Nowoczesne badanie i analiza genetyczna DNA Beauty


Już wiesz, że dostępne są rewolucyjne technologie wspomagające skórę i cały organizm w spowalnianiu procesów starzenia się.


Pozwalają na personalizację, czyli zindywidualizowanie sposobu dbania o własną skórę i zdrowie, w celu jak najdłuższego zachowania zdrowia, młodego wyglądu i dobrej kondycji.

Badanie i analiza genetyczna DNA Beauty
Epigenetyka

Epigenetyka to przyszłość medycyny

Rozwój genetyki pozwolił na uzyskanie informacji o tym, w jaki sposób różnimy się między sobą na poziomie komórkowym i genetycznym.

Ta wiedza pozwala zoptymalizować sposób leczenia, odżywiania, suplementacji, a także kompozycji kosmetyków stosowanych zewnętrznie.

Dzięki rozwojowi najnowszych technik analitycznych i badawczych badania genetyczne znalazły się w zasięgu przeciętnego człowieka.

Medyczne laboratorium diagnostyki immunologicznej i genetycznej GENELAB to pierwsze w Polsce laboratorium, które umożliwia wykonanie takich badań i dostarcza obszerne analizy genetyczne. Wynik badania genetycznego DNA Beauty – dostarczy Ci bardzo ważnych informacji o genach, które odpowiadają za wygląd skóry i procesy starzenia się organizmu.

Wiedząc jak Twoje geny wpływają na starzenie się skóry, dowiesz się co możesz zrobić, aby jak najdłużej zachować młody wygląd.

Wykonana przez doświadczonych genetyków analiza ponad 20 genów istotnych dla starzenia pozwoli Ci wdrożyć genetycznie spersonalizowany program wspomagający organizm w spowolnieniu procesów starzenia się skóry i całego organizmu.

Geny wpływają na starzenie się skóry

To Ty zdecydujesz jaki program wybrać. Do Twojej dyspozycji są:

Geno Kosmetyki

Kosmetyki wyprodukowane specjalnie dla Ciebie – kompozycja składników, która uwzględnia skład i proporcje odpowiednie dla Twojego profilu genetycznego.

Geno Suplementy

Suplementy skomponowane tylko dla ciebie w taki sposób, by Twój indywidualny metabolizm warunkowany genetycznie mógł je optymalnie wykorzystać.

Spersonalizowany program odżywiania

Spersonalizowany program odżywiania, który wyłączy te mutacje genetyczne, które są dla Ciebie szkodliwe i pobudzi te, które spowalniają procesy starzenia się.

Twoje geny wpływają na wszystkie czynniki odpowiedzialne za starzenie się skóry:

 • Stres oksydacyjny
 • Nawilżenie skóry
 • Ochrona skóry przed promieniowaniem UV
 • Rozkład i produkcję kolagenu
 • Twój wiek biologiczny – sprawność metabolizmu komórkowego
 • Zdolność do likwidacji procesów zapalnych
 • Wpływ koenzymu Q10 na efektywność procesów metabolicznych
 • Indywidualne zapotrzebowanie na selen
Czynniki odpowiedzialne za starzenie się skóry

Możemy zapewnić Ci Indywidualny program pielęgnacji skóry od wewnątrz i od zewnątrz:

Jeżeli dysponujesz wynikami badania, możesz zamówić, spersonalizowane genetycznie suplementy diety NutriMe i dopasowane genetycznie kosmetyki.

Badanie genetyczne DNA Beauty

Wyniki badania genetycznego DNA Beauty oraz dostosowane do niego produkty pozwolą na:

 • Identyfikację i neutralizację genetycznych predyspozycji do występowania objawów przedwczesnego starzenia skóry.
 • Wspomaganie naturalnego piękna skóry poprzez zapewnienie optymalnego odżywiania dla komórek skóry i tkanki podskórnej.
 • Określenie optymalnego, bo spersonalizowanego zapotrzebowania na substancje odżywcze, mikroelementy i witaminy.
 • Maksymalne wykorzystanie przez skórę aktywnych składników środków, których używamy do pielęgnacji skóry.
 • Przygotowanie mieszanki suplementów dostosowanej do Twojego unikalnego profilu genetycznego zapewni optymalny dowóz składników mineralnych i witamin do komórek.
 • Skuteczne zwalczanie widocznych na skórze oznak starzenia się oraz spowolnienie procesów starzenia się organizmu poprzez działania od wewnątrz i na zewnątrz.

Dlaczego podjąć leczenie w Centrum Medycznym VIMED?

Zapewniamy bezpieczny, nieinwazyjny, ekologiczny, tani i skuteczny sposób leczenia przewlekłych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Relacje naszych pacjentów potwierdzają naszą skuteczność i wiarygodność.

Ciągle aktualizujemy naszą wiedzę, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem uzyskanym w trakcie leczenia dziesiątek tysięcy pacjentów, pozwala uzyskiwać znakomite efekty w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit i innych chorób przewlekłych.

Jesteśmy stabilnym podmiotem leczniczym, działającym od wielu lat i rozpoznawalnym wśród pacjentów. Dzięki naszym publikacjom prasowym, sławnym pacjentom i spotkaniom w mediach, łatwo zweryfikować naszą wiarygodność.

VIMED Warszawa
Zintegrowana i skuteczna terapia anti-aging

Więcej informacji tym jak personalizować kosmetyki, suplementację, odżywianie i leczenie w celu przedłużenia młodości znajdziesz w artykule opublikowanym przez naszych specjalistów na portalu LECZENIE.ORG

Zintegrowana i skuteczna terapia anti-aging, czyli genokosmetyki, genodieta i suplementacja zgodna z Twoim genotypem