Nowa, wieloczynnikowa metoda leczenia łuszczycy!
- choroby milionów ludzi


Technologia + Wiedza + Doświadczenie

Leczenia łuszczycy

Zobacz jak w ciągu 2 tygodni zaczęły ustępować zmiany łuszczycowe!

Łuszczyca – skuteczne i trwałe wyleczenie zmian łuszczycowych dzięki innowacyjnej metodologii!

Innowacyjna, wieloczynnikowa, terapia otwiera zupełnie nowe szanse dla pacjentów cierpiących z powodu łuszczycy

Personalizacja i wykorzystanie efektu synergii pozwala na uruchomienie potężnych procesów samoleczenia organizmu i trwałą remisję objawów. Dlatego możemy mówić o skutecznym leczeniu łuszczycy.

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe, zindywidualizowane podejście, które dzięki personalizacji i synergii, likwiduje nie tylko objawy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe, zindywidualizowane podejście, które dzięki personalizacji i synergii, likwiduje nie tylko objawy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Medycyna Funkcjonalna jest coraz częściej stosowana na świecie i powoli wkracza także do Polski. Coraz więcej badań naukowych potwierdza, że łuszczycę i inne choroby o podłożu zapalnym można skutecznie leczyć czynnikami stylu życia i zabiegami wspomagającymi naturalne siły samoleczenia organizmu.

Personalizacja w leczeniu łuszczycy 

Dzięki zastosowaniu najbardziej czułego badania, jakim jest  cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200 stała się możliwa PERSONALIZACJA odżywiania w leczeniu łuszczycy. Wyniki tego unikalnego badania nietolerancji pokarmowych pozwalają na dostosowanie programu leczenia do specyficznych, indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

Synergia w leczeniu łuszczycy 

Możliwość wykorzystania unikalnych urządzeń zabiegowych wspomagających naturalne mechanizmy samoleczenia pozwoliła na uzyskiwanie efektu SYNERGII w leczeniu zmian łuszczycowych. Dzięki wspomaganiu procesów oczyszczenia, oddychania i odżywienia komórkowego, uzyskujemy takie efekty terapeutyczne, jakie są niemożliwe do uzyskania innymi metodami.

Homeostaza, czyli równowaga

Homeostaza oznacza równowagę organizmu w zmieniających się warunkach, utrzymywaną dzięki mechanizmom koordynującym i regulującym procesy życiowe, działającym w oparciu o sprzężenia zwrotne. Równowaga musi być utrzymywana we wszystkich układach:  hormonalnym, enzymatycznym, wodno-elektrolitowym, kwasowo-zasadowym, bioelektrycznym, biochemicznym oraz mikrobiomu. 

Personalizacja w leczeniu łuszczycy

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu – to dzięki nim osiągamy doskonałe efekty w leczeniu łuszczycy 

Wiemy jakie czynniki leżą u podłoża przewlekłych chorób skóry i rozumiemy mechanizmy, które wpływają na ich przebieg. 

Synergia i personalizacja

Wiedza doświadczenie specjalistów Centrum Medycznego VIMED w leczeniu łuszczycy

Zespół specjalistów z Centrum Medycznego VIMED opracował zintegrowaną terapię wieloczynnikową, przynoszącą znakomite rezultaty w leczeniu łuszczycy. Terapia Fenotypowa to holistyczna metoda nakierowana na przywrócenie homeostazy w organizmie. Od lat leczymy skutecznie łuszczycę, a także inne przewlekłe choroby skóry o podłożu alergicznym i autoimmunologicznym. 

Unikalne technologie zapewniają skuteczność leczenia łuszczycy 

Centrum Medyczne VIMED to pierwsza w Polsce klinika, która wdrożyła metodologię spersonalizowanej medycyny stylu życia.  Jesteśmy jedyną placówką w Polsce, która stosuje Terapię Fenotypową w leczeniu chorób skóry, w tym łuszczycy.  Personalizowana dieta, tlenoterapia hiperbaryczna, terapia wodna jelita grubego – synergia – to klucz do trwałego leczenia chorób skóry.

Bezpieczeństwo leczenia łuszczycy

Terapia Fenotypowa, która opiera się na medycynie funkcjonalnej nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych. Nie stosujemy leków, ani inwazyjnych zabiegów. Ta terapia pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się zmian łuszczycowych. Dodatkowo jest całkowicie bezpieczna i w przeciwieństwie do sterydów oraz leków immunosupresyjnych nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. 

