Skuteczne leczenie atopowego zapalenia skóry – AZS u dzieci, niemowląt i młodzieży


Daj szansę swojemu dziecku na zdrowie, a swojej rodzinie na normalne życie. Zmieniając dotychczasowe podejście: zamiast leczenia objawowego, spróbuj zastosować leczenie przyczynowe atopowego zapalenia skóry – AZS u dzieci.

Leczenie atopowego zapalenia skóry AZS u dzieci

Jak mały Mikołaj pokonał AZS w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie?

AZS – skuteczne i trwałe wyleczenie zmian atopowych dzięki innowacyjnej metodologii!

Korzystając z personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia możesz pomóc swojemu dziecku!

Personalizacja i wykorzystanie efektu synergii pozwala na uruchomienie potężnych procesów samoleczenia organizmu i trwałą remisję objawów. Dlatego możemy mówić o skutecznym leczeniu atopowego zapalenia skóry.

Nie czekaj – zadzwoń już dzisiaj i umów się na konsultację wstępną do naszego specjalisty terapii personalizowanej.

Korzystając z personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia możesz pomóc swojemu dziecku!

AZS u dzieci – Skuteczne i trwałe wyleczenie zmian atopowych dzięki innowacyjnej technologii

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe, zindywidualizowane podejście, które dzięki personalizacji i synergii, likwiduje nie tylko objawy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Jeżeli od dłuższego czasu Twoje dziecko zmaga się z AZS, już wiesz, że choroba ta jest najbardziej przykrym i uciążliwym dla dziecka doświadczeniem. Specyfika chorób atopowych powoduje, że potrzebne jest przede wszystkim indywidualne podejście, które nie mieści się w przyjętych schematach konwencjonalnego leczenia i aktualnych procedurach medycznych. Leczenie w Centrum Medycznym VIMED to przede wszystkim: 

Personalizacja w leczeniu AZS dzieci 

Personalizowana terapia precyzyjnie uderza w przyczynę choroby. Wieloczynnikowa, zintegrowana terapia z wykorzystaniem testów cytotoksyczności i profesjonalnych komór hiperbarycznych dostępna jest tylko w naszej klinice. Badanie cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200  pozwala na wyeliminowanie przewlekłego stanu zapalnego w organizmie.

To właśnie przewlekły stan zapalny i wywołane przez niego zaburzenia metaboliczne są przyczyną powstawania zmian atopowych u dzieci. Badanie pozwala dostosować leczenie do specyficznych, indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

Synergia w leczeniu AZS u dzieci 

Wykorzystując efekt synergii, w 70% przypadków udaje nam się trwale wyleczyć chorobę, a u pozostałych o 50% zredukować nasilenie objawów skórnych. Synergia leczenia polega na optymalizacji funkcjonowania wszystkich układów organizmu. Zyska na tym nie tylko skóra, ale każda najmniejsza komórka organizmu twojego malucha! 

Homeostaza, czyli równowaga i samoleczenie organizmu

Każdy organizm jest wyposażony w szereg naturalnych mechanizmów obronnych. Terapia stosowana w CM VIMED wykorzystuje te mechanizmy – zwiększa sprawność narządów odpowiedzialnych za oczyszczanie i przywraca homeostazę organizmu. Dzięki temu jesteśmy w stanie poprawić stan skóry i zlikwidować zmiany atopowe u Twojego dziecka.

Personalizacja w leczeniu AZS dzieci

Wieloczynnikowa terapia przywracająca homeostazę organizmu składa się z trzech komponentów:
zaawansowanej diagnostyki, medycyny żywieniowej i medycyny fizykalnej.

Skutecznie leczymy AZS u dzieci! 

Nowoczesna funkcjonalna medycyna stylu życia przynosi niezwykle skuteczne rozwiązania. W naszej klinice już od wielu lat skutecznie leczymy dzieci z przewlekłymi i nawrotowymi chorobami skóry, takimi jak atopowe zapalenie skóry (AZS) u dzieci. 

