Skuteczne leczenie łuszczycy u dzieci!


Wiedza + Doświadczenie + Technologia!
Nowa, wieloczynnikowa, nieinwazyjna terapia!
Zaufaj specjalistom pierwszej w Polsce Kliniki Medycyny Stylu Życia!

Leczenie łuszczycy u dzieci

Jak mały Wiktory wygrał walkę z łuszczycą w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie?

Łuszczyca – skuteczne i trwałe wyleczenie łuszczycy u dzieci dzięki innowacyjnej metodologii!

Innowacyjna, wieloczynnikowa, terapia otwiera zupełnie nowe szanse dla małych pacjentów cierpiących z powodu łuszczycy i ich umęczonych rodzin.

Personalizacja i wykorzystanie efektu synergii pozwala na uruchomienie potężnych procesów samoleczenia organizmu i trwałą remisję objawów łuszczycy u dzieci.

Dzięki personalizowanej, funkcjonalnej medycynie stylu życia możesz pomóc swojemu dziecku!

Zespół specjalistów z Centrum Medycznego VIMED opracował zintegrowaną, personalizowaną terapię, która przynosi znakomite ęfekty w leczeniu łuszczycy dzieci. Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe podejście, które likwiduje zarówno objawy choroby, jak i jej przyczyny. To naprawdę koniec cierpienia dzieci i ich rodzin.

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe, zindywidualizowane podejście, które dzięki personalizacji i synergii, likwiduje nie tylko objawy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Personalizacja w leczeniu łuszczycy u dzieci 

Terapia Fenotypowa to podejście holistyczne oparte na metodologii personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia. To metoda nakierowana na zmniejszenie stanu zapalnego w organizmie, ze szczególnym wskazaniem na pokarmowe czynniki.

Badanie cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200  pozwala na wyeliminowanie przewlekłego stanu zapalnego w organizmie, który jest przyczyną łuszczycy u dzieci. Badanie pozwala spersonalizować leczenie do specyficznych i indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

Synergia w leczeniu łuszczycy u dzieci 

Metodologia Terapii Fenotypowej opiera się na optymalizacji funkcjonowania wszystkich układów organizmu na poziomie komórkowym. Najważniejsze jest wspomaganie naturalnych procesów oczyszczenia, oddychania i odżywienia komórkowego.

Homeostaza, czyli równowaga i samoleczenie organizmu

W ten sposób mobilizuje się naturalne mechanizmy obronne, zwiększa sprawność narządów odpowiedzialnych za oczyszczanie, przywraca homeostazę, poprawia stan skóry i likwiduje zmiany łuszczycowe. Terapia składa się z trzech komponentów: zaawansowanej diagnostyki, medycyny żywieniowej i medycyny fizykalnej.

Łuszczyca u dzieci - Skuteczne i trwałe wyleczenie zmian łuszczycowych dzięki innowacyjnej technologii

Skutecznie leczymy łuszczycę u dzieci! A to wszystko dzięki wiedzy, doświadczeniu i unikalnej technologii diagnostycznej i zabiegowej, jaką dysponuje nasza klinika.

Statystyki wyleczeń w naszej klinice mówią same za siebie! Całkowitą remisję choroby obserwujemy aż u 70% pacjentów, u pozostałych natomiast dostrzegamy redukcję objawów skórnych o 50%.

Wiedza i doświadczenie w leczeniu łuszczycy w CM VIEMD w Warszawie,.

Unikalne doświadczenia i wiedza specjalistów Centrum Medycznego VIMED pozwala wyleczyć łuszczycę u dzieci 

Zespół specjalistów z Centrum Medycznego VIMED opracował wieloczynnikową terapię, która precyzyjnie uderza w przyczynę choroby. Holistyczna, spersonalizowana terapia z wykorzystaniem testów cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200 i profesjonalnych komór hiperbarycznych dostępna jest tylko w naszej klinice.

Twoje dziecko pozbędzie się dotkliwych objawów łuszczycy i problemów z nią związanych. Twoja rodzina na odzyska radość i nową jakość życia.   Poznaj terapię przynoszącą znakomite efekty w leczeniu łuszczycy. 

Unikalne technologie zapewniają skuteczność leczenia łuszczycy u dzieci 

Wydaje się, że nasza wieloczynnikowa Terapia Funkcjonalna jest obecnie najskuteczniejszą formą leczenia łuszczycy u dzieci. Przede wszystkim spowodowane jest to indywidualnym podejściem i wykorzystaniem efektu synergii. Ta innowacyjna metoda leczenia zapewnia rezultaty niemożliwe do uzyskania przy zastosowaniu innych metod leczenia, lub każdego z czynników z osobna.

Dlatego nawet jeżeli nie uda się całkowicie wyleczyć choroby, zawsze zmniejszymy jej nasilenie. 

 Wysokie bezpieczeństwo to priorytet w leczeniu łuszczycy u dzieci

W związku z tym, że stosowanie leków może mieć wiele skutków ubocznych dla dzieci, głównym elementem w terapii łuszczycy u dzieci jest pielęgnacja skóry. W wielu przypadkach to za mało. Brak innych opcji terapeutycznych oraz ryzyko związane z środkami farmakologicznymi sprawia, że rodzice tracą nadzieję na wyleczenie łuszczycy u swojego dziecka.
W porównaniu do tradycyjnych metod, wieloczynnikowa Terapia Fenotypowa opierająca się na medycynie funkcjonalnej nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych. Terapia funkcjonalna jest nieinwazyjna, nie wykorzystuje sterydów, ani lamp naświetlających skórę, dzięki temu jest całkowicie bezpieczna i nie wywołuje żadnych ubocznych efektów niepożądanych.

Dlaczego warto leczyć łuszczycę w CM VIMED

Łuszczyca u dzieci to ciężka choroba dermatologiczna. Kiedy pojawia się u dziecka, potrafi zmienić w koszmar życie nie tylko dzieci i niemowląt, ale także ich rodziców. Łuszczyca jest jednym z najbardziej przykrych i uciążliwych dla dziecka schorzeń. 

Jeżeli dziecko zmaga się ze zmianami łuszczycowymi, uciążliwym świądem, problemami ze snem, drażliwością, u rodziców pojawia się przewlekły stres i frustracja. Bezsilność i brak pomocy ze strony lekarzy i medycyny przenosi się na całą rodzinę i zamienia rodzinne życie w koszmar. 

Jeśli Twoje dziecko ma łuszczycę, dokładnie wiesz, jaką tragedią dla całej rodziny jest ta choroba! 

Skuteczność leczenia luszczycy u dzieci, odmienimy wasze życie.

Terapia, która odmieni wasze życie!

Przede wszystkim precyzyjnie uderzymy w przyczynę choroby. Nie będziemy jedynie zaleczać objawów. Spotkacie się z najlepszymi specjalistami, którzy rozumieją specyfikę łuszczycy. Dostaniecie jasne wskazówki jak skutecznie pomóc swojemu dziecku. Poznacie produkty spożywcze, które szkodzą Twojemu dziecku oraz zalecenia żywieniowe, które pozwolą zregenerować skórę i tkankę podskórną.

W końcu uwolnicie się od męczących dolegliwości spowodowanych przez zmiany skórne: ciągłego drapania i odkurzania łusek, czasochłonnej pielęgnacji skóry i drogich kosmetyków. W związku z tym cała rodzina odzyska radość i szansę na powrót do normalnego życia.

Co zyska Twoje dziecko jeśli zdecydujesz się na leczenie łuszczycy w Centrum Medycznym VIMED?

Przede wszystkim odzyska radość życia. Brak świądu i bólu. Możliwość pełnego udziału w zabawach z rówieśnikami. Szansę na poznawanie świata i zdobywanie wiedzy oraz uśmiechniętych, szczęśliwych rodziców i dziadków.

Terapia w CM VIMED zapewnia:  

  • likwidację przewlekłego stanu zapalnego;
  • ustanie łuszczenia i swędzenia skóry;
  • regenerację skóry i tkanki podskórnej;
  • poprawę wyników badań krwi i lepsze funkcjonowanie innych układów;
  • spadek masy ciała, który może pomóc w kontroli łuszczycy i w zmniejszeniu ryzyka rozwoju chorób serca;

Poza widoczną poprawą stanu skóry łuszczycowej, zmienia się także zachowanie dziecka: 

  • przestaje być nerwowe, zaczyna przesypiać noce, staje się spokojniejsze; 
  • może skupić się na swoich pasjach i ma lepsze wyniki w nauce; 
  • dziecko przestaje się wstydzić swojego wyglądu i ma lepszy kontakt z rówieśnikami. 
Co zyska Twoje dziecko jeśli zdecydujesz się leczenie łuszczycy w Centrum Medycznym VIMED?

Jak przebiega leczenie łuszczycy?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) na przestrzeni kilku lub kilkunastu miesięcy

Zarezerwuj już dziś konsultację wstępną online ze specjalistą.

Dowiesz się, czy kwalifikujesz się do terapii funkcjonalnej w naszej klinice. Jeżeli tak, już po kilku tygodniach terapii zaobserwujesz korzystne zmiany.

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?

Oblicz wysokość miesięcznej raty.

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

“Wystarczyła tylko dieta i komora hiperbaryczna i zdarzył się cud”

– mówi mama Wiktora, naszego małego pacjenta z łuszczycą, który wygrał walkę z chorobą w Centrum Medycznym VIMED

Dlaczego podjąć leczenie w Centrum Medycznym VIMED?  

Rodzice dziwią się, jak to możliwe, że przez tyle lat tak wielu lekarzy pediatrów i dermatologów nie potrafiło wyleczyć łuszczycy u ich dziecka, a w Centrum Medycznym VIMED okazuje się to możliwe i to nawet w ciągu kilku miesięcy? Odpowiedź jest bardzo logiczna:

W medycynie konwencjonalnej lekarz zajmuje się pacjentem, w zależności od swojej specjalizacji: np. dermatologii. Patrzy tylko na specyficzne dla jego specjalizacji objawy choroby i tylko te objawy leczy. W razie potrzeby kieruje pacjenta do innego specjalisty.

Lekarz konwencjonalny – specjalista, dysponuje określonym arsenałem leków, którymi stara się złagodzić objawy. Te same leki stosowane są u wszystkich pacjentów. Lekarz obserwuje reakcję organizmu i podczas kolejnych wizyt dobiera takie leki lub zabiegi, na które w danym momencie dziecko najlepiej reaguje. Przypomina to doświadczalną metodę prób i błędów.

W Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycynie Stylu Życia lekarz przede wszystkim stara się odpowiedzieć na pytanie: “Dlaczego pacjent zachorował?” Przede wszystkim lekarz medycyny funkcjonalnej patrzy na pacjenta – holistycznie. Szuka początków – przyczyn choroby – zaburzeń określonych funkcji organizmu na poziomie komórkowym i subkomórkowym.

Dlatego specjaliści medycyny funkcjonalnej „prześwietlają” życie Twojego dziecka. Analizują styl życia, czynniki biochemiczne, genetyczne, immunologiczne i środowiskowe, w celu zidentyfikowania przyczyn choroby. Następnie dostosowują metodologię postępowania do unikalnych, właściwości fenotypowych pacjenta, aby usprawniając zaburzone funkcje przywrócić optymalne zdrowie.

VIMED Warszawa

Leczenie, które nic nie kosztuje? To możliwe! 

Terapia łuszczycy u dzieci to nieustanne wędrówki od lekarza do lekarza. To ogromne ilości leków i maści, o których wiadomo, że nie leczą, a tylko maskują objawy. Naświetlania, które osłabiają skórę zabierają też bezcenny czas. Drogie emolienty, które być może złagodzą nieco objawy. To ogromne koszty, na które rodzice są narażeni każdego dnia przez wiele lat!  A choroba postępuje.

Za sprawą Terapii Fenotypowej zaoszczędzisz na lekach, kosmetykach i lekarzach. Podsumowując oszczędności, na przestrzeni lat jest to ogromna ilości pieniędzy!

Inwestując w  Terapię Funkcjonalną opartą na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia oszczędzasz na tych wszystkich wydatkach ponoszonych przez wiele lat.  Jeżeli policzysz te pieniądze oraz ograniczenia, jakie stwarza całej Twojej rodzinie chore dziecko zorientujesz się, że skuteczna terapia tak naprawdę nic nie kosztuje.

Pomyśl od jak dawna Twoje dziecko cierpi a Ty wołasz o pomoc? Ile pieniędzy i utraconych szans pochłonęła już ta choroba? Czas z tym skończyć, skoro pojawiła się taka szansa!

Łuszczyca – przyczyna w jelitach, problem na skórze

Łuszczyca – przyczyna w jelitach, problem na skórze

Obecnie uważa się, że łuszczyca należy do kręgu schorzeń autoimmunologicznych, natomiast nowoczesna medycyna żywieniowa, za przyczynę tego typu schorzeń uważa tzw. zespół przeciekającego jelita (leaky gut syndrome) i związany z nim przewlekły stan zapalny. Założeniem medycyny żywieniowej w tej kwestii jest to, że możemy zwalczać ten stan odpowiednią dietą.

Leczenie chorób skóry – czy można wyleczyć “nieuleczalne” choroby skóry: łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik?

Leczenie chorób skóry – czy można wyleczyć “nieuleczalne” choroby skóry: łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik?

Pacjenci przekonują się, że Terapia Fenotypowa jest szybką i skuteczną metodą na wyleczenie chorób skóry, takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca czy najcięższa postać trądziku.

Otyłość a łuszczyca u dzieci

Otyłość a łuszczyca u dzieci

Według najnowszych badań, nadwaga i otyłość stanowią największe ryzyko rozwoju zmian łuszczycowych u dzieci. Ponadto dzieci, u których występuje stan zapalny skóry częściej mają podwyższony poziom cholesterolu we krwi, niezależnie od ich masy ciała. Jak podaje czasopismo naukowe Journal of Pediatrics, istnieje coraz więcej dowodów łączących czynniki ryzyka chorób serca z rozwojem łuszczycy.

Jak zacząć? To proste!

1
Już dziś zarezerwuj termin konsultacji wstępnej
REZERWACJA ON LINE lub TELEFON: 22 201 90 71
2
Spotkaj się ze specjalistą, który dobierze optymalny dla Ciebie wariant terapii
3
Zaplanuj dwa tygodnie – 10 dni, w których przeznaczysz kilkanaście godzin dla siebie
Lidia Tarwińska

Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej!

Szkoda każdego dnia!

Specjalista na podstawie wywiadu, dobierze najwłaściwszą strategię postępowania. Ustali stopień nasilenia Twojej choroby i określi orientacyjny czas trwania terapii.

Czas trwania leczenia uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby oraz od tego jak będziesz przestrzegać zaleceń naszych specjalistów.