Dlaczego warto leczyć łuszczycę w CM VIMED

Czy od lat zmagasz się z łuszczycą? Jeśli tak, to doskonale wiesz, że dostępne metody leczenia mają wiele skutków ubocznych i bardzo często są nieskuteczne.  

Łuszczyca staje się chorobą uleczalną

Łuszczyca staje się chorobą uleczalną?

Wbrew powszechnej opinii, całkowite wyleczenie łuszczycy jest możliwe! Potrzebne jest tylko właściwe podejście – co ważne: kompleksowe i indywidualne! Od kilkunastu lat w Centrum Medycznym VIMED obserwujemy bardzo pozytywne efekty leczenia łuszczycy przy zastosowaniu wieloczynnikowej terapii funkcjonalnej. Warunkiem trwałego sukcesu jest trwała modyfikacja czynników stylu życia.

Niskie koszty leczenia łuszczycy

Niskie koszty leczenia łuszczycy 

Terapia Fenotypowa, która opiera się na medycynie funkcjonalnej jest o wiele tańsza niż leczenie konwencjonalne. Pomyśl ile wydajesz na maści, kremy i leki, które są praktycznie nieskuteczne, mimo że będziesz je stosować do końca życia, aby jedynie złagodzić objawy? Inwestycja w Terapię Fenotypową zwraca się ZAWSZE całkowicie, nawet z nadwyżką, bo otwiera przed Tobą nowe perspektywy.

Trwałe efekty terapii łuszczycy

Trwałe efekty terapii łuszczycy  

Zaufało nam już tysiące pacjentów, którzy odnotowali spektakularne efekty terapii. Całkowite wyleczenie obserwujemy aż u 70% pacjentów, u pozostałych natomiast dostrzegamy redukcję niepokojących symptomów o 50%. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie choroby podejmiesz leczenie. Niestety, często nie potrafimy wyleczyć łuszczycy, kiedy choroba zaatakuje już stawy.

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się na leczenie łuszczycy w Centrum Medycznym VIMED?

Pozbędziesz się tych wszystkich objawów skórnych, które zatruwają Twoje życia. Przy okazji wyleczysz się też z problemów zdrowotnych, które rozwijają się na podłożu zapalnym. Zaczniesz nowe życie.

Terapia w CM VIMED zapewnia:  

 • likwidację przewlekłego stanu zapalnego;
 • ustanie łuszczenia i swędzenia skóry;
 • regenerację skóry i tkanki podskórnej;
 • poprawę elastyczności i wygładzenie skóry;
 • zmniejszenie bolesności stawów;
 • poprawę wyników badań;
 • normalizację masy ciała;
 • regenerację naskórka uszkodzonego naświetlaniami;
 • wzmocnienie układu odpornościowego;
 • poprawę samopoczucia i przypływ energii;
 • wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie;
 • oszczędności na lekach i kosmetykach;
 • powrót do normalnego życia.
Leczenie, które pozwoli pozbyć się łuszczycy i zmian łuszczycowych.

Jak przebiega leczenie łuszczycy?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) na przestrzeni kilku lub kilkunastu miesięcy

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

“Łuszczyca dotyka nie tylko ciało, ale i duszę człowieka.”

Arkadiusz Kasprzak, Psoriasis Vulgarna

Dlaczego podjąć leczenie w Centrum Medycznym VIMED?  

Pacjenci zawsze pytają, jak to możliwe, że przez tyle lat tak wielu lekarzy dermatologów nie potrafiło im trwale pomóc, a w Centrum Medycznym VIMED okazuje się to możliwe i to nawet w ciągu kilkunastu miesięcy? Odpowiedź jest bardzo logiczna:

Nowatorskie, wieloczynnikowe podejście do leczenia łuszczycy

W medycynie konwencjonalnej lekarz zajmuje się pacjentem, w zależności od swojej specjalizacji: np. dermatologii. Patrzy tylko na specyficzne dla jego specjalizacji objawy choroby i tylko te objawy leczy. W razie potrzeby kieruje pacjenta do innego specjalisty. 