Skutecznie leczymy AZS u dzieci

Unikalne doświadczenia i wiedza specjalistów Centrum Medycznego VIMED pozwala wyleczyć AZS u dzieci  

Dziś dysponujemy już odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w leczeniu atopowego zapalenia skóry. Od wielu lat leczymy skutecznie AZS , a także inne przewlekłe choroby skóry o podłożu alergicznym i autoimmunologicznym. Wiemy jakie czynniki leżą u podłoża tej choroby, rozumiemy mechanizmy, które wpływają na jej przebieg. Wiemy jak uchronić dziecko przed marszem alergicznym. 

Szybkie i trwałe efekty leczenia AZS dzieci

Zaufało nam już wielu rodziców dzieci zmagających się z AZS. Dzieci po przejściu Terapii Funkcjonalnej odnotowały spektakularne efekty – wyciszenie choroby, ustąpienie zmian skórnych, w tym wyprysku, zaczerwienienia, ustanie świądu i bólu. Dzieci odzyskały radość życia, dobre samopoczucie, energię, poprawiła się ich samoocena i relacje z otoczeniem. To ulga dla całej rodziny.

Koniec ze sterydami – nasza terapia zapewnia wysokie bezpieczeństwo leczenia AZS u dzieci

Stosowanie maści sterydowych może powodować występowanie wielu skutków ubocznych u dzieci. Dlatego tak często bezradni rodzice szukają alternatywnych, bezpieczniejszych opcji leczenia. I znajdują je w CM VIMED. Twoja rodzina uwolni się od ciągłego płaczu dziecka, drapania, czasochłonnej pielęgnacji skóry i drogich kosmetyków.

Terapia funkcjonalna jest nieinwazyjna, nie wykorzystuje sterydów, ani lamp naświetlających skórę, dzięki temu jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Personalizowana funkcjonalna medycyna stylu życia sprzyja zdrowiu dziecka i wspiera jego ogólny rozwój.

Dlaczego warto leczyć AZS w CM VIMED

AZS u dzieci to przewlekła choroba dermatologiczna. Najczęściej choroba łączy się z problemami ze snem, drażliwością i apatią. Rodziny dzieci z atopią są najczęściej potwornie zmęczone. Rodzice i dziadkowie są znerwicowani i sfrustrowani w obliczu bezsilności kolejnych lekarzy specjalistów.    

Sprzeczne informacje, z którymi się stykasz, brak indywidualnego podejścia i czasem wręcz bagatelizowanie problemu przez lekarzy. Tony leków i maści, które są skuteczne tylko na trochę, a czasem bywają całkowicie nieskuteczne. Drogie dermokosmetyki – emolienty i niespójne informacje dotyczące diety eliminacyjnej to tylko niektóre problemy, z którymi się borykasz…

Nie musi jednak tak być! Nowoczesna funkcjonalna medycyna stylu życia przynosi niezwykle skuteczne rozwiązania.

Jak zmieni sie twoje życie po pokonaniu AZS dzieci

Odmienimy Wasze dotychczasowe życie!

Samo zaleczanie objawów nie wystarczy, bo one zawsze powrócą jak nie w tej, to w innej formie! Jeśli Twoje dziecko zmaga się z AZS, dokładnie wiesz, o czym mowa. 

Mimo że unikacie czynników wywołujących rzuty choroby i szczególnie dbacie o pielęgnację skóry dziecka – zmiany atopowe wciąż powracają. 

Terapia wieloczynnikowa stosowana wielokrotnie potwierdziła swoją skuteczność. Specyfika atopowego zapalenia skóry wymaga indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Nie możemy ograniczać się jedynie do leczenia objawów skórnych.

Skóra jest w tym wypadku  jedynie wskaźnikiem, który sygnalizuje zaburzenia homeostazy organizmu. 

