują nas oszukać, wykorzystując nasze zaufanie i brak specjalistycznej wiedzy – jak w Amber Gold. Dlatego ostrzegamy wszystkie osoby, zainteresowane leczeniem żywieniowym, przed takimi nieuczciwymi praktykami. Zdrowie jest naszym najcenniejszym dobrem i dlatego nie możemy pozwalać sobie na jakiekolwiek podróbki. Proszę pamiętać, że jeżeli ktokolwiek próbuje sprzedać Wam usługi czy produkty lecznicze, nie będąc lekarzem, zarejestrowanym podmiotem leczniczym, czy apteką, należy zapalić bardzo mocne czerwone światło.

Sprawność układu odpornościowego

W Centrum Medycznym VIMED najważniejszy jest pacjent i troska o jego zdrowie, bezpieczeństwo, czas i pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferować naszym pacjentom usługi lecznicze na jak najwyższym poziomie. U nas możesz czuć się całkowicie bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *