Schudnij w 7 dni!


Doustna Terapia Ketogeniczna®


Mądre i bezpieczne odchudzanie pod opieką specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Pomogliśmy bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy dziesiątkom tysięcy pacjentów.

Skuteczne odchudzanie

Jeśli musisz bardzo szybko schudnąć, wybierz jedną z wersji Terapii Ketogenicznej®

Terapia ketogeniczna to szybkie, pewne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie problemu nadwagi.

Nie każdy może pozwolić sobie na stosowaną przez nas od lat Terapię Ketogeniczną z wykorzystaniem sondy nosowo żołądkowej.

Ketoza – działa jednocześnie odchudzająco, odmładzająco i regeneracyjnie, bez ryzyka jakichkolwiek skutków ubocznych.

Odchudzanie

Zobacz jak przebiega terapia:

Doustna Terapia Ketogeniczna® dostępna jest niemal dla każdego pacjenta.

Teraz możesz skorzystać z zupełnie nowej wersji terapii, która pozwala nie tylko błyskawicznie pozbyć się zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim usprawnić metabolizm i odblokować naturalne procesy detoksykacji organizmu. Nie ważne, czy masz dużą, czy tylko niewielką nadwagę. To propozycja dla tych, którzy szukają skutecznych i bezpiecznych rozwiązań.

Leczenie nadwagi

Nigdzie nie zrzucisz nadwagi tak:

 • szybko – nawet 10 kg w ciągu miesiąca bez uczucia głodu
 • bezpiecznie – żadnych negatywnych skutków ubocznych
 • skutecznie – trwale i bez efektu jo-jo
 • przyjemnie – najlepsze i sprawdzone przepisy kulinarne
 • łatwo – brak uczucia głodu i morderczych ćwiczeń
 • pewnie – metody potwierdzone przez tysiące zadowolonych pacjentów!
Odchudzanie Warszawa

Podobnie jak w klasycznej Terapii Ketogenicznej®, uzyskasz szybki spadek masy ciała bez żadnych niepożądanych efektów ubocznych.

Pozbędziesz się tkanki tłuszczowej z miejsc, gdzie najtrudniej ją usunąć

 • Jeżeli chcesz schudnąć z brzucha, wyszczuplić uda, biodra, czy ramiona, z gwarancją skuteczności, ta terapia jest dla Ciebie
 • Spalisz też tak zwaną tkankę tłuszczową trzewną, która gromadzi się w naczyniach krwionośnych i wokół narządów wewnętrznych

Doustna Terapia Ketogeniczna® to metoda skutecznego odchudzania, stosowana także u osób szczupłych, które cierpią z powodu różnego rodzaju zaburzeń metabolicznych.

W trakcie Doustnej Terapii Ketogenicznej przez kilka dni odżywiasz się specjalną mieszanką białkową, którą przyrządzasz sobie w domu mieszając zawartość saszetki z wodą. W trakcie tej terapii nie jesz nic innego, a jednocześnie nie odczuwasz głodu.

Przestawiasz się na kilkudniową ketozę – Twój organizm czerpać będzie energię z ciał ketonowych, a nie z glukozy. Jednak nie jest to dieta ketogeniczna, ponieważ w trakcie doustnej terapii ketogenicznej nie dostajesz ani grama tłuszczu.

Doustne odchudzanie

Doustna Terapia Ketogeniczna® w Centrum Medycznym VIMED to oparta na naukowych podstawach całkowicie bezpieczna metoda skutecznego odchudzania bez leków, nadmiernego wysiłku fizycznego, bez uczucia głodu.

W trakcie Terapii Ketogenicznej® dostarczasz do organizmu odpowiednią ilość niezbędnych białek, witamin i substancji odżywczych. Podczas stosowania tej nowoczesnej i bezpiecznej metody szybkiego odchudzania, możesz normalnie funkcjonować i chodzić do pracy.

W tym czasie nic nie jesz, poza specjalną mieszanką, ale możesz pić wodę, czy herbatę, a mimo to nie czujesz w ogóle głodu

.

Odchudzanie kobiet

Wyobraź sobie Twoje nowe życie: 7 do 10 dni zupełnie bez gotowania i bez zakupów!
I po 10 dniach kilka kilogramów mniej

Teraz każdy może schudnąć!

Odchudzanie bez skalpela

Doustna Terapia Ketogeniczna® to skuteczne i całkowicie bezpieczne odchudzanie.

Jeżeli masz uporczywą nadwagę, nie możesz pozbyć się zbędnego tłuszczu z niektórych partii ciała, lub problemy zdrowotne związane z zaburzeniami metabolizmu, wypróbuj opracowaną przez nas Doustną Terapię Ketogeniczną!

Nie musisz się niczego obawiać – W Centrum Medycznym VIMED nic Ci nie zagraża.

Ryzyko powikłań wynosi 0%.

Doustna Terapia Ketogeniczna polega na podawaniu przez okres 7 do 10 dni specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej, zawierającej białka, witaminy i minerały. Ta mieszanka zawiera wszystko, co jest Ci potrzebne w tym okresie, by zdrowo i bezpiecznie spalać Twoją zbędną tkankę tłuszczową.

W trakcie Terapii Ketogenicznej® następuje szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, czego efektem może być – UTRATA NAWET DO 5% MASY CIAŁA W CIĄGU 7 DNI!

Uwaga: W zależności od masy wyjściowej, redukcja masy ciała może wynieść od kilku do kilkunastu kilogramów, a w kilku cyklach terapii nawet kilkadziesiąt kilogramów.

W razie potrzeby w trakcie Terapii Ketogenicznej® doustnej uzupełniamy Twój organizm odpowiednią dawką witamin i minerałów podawanych dożylnie. Zadbamy także o prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego w okresie odżywiania pozbawionego błonnika.

Terapia Ketogeniczna® doustna ma ogromną przewagę nad innymi metodami leczenia nadwagi, ponieważ gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo. Nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych, nie wymaga hospitalizacji, nie ogranicza normalnego funkcjonowania.

Redukcja masy ciała

Doustna Terapia Ketogeniczna® może być stosowana u osób z niewielką, miejscową nadwagą, ale także u pacjentów dużą otyłością.

Zastosowana w tej drugiej grupie w odpowiednim momencie jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych i ryzykownych, chirurgicznych metod leczenia otyłości. Nie obciąża organizmu i nie powoduje żadnego ryzyka powikłań.

Wybór zdaje się prosty. Czasami Terapia Ketogeniczna® potrafi ratować życie. Wyobraź sobie osobę o masie ciała 120 kg. W ciągu zaledwie 7 dni możemy pomóc jej pozbyć się nawet do 8,5 kg zbędnej tkanki tłuszczowej!

Bezinwazyjne skuteczne odchudzanie.
Potwierdzony możliwy spadek masy ciała o 5-7%
w ciągu 7 do 10 dni.

Nadwaga

Doustna Terapia Ketogeniczna® to pewna, szybka i bezpieczna metoda redukcji nadmiernej masy ciała.

Ta nowatorska, naukowo opracowana metoda odchudzania prowadzona jest pod opieką specjalisty w zakresie funkcjonalnej medycyny stylu życia.

Doustna Terapia Ketogeniczna® polega na krótkookresowym odżywianiu za pomocą substytutu posiłku – specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów.

Podczas 7 do 10 dni Terapii Ketogenicznej® następuje całkowite przemodelowanie procesów metabolicznych u pacjenta w wyniku uruchomienia procesu ketozy, czyli innego mechanizmu wytwarzania energii przez mitochondria.

U osób z nadwagą uruchamia się proces spalania tkanki tłuszczowej.

W pierwszej kolejności spalane są złogi tłuszczowe w naczyniach krwionośnych, a następnie w narządach wewnętrznych: serce, mięśnie, tłuszcz trzewny – w okolicy żołądka, wątroby i jelit.

Następnie spalana jest tkanka tłuszczowa w miejscach, które mają wpływ na zmianę sylwetki. Powoduje to zmniejszenie obwodów ciała szczególnie w okolicach brzucha, bioder i ud. Jednocześnie do mózgu wysyłany jest sygnał zmniejszający uczucie głodu, więc zmniejsza się łaknienie i skłonność do podjadania.

Doustna Terapia Ketogeniczna® w CM VIMED to:

 • szansa dla każdego na piękną, zgrabną sylwetkę
 • definitywny koniec problemu znacznej nadwagi
 • szybka i bezpieczna utrata masy ciała bez ryzyka powikłań,
 • utrata nadmiernej tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć – z piersi, brzucha, bioder i ud, a także z tkanki trzewnej,
 • kompleksowa i troskliwa opieka wykwalifikowanego personelu – lekarzy, pielęgniarek i dietetyków.
Doustna terapia odchudzjąca

Doustna Terapia Ketogeniczna® to nie to samo co popularna dieta ketogeniczna!

Uważaj na mity, jakie krążą w internecie na temat diety ketogenicznej. Tak popularna ostatnio „dieta ketogeniczna”, oparta na spożywaniu dużej ilości tłustych produktów, jak np. olej kokosowy, może mieć bardzo negatywne skutki dla zdrowia i my jej nie polecamy, zwłaszcza jako metody odżywiania na dłużej.

Jest wiele dowodów na to, że dieta ketogeniczna, stosowana w krótkim okresie, u wielu osób może wywoływać pozytywne zmiany. Niestety nie dotyczy to wszystkich osób. U wielu osób okazało się, że stosowanie takiej diety w dłuższym okresie spowodowało wiele poważnych problemów zdrowotnych.

Dieta ketogeniczna
Doustna Terapia Ketogeniczna®, która w naszej klinice zawsze poprzedzona jest konsultacją lekarską – kwalifikacją do terapii, nie jest tożsama z wysokotłuszczową dietą ketogeniczną i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka.
Doustna Terapia Ketogeniczna® stosowana jest głównie u osób, które zmagają się z problemem nadwagi, jednak coraz częściej stosujemy ja także u osób szczupłych, które skarżą się na różnego rodzaju problemy zdrowotne na tle zaburzeń metabolicznych.
Terapia Ketogeniczna

Odchudzanie z Doustną Terapią Ketogeniczną®:

 • pod opieką specjalistów
 • skuteczne
 • bezpieczne
 • bez morderczych ćwiczeń
 • bez uczucia głodu
 • bez gotowania przez 7 – 10 dni

Pierwsze efekty po kilku dniach naszej terapii:

Szybkie i bezpieczne odchudzanie
Szybkie i bezpieczne odchudzanie
Szybkie i bezpieczne odchudzanie
Szybkie i bezpieczne odchudzanie
Szybkie i bezpieczne odchudzanie
Szybkie i bezpieczne odchudzanie
Zadzwoń i umów się na wizytę u naszego specjalisty,
by dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do Terapii Ketogenicznej: +48 603 395 844

Terapia Ketogeniczna®, stosowana jest pod ścisłą opieką lekarza i dietetyka klinicznego w wielu różnych sytuacjach klinicznych.

Bezpieczne odchudzanie

Uwaga! Uważaj na niebezpieczne dla zdrowia Diety Ketogeniczne!

Terapia Ketogeniczna® w Centrum Medycznym VIMED to zupełnie co innego niż tak popularne i niebezpieczne wysoko tłuszczowe, czy wysokobiałkowe diety ketogeniczne.

 • W Doustnej Terapii Ketogenicznej® w ogóle nie podajemy tłuszczy!
 • Stan ketozy w Doustnej Terapii Ketogenicznej trwa tylko kilka dni.
 • W trakcie Terapii cały czas jesteś pod opieką specjalistów z naszej kliniki.

Doustna Terapia Ketogeniczna® wykorzystywana jest w naszej przychodni w bardzo określonych sytuacjach:

SZYBKIE
odchudzanie
NAUKOWE 
odchudzanie
SKUTECZNE 
odchudzanie
BEZPIECZNE
odchudzanie
W XXI wieku dostępne są nowoczesne, skuteczne bezpieczne i oparte na naukowych podstawach metody leczenie nadwagi i otyłości, które dają gwarancje skuteczności niemalże każdemu.
Walka z nadwagą i otyłością

Jakie są podstawy naukowe tej metody?

Zakład Żywienia Klinicznego Szpitala Policlinico Umbreto w Rzymie uznał Terapią Ketogeniczną, za najbardziej skuteczną metodę walki z nadwagą i otyłością. Magazyn TIME uznał Tube Diet za najpopularniejszą dietę 2012 roku.

Od 40 lat terapia ketogeniczna stanowi przedmiot badań naukowych na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Rezultaty, jakie udało się uzyskać w terapii wielu tysięcy pacjentów, oraz niewielka ilość przeciwwskazań do stosowania tej metody sprawiają, że zyskuje ona coraz większą popularność także w innych rejonach świata.