Co zyska Twoje dziecko jeśli zdecydujesz się leczenie AZS w Centrum Medycznym VIMED?

U nas spotkacie się z najlepszymi specjalistami, którzy rozumieją specyfikę atopowego zapalenia skóry. 

  • Dostaniecie konkretne informacje jak skutecznie pomóc swojemu dziecku. 
  • Dzięki badaniu cytotoksyczności składników pożywienia poznacie produkty spożywcze, które szkodzą Twojemu dziecku i zmagają stan zapalny w organizmie. 
  • Zabiegi medycyny fizykalnej takie jak tlenoterapia hiperbaryczna pomogą w szybszej regeneracji skóry. 
  • W końcu uwolnicie się od męczących zmian skórnych, ciągłego drapania, czasochłonnej pielęgnacji skóry i drogich kosmetyków. 

Cała rodzina odzyska radość i powrót do normalnego życia. Dziecko będzie mogło w końcu cieszyć się urokami beztroskiego dzieciństwa, skupić się na swoich pasjach, nauce i kontaktach z rówieśnikami. 

U nas spotkacie się z najlepszymi specjalistami, którzy rozumieją specyfikę atopowego zapalenia skóry.
Co zyska Twoje dziecko jeśli zdecydujesz się leczenie AZS w Centrum Medycznym VIMED?

Dzięki połączeniu zabiegów rehabilitacji komórkowej z dobrze spersonalizowaną terapią żywieniową, jesteśmy w stanie złagodzić dolegliwości skórne.

Właściwa dieta jest niezwykle ważna w atopowym zapaleniu skóry u dziecka. Już od wczesnych lat, maluch może spożywać pokarmy, które mu szkodzą, co mocno nasila stan zapalny w organizmie i nasila objawy choroby. 

Nasi pacjenci, zarówno dorośli, jak i dzieci, po przejściu Terapii Fenotypowej zauważają spektakularne efekty:

  • wyciszenie choroby,
  • ustąpienie zmian skórnych,
  • złagodzenie wyprysku i zaczerwienienia,
  • ustanie świądu
  • redukcja bólu.

Aby jednak osiągnąć wymarzone efekty i pozbyć się AZS, wszyscy nasi podopieczni muszą zastosować się w 100% do stworzonego przez specjalistów indywidualnego Planu Terapii.

To NIE jest leczenie naturalne czy też medycyna alternatywna — u dzieci z atopowym zapaleniem skóry nie możemy bazować na terapiach eksperymentalnych. Wykorzystujemy wiedzę na temat chorób o podłożu zapalnym oraz wieloletnie doświadczenie kliniczne. 

Jak przebiega leczenie łuszczycy?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) na przestrzeni kilku lub kilkunastu miesięcy

Zarezerwuj już dziś konsultację wstępną online ze specjalistą.

Dowiesz się, czy kwalifikujesz się do terapii funkcjonalnej w naszej klinice. Jeżeli tak, już po kilku tygodniach terapii zaobserwujesz korzystne zmiany.

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?

Oblicz wysokość miesięcznej raty.

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

Wieloczynnikowa terapia metaboliczna okazała się niezwykle skuteczna w leczeniu atopowego zapalenia skóry u dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Już po kilku tygodniach terapii zarówno dziecko, jak i cała rodzina odczuwają korzystne efekty.

Terapia Funkcjonalna stosowana Centrum Medycznym VIMED to zupełnie inny pogląd na AZS u dzieci?  

Aby WYLECZYĆ AZS, konieczne jest zastosowanie personalizowanej medycyny funkcjonalnej, czyli zamiast leczenia objawowego, leczenie przyczynowe. 

Rodzice dziwią się, jak to możliwe, że przez tyle lat tak wielu lekarzy pediatrów i dermatologów nie potrafiło wyleczyć AZS u ich dziecka, a w Centrum Medycznym VIMED okazuje się to możliwe i to nawet w ciągu kilku miesięcy? Odpowiedź jest bardzo logiczna:

W medycynie konwencjonalnej lekarz zajmuje się pacjentem, w zależności od swojej specjalizacji: np. dermatologii. Patrzy tylko na specyficzne dla jego specjalizacji objawy choroby i tylko te objawy leczy. W razie potrzeby kieruje pacjenta do innego specjalisty.

W Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycynie Stylu Życia lekarz przede wszystkim stara się odpowiedzieć na pytanie: “Dlaczego pacjent zachorował?” Przede wszystkim lekarz medycyny funkcjonalnej patrzy na pacjenta – holistycznie. Szuka początków – przyczyn choroby – zaburzeń określonych funkcji organizmu na poziomie komórkowym i subkomórkowym.

Stosujemy tę praktykę od wielu lat i pozwala nam ona skutecznie leczyć atopowe zapalenie skóry oraz inne przewlekłe choroby skóry o podłożu autoimmunologicznym, atopowym i alergicznym. Docieramy do podłoża choroby, tak by wyciszyć przewlekły stan zapalny w organizmie i przywrócić równowagę immunologiczną, która leży u podłoża dziecięcego AZS.

VIMED Warszawa

Leczenie, które nic nie kosztuje? To możliwe! 

Statystyki wyleczeń w naszej klinice mówią same za siebie! Efekty całkowitego cofnięcia się objawów obserwujemy aż u 70% pacjentów, u pozostałych natomiast dostrzegamy redukcję niepokojących symptomów o 50%.

Nie stosując sterydów, emolientów, naświetlań i antybiotyków, które i tak nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. 

Za sprawą Terapii Fenotypowej zaoszczędzisz na lekach, kosmetykach i lekarzach. Podsumowując oszczędności, na przestrzeni lat jest to ogromna ilości pieniędzy!

To naprawdę jest możliwe! Terapia Funkcjonalna, która jest oparta na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia nic nie kosztuje… Zainwestowane pieniądze zawsze się zwracają.

Marsz alergiczny od AZS do astmy.

Marsz Alergiczny. Od alergii pokarmowej przez AZS do astmy

Liczne badania potwierdzają, że AZS to czynnik ryzyka astmy oskrzelowej! Innymi słowy, astma oskrzelowa jest silnie skorelowana z występowaniem atopowego zapalenia skóry w wieku dziecięcym. 

Atopowe Zapalenie Skóry – AZS przyczyna i leczenie

Atopowe Zapalenie Skóry – AZS przyczyna i leczenie

Atopowe zapalenie skóry ( AZS) jest przewlekłą i nawrotową dermatozą zapalną. Sprawdź jakie są przyczyny AZS. Czy jest szansa na całkowite wyleczenie atopowego zapalenia skóry?

Leczenie chorób skóry – czy można wyleczyć “nieuleczalne” choroby skóry: łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik?

Leczenie chorób skóry – czy można wyleczyć “nieuleczalne” choroby skóry?

Pacjenci przekonują się, że Terapia Fenotypowa jest szybką i skuteczną metodą na wyleczenie chorób skóry, takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca czy najcięższa postać trądziku.

Jak zacząć? To proste!

1
Już dziś zarezerwuj termin konsultacji wstępnej
REZERWACJA ON LINE lub TELEFON: 22 201 90 71
2
Spotkaj się ze specjalistą, który dobierze optymalny dla Ciebie wariant terapii
3
Zaplanuj dwa tygodnie – 10 dni, w których przeznaczysz kilkanaście godzin dla siebie
Lidia Tarwińska

Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej!

Szkoda każdego dnia!

Specjalista na podstawie wywiadu, dobierze najwłaściwszą strategię postępowania. Ustali stopień nasilenia Twojej choroby i określi orientacyjny czas trwania terapii.

Czas trwania leczenia uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby oraz od tego jak będziesz przestrzegać zaleceń naszych specjalistów.