My patrzymy na pacjenta holistycznie. Prześwietlamy życie pacjenta, analizujemy styl jego życia, czynniki biochemiczne, genetyczne, immunologiczne i środowiskowe, które mogły być przyczyną pojawienia się choroby. Następnie dostosowujemy metodologię postępowania do Twoich unikalnych, właściwości fenotypowych, aby usprawniając zaburzone funkcje przywrócić optymalne zdrowie.

Doświadczenie połączone z wiedzą i technologią

Ciągle aktualizujemy naszą wiedzę, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem uzyskanym w trakcie leczenia dziesiątek tysięcy pacjentów pozwala nam uzyskiwać znakomite efekty w leczeniu zmian łuszczycowych. Technologia, jaką dysponujemy umożliwia personalizowanie leczenia i uzyskanie efektu synergii. Wielokrotnie to zaobserwowaliśmy ani sama dieta, ani same zabiegi nie dają takich rezultatów.

VIMED Warszawa

Leczenie, które nic nie kosztuje? To możliwe! 

Terapia łuszczycy wymaga codziennego stosowania sterydów, maści, kremów, emolientów. W cięższych przypadkach konieczne jest także wprowadzenie leczenia doustnego w postaci środków immunosupresyjnych. To ogromne koszty, na które pacjenci są narażeni każdego dnia! Nowe, biologiczne metody leczenia są jeszcze bardziej kosztowne i też działają wyłącznie objawowo.

Podsumowując oszczędności, jakie uzyskasz na przestrzeni lat – do końca Twojego życia – okaże się, że jest to ogromna ilość pieniędzy! 

Inwestując w  Terapię Funkcjonalną opartą na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia oszczędzasz na tych wszystkich wydatkach.  Jeżeli policzysz te pieniądze oraz ograniczenia, jakie narzuca Ci choroba zorientujesz się, że skuteczna terapia tak naprawdę nic nie kosztuje.

Zmiana stylu życia i odżywiania przyniesie Ci dodatkowe oszczędności, które w okresie kilku lub kilkunastu miesięcy w pełni pokrywają koszty leczenia. Jak pokazują doświadczenia naszych pacjentów medycyna stylu życia w ostatecznym rozrachunku najczęściej nic nie kosztuje.

Pomyśl od jak dawna cierpisz i żyjesz w cieniu choroby? Ile pieniędzy i utraconych szans ona pochłonęła? Czas z tym skończyć, skoro pojawiła się taka szansa!

Łuszczyca – przyczyna w jelitach, problem na skórze

Łuszczyca – przyczyna w jelitach, problem na skórze

Obecnie uważa się, że łuszczyca należy do kręgu schorzeń autoimmunologicznych, natomiast nowoczesna medycyna żywieniowa, za przyczynę tego typu schorzeń uważa tzw. zespół przeciekającego jelita (leaky gut syndrome) i związany z nim przewlekły stan zapalny. Założeniem medycyny żywieniowej w tej kwestii jest to, że możemy zwalczać ten stan odpowiednią dietą.

Leczenie chorób skóry – czy można wyleczyć “nieuleczalne” choroby skóry: łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik?

Leczenie chorób skóry – czy można wyleczyć “nieuleczalne” choroby skóry: łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik?

Pacjenci przekonują się, że Terapia Fenotypowa jest szybką i skuteczną metodą na wyleczenie chorób skóry, takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca czy najcięższa postać trądziku.

Środowiskowe podłoże łuszczycy

Łuszczyca a alergia pokarmowa. Co je łączy?

Czy łuszczyca może być powiązana z alergią pokarmową? Nie ulega wątpliwości, że alergia pokarmowa należy do czynników powodujących zaostrzenie łuszczycy. Okazało się, że leczenie opóźnionej alergii pokarmowej przyniosło pozytywne efekty w leczeniu łuszczycy. Niezbędne jest jednak zlokalizowanie produktów wywołujących reakcję układu odpornościowego.

Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej!

Szkoda każdego dnia!

Specjalista na podstawie wywiadu, dobierze najwłaściwszą strategię postępowania. Ustali stopień nasilenia Twojej choroby i określi orientacyjny czas trwania terapii.

Czas trwania leczenia uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby oraz od tego jak będziesz przestrzegać zaleceń naszych specjalistów.