Cappello et al.: Ketogenic enteral nutrition as a treatment for obesity: short term and long term results from 19,000 patients. Nutrition & Metabolism 2012 9:96. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23110922

Niemal w 100% skuteczna metoda, wynalezione przez włoskiego profesora medycyny, popularna w USA, teraz dostępna już w Polsce!

„Terapia Ketogeniczna, powoduje bardzo szybką utratę masy ciała i daje pacjentowi komfort psychiczny, ponieważ widzi natychmiastowe rezultaty”

— Nutrition and Metabolism

Co wyróżnia Terapię Ketogeniczną® na tle innych metod?

SKUTECZNOŚĆ
wieloletnie badania naukowe potwierdzają, że Terapia Ketogeniczna to niezawodny sposób na utratę 7–10% masy ciała już w ciągu 7–10 dni,

BEZPIECZEŃSTWO
ograniczony czas trwania Terapii Ketogenicznej oraz opieka wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek i dietetyków to czynniki zapewniające pełne bezpieczeństwo,

NIEINWAZYJNOŚĆ
Terapia Ketogeniczna dla pacjentów z otyłością jest często jedyną alternatywą dla ryzykownej i okaleczającej chirurgii bariatrycznej. Nie wymaga interwencji chirurgicznej

BEZBOLESNOŚĆ
Terapia Ketogeniczna nie powoduje bólu, nie wywołuje uczucia głodu, nie wymaga intensywnych ćwiczeń fizycznych, które mogłyby nadmiernie obciążyć stawy i serce

WYGODA
Terapia Ketogeniczna nie wymaga hospitalizacji i odpoczynku w domu, nie ogranicza normalnego funkcjonowania; jest też znacznie mniej uciążliwa niż metoda balonu żołądkowego,

OPŁACALNOŚĆ
Koszty leczenia w Terapii Ketogenicznej są znacznie niższe niż koszty skutecznego leczenia nadwagi i otyłości innymi metodami.,  Zwłaszcza, jeżeli wziąć pod uwagę koszty powikłań i koszty leczenia chorób współistniejących u osób z długotrwałą nadwagą czy otyłością.

Lista przeciwwskazań do terapii jest bardzo krótka, co oznacza, że może ona być bezpiecznie stosowana niemal w każdym przypadku.

Terapia Ketogeniczna® szczególnie zalecana jest:

Duża nadwaga

W leczeniu dużej nadwagi i otyłości

Terapia Ketogeniczna® stanowi znakomitą alternatywę dla ryzykownej i okaleczającej operacji bariatrycznej. Co więcej, jest to metoda odchudzania znacznie mniej ryzykowna, mniej bolesna i mniej uciążliwa niż zastosowanie popularnego balonu żołądkowego. Terapię Ketogeniczną powinno się brać pod uwagę jako metodę z wyboru w pierwszej kolejności.

Pod opieką lekarzy i dietetyków oraz fizjoterapeutów, po kilku seriach Terapii Ketogenicznej pacjenci z bardzo dużą nadwagą mogą zrzucić nawet 60 kilogramów w ciągu roku do dwóch lat, bez niebezpiecznej operacji i żadnych negatywnych skutków ubocznych.

W leczeniu uciążliwej, opornej na leczenie nadwagi

Terapia Ketogeniczna® zastosowana do walki z nadwagą u osób w dobrej kondycji ogólnej, u których wskutek określonego zdarzenia (np. ciąża, menopauza, leki, sytuacje stresowe) doszło do gwałtownego wzrostu masy ciała. Ta grupa pacjentów, pomimo racjonalnej diety i aktywnego stylu życia, nie może poradzić sobie z redukcją tkanki tłuszczowej i mimo intensywnych wysiłków, ma długotrwały problem z przywróceniem masy ciała.

Terapia Ketogeniczna® u tych osób przynosi natychmiastowe efekty. Otyłość miejscowa, np otyłość brzuszna, obrzęk lipidowy na biodrach i nogach (tak zwane “grube uda”), to szczególne przypadki, kiedy Terapia Ketogeniczna działa cuda. Pod opieką naszych doświadczonych specjalistów nasi pacjenci wdrażają zdrowe nawyki żywieniowe.

