Skuteczna metoda leczenia nietolerancji pokarmowej!


Nowoczesna diagnostyka + Wiedza + Doświadczenie. Zaufaj specjalistom pierwszej w Polsce Kliniki Personalizowanej Medycyny Stylu Życia!

Nietolerancje pokarmowe

Zobacz co znakomita aktorka Małgorzata Potocka mówi o testach nietolerancji pokarmowej w CM VIMED!

Personalizowana dieta eliminacyjna opracowana na podstawie unikalnego testu cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200

Innowacyjna, wieloczynnikowa, terapia to szansa dla pacjentów cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych!

Personalizacja i wykorzystanie efektu synergii pozwala na uruchomienie potężnych procesów samoleczenia organizmu.

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe, zindywidualizowane podejście, które dzięki personalizacji i synergii, likwiduje nie tylko objawy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Terapia Funkcjonalna w CM VIMED

Personalizacja

PERSONALIZACJA

Synergia

SYNERGIA

Homeostaza

HOMEOSTAZA

Personalizacja w leczeniu nietolerancji pokarmowych (ukrytych alergii pokarmowych)

Dzięki zastosowaniu najbardziej czułego badania, jakim jest cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200 stała się możliwa PERSONALIZACJA odżywiania w leczeniu nietolerancji pokarmowych o różnym podłożu. Wyniki tego unikalnego testu na nietolerancje pokarmowe pozwalają na dostosowanie programu leczenia do specyficznych, indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

Synergia w leczeniu nietolerancji pokarmowych

Możliwość wykorzystania unikalnych urządzeń zabiegowych wspomagających naturalne mechanizmy samoleczenia pozwoliła na uzyskiwanie efektu SYNERGII w leczeniu nietolerancji pokarmowych. Dzięki wspomaganiu procesów oczyszczenia, oddychania i odżywienia komórkowego, uzyskujemy takie efekty terapeutyczne, jakie są niemożliwe do uzyskania innymi metodami.

Leczenie nietolerancji pokarmowych

Homeostaza, czyli równowaga

Homeostaza oznacza równowagę organizmu w zmieniających się warunkach, utrzymywaną dzięki mechanizmom koordynującym i regulującym procesy życiowe, działającym w oparciu o sprzężenia zwrotne. Równowaga musi być utrzymywana we wszystkich układach: hormonalnym, enzymatycznym, wodno-elektrolitowym, kwasowo-zasadowym, bioelektrycznym, biochemicznym oraz mikrobiomu. Nawet jeżeli nie uda się przywrócić zdolności organizmu do metabolizowania nietolerowanych produktów (celiakia), możliwa jest poprawa odżywienia organizmu i jakości życia.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu

– to dzięki nim osiągamy doskonałe efekty w leczeniu nietolerancji pokarmowych

Wiemy jakie czynniki leżą u podłoża przewlekłych chorób przewodu pokarmowego i rozumiemy mechanizmy, które wpływają na ich przebieg.

Personalizacja leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Wiedza i doświadczenie specjalistów Centrum Medycznego VIMED w leczeniu nietolerancji pokarmowych

Zespół specjalistów z Centrum Medycznego VIMED opracował zintegrowaną terapię wieloczynnikową, przynoszącą znakomite rezultaty w leczeniu nietolerancji pokarmowych. Terapia Fenotypowa to holistyczna metoda nakierowana na przywrócenie homeostazy w organizmie. Często juz samo wdrożenie diety eliminacyjnej przynosi spektakularne efekty.

Unikalne technologie zapewniają skuteczność leczenia

Centrum Medyczne VIMED to pierwsza w Polsce klinika, która wdrożyła metodologię spersonalizowanej medycyny stylu życia. Jesteśmy pierwszą placówką w Polsce, która wdrożyła unikalne testy do diagnostyki nietolerancji pokarmowych. Personalizowana dieta, oraz zabiegi wspomagające pracę przewodu pokarmowego – synergia – to klucz do trwałego leczenia chorób skóry.

Wysokie bezpieczeństwo leczenia

Terapia Fenotypowa, która opiera się na medycynie funkcjonalnej nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych. Nie stosujemy leków, ani inwazyjnych zabiegów. Ta terapia pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się bólu brzucha i dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Dodatkowo należy podkreślić, że jest to całkowicie bezpieczna metoda leczenia, która nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

Dlaczego warto leczyć nietolerancję pokarmową w CM VIMED

Czy od lat zmagasz się z problemami ze strony przewodu pokarmowego? Jeśli tak, to doskonale wiesz, że dostępne metody leczenia mają wiele skutków ubocznych i bardzo często są nieskuteczne.

Nietolerancja pokarmowa jest chorobą uleczalną

Wbrew powszechnej opinii, całkowite wyleczenie wielu nietolerancji pokarmowych jest możliwe! Potrzebne jest tylko właściwe podejście – co ważne: kompleksowe i indywidualne! Od kilkunastu lat w Centrum Medycznym VIMED obserwujemy bardzo pozytywne efekty leczenia różnego rodzaju nietolerancji pokarmowych przy zastosowaniu wieloczynnikowej terapii funkcjonalnej. Warunkiem trwałego sukcesu jest trwała modyfikacja czynników stylu życia.

Niskie koszty leczenia nietolerancji pokarmowej

Dzięki skuteczności wieloczynnikowej Terapii Fenotypowej lub Terapii Metabolicznej, leczenie nieswoistego zapalenia jelit trwa zazwyczaj tylko kilka do kilkunastu tygodni. Już po kilku dniach obserwujesz korzystne efekty leczenia, a po zakończeniu leczenia wracasz do normalnego życia. Niewątpliwie żadna inna metoda nie przynosi tak szybko tak trwałych efektów.

Personalizowane Terapie VIMED

Trwałe efekty

Zaufało nam już tysiące pacjentów, którzy odnotowali spektakularne efekty terapii. Całkowite wyleczenie nietolerancji pokarmowych obserwujemy aż u 98% pacjentów. U pacjentów cierpiących z powodu nietolerancji glutenu, nietolerancji laktozy, nietolerancji histaminy, czy nietolerancji glukozy wdrożyliśmy leczenie, które pozwoliło znacząco poprawić jakość ich życia.

Leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się na leczenie nietolerancji pokarmowych w Centrum Medycznym VIMED?

Dowiesz się co rzeczywiście Ci szkodzi i pozbędziesz się wielu problemów, które zatruwają Twoje życie. Zaczniesz nowe życie.

Terapia w CM VIMED zapewnia:

  • likwidację przewlekłego stanu zapalnego;
  • regenerację jelit i przewodu pokarmowego;
  • normalizację struktury gatunkowej mikrobiomu jelitowego;
  • poprawę wyników badań;
  • normalizację masy ciała;
  • wzmocnienie układu odpornościowego;
  • koniec wędrówek po lekarzach;
  • poprawę samopoczucia i przypływ energii;
  • wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie;
  • powrót do normalnego życia.

Jak przebiega leczenie nietolerancji pokarmowych?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena i kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) realizowana na przestrzeni kilku lub kilkunastu miesięcy

Dlaczego podjąć leczenie w Centrum Medycznym VIMED?

Pacjenci zawsze pytają, jak to możliwe, że przez tyle lat tak wielu lekarzy nie potrafiło im trwale pomóc, a w Centrum Medycznym VIMED okazuje się to możliwe i to nawet w ciągu kilkunastu miesięcy? Odpowiedź jest bardzo logiczna:

Nowatorskie, wieloczynnikowe podejście do leczenia nietolerancji pokarmowych

W medycynie konwencjonalnej lekarz zajmuje się pacjentem, w zależności od swojej specjalizacji: np. gastroenterologii, kardiologii, reumatologii itp. Patrzy tylko na specyficzne dla jego specjalizacji objawy choroby i tylko te objawy leczy. W razie potrzeby kieruje pacjenta do innego specjalisty.

My patrzymy na pacjenta holistycznie. Prześwietlamy życie pacjenta, analizujemy styl jego życia, czynniki biochemiczne, genetyczne, immunologiczne i środowiskowe, które mogły być przyczyną pojawienia się choroby. Następnie dostosowujemy metodologię postępowania do Twoich unikalnych, właściwości fenotypowych, aby usprawniając zaburzone funkcje przywrócić optymalne zdrowie.

VIMED Warszawa

Doświadczenie połączone z wiedzą i technologią

Ciągle aktualizujemy naszą wiedzę, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem uzyskanym w trakcie leczenia dziesiątek tysięcy pacjentów pozwala nam uzyskiwać znakomite efekty w leczeniu wielu chorób przewlekłych związanych z nietolerancjami pokarmowymi. Technologia, jaką dysponujemy umożliwia personalizowanie leczenia i uzyskanie efektu synergii. Wielokrotnie to zaobserwowaliśmy ani sama dieta, ani same zabiegi nie dają takich rezultatów.

Leczenie, które nic nie kosztuje? To możliwe!

Konwencjonalne leczenie chorób wywołanych przez nietolerancje pokarmowe wymaga codziennego stosowania leków, które nie pomagają, lub pomagają tylko na krótko. W cięższych przypadkach konieczne jest także wprowadzenie leczenia doustnego w postaci środków immunosupresyjnych. Pacjenci, biegając od lekarza do lekarza szukają pomocy, zamiast cieszyć się życiem i zdrowiem.

To ogromne koszty, które wraz z kosztami utraconych korzyści są wręcz niewymierne.

Po zainwestowaniu w badania i terapię w Centrum Medycznym VIMED wracasz do zdrowia i nie musisz już wydawać pieniędzy na leczenie do końca życia. Twoje oszczędności, na przestrzeni lat wielokrotnie przewyższają zainwestowane kwoty. Za sprawą Terapii Fenotypowej zaoszczędzisz na lekach i lekarzach, ale także na codziennych wydatkach, jakie ponosisz w związku z niezdrowym stylem życia.

Na początku musisz zapłacić za badania, konsultacje i zabiegi, jednak już w ciągu roku przekonasz się, że Terapia Funkcjonalna oparta na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia w ostatecznym rachunku nic nie kosztuje, bo pieniądze mądrze zainwestowane w poprawę zdrowia ZAWSZE się zwracają.

Leczenie nietolerancji pokarmowej

Rozpoznanie i leczenie nietolerancji pokarmowej

Leczenie nietolerancji pokarmowych to jedno z najpoważniejszych wyzwań medycyny. Szacuje się, że kilkadziesiąt procent ludzi zamieszkujących cywilizowane kraje, cierpi z powodu różnego rodzaju nietolerancji pokarmowych.

Zapalenie jelit

Jak karmisz swój drugi mózg – jelita?

Masz „motyle w brzuchu”? Musisz „przetrawić” ciężką decyzję? Czyjaś uwaga do dziś niemało Ci się „odbija”? A może właśnie “przełykasz” gorzkie rozczarowanie? O naszych uczuciach, decyzjach i o naszym “ja” decyduje nie tylko głowa, ale też… jelita – Twój drugi mózg. Wsłuchaj się w sygnały, jakie dochodzą z Twoich jelit.

Nietolerancje pokarmowe zagrażają życiu

Nietolerancje pokarmowe zagrażają życiu!

Te zaburzenia, powodując niedożywienie i przewlekły stan zapalny, utrzymujący się latami, sprzyjają rozwojowi chorób, które znacząco obniżają jakość życia, ale także prowadzą do przedwczesnej śmierci. 5 najważniejszych korzyści z jednoczesnego badania ukrytej alergii pokarmowej i nietolerancji pokarmowej?

Dieta upiększająca

Dieta upiększająca – zachowaj młody wygląd!

Dieta upiększająca, czy kosmetyki? Kiedy sięgamy po kolejne kosmetyki „przedłużające młodość’’, mamy nadzieję, że najważniejsze atrybuty naszej urody pozostaną naszą dumą przez długie lata. Nie zawsze jednak kosmetyk – nawet najlepszy i najdroższy – może przywrócić blask naszym włosom, jędrność i gładkość skórze.

Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej!
Szkoda każdego dnia Twojego życia!

Specjalista na podstawie wywiadu, dobierze najwłaściwszą strategię postępowania. Ustali stopień nasilenia Twojej choroby i określi orientacyjny czas trwania terapii.

Czas trwania leczenia uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby oraz od tego jak będziesz przestrzegać zaleceń naszych specjalistów.