Terapia Ketogeniczna | VIMED

Medical Keto Therapy
(Terapia Ketogeniczna)W Centrum Medycznym VIMED już pomogliśmy bezpiecznie zrzucić nadwagę dziesiątkom tysięcy pacjentów. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) stosowana jest pod ścisłą opieką lekarza i dietetyka klinicznego w wielu różnych sytuacjach klinicznych.


Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) wykorzystywana jest w naszej przychodni w bardzo określonych sytuacjach: kiedy zgłasza się do nas pacjent z dużą nadwagą lub otyłością. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) stosujemy także wspomagająco w leczeniu szeregu chorób o podłożu zapalnym. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) okazuje się też niezastąpiona w sytuacji walki z uporczywą nadwagą, lub w sytuacji, kiedy pacjent musi bardzo szybko schudnąć, na przykład kiedy zostało tylko kilka tygodni, lub dni do ważnego wydarzenia, i nie możesz się “wcisnąć” w sukienkę, czy ulubiony garnitur.Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) zapewnia szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych:


  • zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć
  • schudniesz na twarzy, na brzuchu i ramionach
  • zrzucisz tkankę tłuszczową z bioder i ud
  • spalisz tkankę tłuszczową trzewnej (wokół narządów wewnętrznych)

Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) trwa tylko kilka dni i dlatego jest to całkowicie bezpieczne odchudzanie, bez suplementów, leków, bez uczucia głodu i problemów charakterystycznych dla balonów żołądkowych, czy operacji bariatrycznych.


Każda terapia jest personalizowana na podstawie badań i wywiadu lekarskiego. Efekty terapii uzależnione są od indywidualnej odpowiedzi organizmu pacjenta oraz od jego zaangażowania w modyfikację swojego stylu życia.