Uporczywa nadwaga
Choroby przewlekłe

W leczeniu chorób przewlekłych o podłożu zapalnym

Terapia Ketogeniczna® jest nieoceniona w leczeniu pacjentów, u których w wyniku długotrwałych zaburzeń metabolicznych rozwinęły się choroby przewlekłe. U ich podłoża zawsze leży przewlekły stan zapalny. W leczeniu chorób z autoagresji, jak niektóre choroby tarczycy, choroby układu nerwowego, czy choroby skóry i wiele innych, krótkotrwała Terapia Ketogeniczna okazała się pomocna.

U pacjentów z tej grupy, zakwalifikowanych wcześniej do Terapii Fenotypowej® lub Terapii Ketogenicznej®, Terapia Ketogeniczna® pozwala usprawnić procesy metaboliczne wspomagając odżywianie i oddychanie komórkowe oraz procesy detoksykacji.

W szybkim odchudzaniu, przed ważnym wydarzeniem

Terapia Ketogeniczna® jest absolutnie niezastąpiona, kiedy musimy szybko schudnąć przed ważnym wydarzeniem. Na przykład, kiedy na kilka tygodni, czy kilka dni przed ślubem, weselem, zabawą sylwestrową, balem karnawałowym lub wręczeniem ważnej nagrody, musimy pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, Terapia Ketogeniczna jest w takich sytuacjach jedynym mądrym wyjściem.

Już po siedmiu dniach możemy z powodzeniem zmieścić się w ulubioną sukienkę, kreację, czy wybrany garnitur.

Szybkie odchudzanie przed ważnym wydarzeniem

Dzisiaj nie ma już wymówek – każdy, kto chce, może dobrze wyglądać. Doustna Terapia Ketogeniczna® może być zastosowana u osób powyżej 16 roku życia. Przeciwwskazania są tak nieliczne, że niemal w każdej sytuacji można zastosować Doustną Terapię Ketogeniczną®.

Przez cały czas odchudzania będziesz pod ścisłą opieką doświadczonej kadry medycznej.

Psychologiczny i zdrowotny aspekt Terapii Ketogenicznej®

 • W przypadkach otyłości Doustna lub Dożołądkowa Terapia Ketogeniczna® stanowi często jedyną alternatywę dla ryzykownej chirurgii bariatrycznej. Co więcej, jest to metoda bezbolesna i znacznie mniej uciążliwa niż zastosowanie np. popularnego balonu żołądkowego, powinno się ją zatem brać pod uwagę w pierwszej kolejności.
 • W trakcie Terapii Ketogenicznej® zaleca się wdrożenie serii zabiegów wspomagających ujędrnienie skóry. To problem, z którym zawsze muszą się zmierzyć pacjenci bariatryczni. Seria zabiegów, dobranych do rozmiaru problemu, pozwala uniknąć ryzykownej, chirurgicznej plastyki brzucha u pacjentów z otyłością. Abdomino plastyka, czyli usuwanie nadmiaru skóry z brzucha, to duży i ryzykowny zabieg chirurgiczny, grożący ryzykiem wielu powikłań.
Zdrowie

Dlaczego Centrum Medyczne VIMED?

 • Bo jesteśmy profesjonalistami medycznymi
 • Bo mamy największe w Polsce doświadczenie w stosowaniu Personalizowanej Medycyny Stylu Życia i Medycyny Funkcjonalnej
 • Bo mamy ponad 40 000+ zadowolonych pacjentów
 • Bo dysponujemy unikalnym Know How i unikalną technologią
 • Bo jako jedyna klinika w Europie, posiadamy osobistą rekomendację światowej sławy biochemika, profesora Colina T. Campbella, autora największych na świecie badań dotyczących odżywiania!
 • Bo nasze terapie uzyskały Medale europejskie, a nasza klinika tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki.
 • Bo nasze testy diagnostyczne i urządzenia medyczne posiadają certyfikaty UE.
VIMED Warszawa

Dowiedz się więcej!

Efekty terapii uzależnione są od indywidualnych cech Pacjenta, takich jak wiek wielkość nadmiernej masy ciała, długość okresu utrzymywania się nadwagi, stosowanego dotychczas leczenia, rodzaj wykonywanej pracy, ewentualne nałogi.