Zapanuj nad cukrzycą!


Nowa, innowacyjna metoda leczy przyczyny, nie objawy.
Dlatego jest tak skuteczna.

Zespół jelita drażliwego

Cukrzyca typu 2 – Skuteczne leczenie dzięki nowej metodologii

Pani Krystyna po 15 latach trudnego życia z cukrzycą typu 2, insuliną, ciągłymi wahaniami poziomu cukru i samopoczucia, poczuła na nowo, że żyje. 

Dzięki spersonalizowanej dieto terapii uzupełnionej zabiegami medycyny komórkowej schudła, ustabilizował się jej poziom cukru we krwi i w konsekwencji – odstawiła insulinę.

Cukrzyca typu 2 – nowoczesna metoda leczenia

A gdyby tak inaczej spojrzeć na cukrzycę, zająć się przyczynami jej powstania, nie leczyć tylko objawy? Wybrać terapię, która traktuje człowieka jak indywidualność, a nie kolejny przypadek? Takie podejście prezentuje…

Nowa, wieloczynnikowa terapia funkcjonalna, która skutecznie leczy cukrzycę typu 2!

Personalizacja, synergia, homeostaza – nowe słowa klucz w leczeniu cukrzycy typu 2

Sekretem działania terapii funkcjonalnej jest słowo “personalizacja”. Dlatego metoda leczenia i dietoterapia są dopasowana do Ciebie, Twojego wyjątkowego fenotypu i unikalnego genotypu. Co pozwala na osiągnięcie synergii, czyli znacznie silniejszego efektu działań. I w konsekwencji – homeostazy całego organizmu, czyli stanu równowagi i zdrowia. Z pewnością to podejście doskonale sprawdza się w leczeniu chorób o podłożu zapalnym, takich jak cukrzyca typu 2.

Terapia Fenotypowa, Terapia Metaboliczna – spersonalizowane terapie, które leczą przyczyny cukrzycy, nie tylko jej objawy.
Bez leków, bez inwazyjnych zabiegów, bez powikłań, bez maskowania objawów.

Nowa, wieloczynnikowa terapia funkcjonalna, która skutecznie leczy cukrzycę typu 2.

Kod Metaboliczny 200 to unikalny, niezwykle czuły test cytotoksyczności składników pożywienia.

Kod Metaboliczny 200 to unikalny, niezwykle czuły test cytotoksyczności składników pożywienia.

Test cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200 pełni kluczową rolę w każdej personalizowanej terapii. Z pewnością dzięki niemu Twoja dieta staje się naprawdę indywidualna i skuteczna, bo eliminujemy z niej składniki pokarmowe, które wywołują u Ciebie alergie i nietolerancje pokarmowe.

Pamiętaj, ogólne zalecenia żywieniowe dla cukrzyków są dla wszystkich, czyli w rzeczywistości dla nikogo. Ponieważ każdy z nas jest inny, potrzebuje innego podejścia żywieniowego.

Synergia działań personalizowanej dietoterapii i innowacyjnych zabiegów rehabilitacji komórkowej sprawią, że poprawią się wyniki Twoich badań, wyrówna się poziom cukru we krwi, spadnie masa ciała, zmniejszy się ryzyko powikłań cukrzycy. 

W związku z tym znikną dokuczliwe objawy, które przeszkadzają Ci w czerpaniu z życia pełnymi garściami.

Centrum Medyczne VIMED w Warszawie to nowoczesna, przyjazna ludziom klinika, w której znajdziesz bezpieczne i komfortowe warunki leczenia cukrzycy typu 2.

Bez wątpienia przekonasz się bardzo szybko, że personalizowana, funkcjonalna medycyna stylu życia działa także u Ciebie. Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych pacjentów.

Wiemy jak leczyć cukrzycę

Nasi specjaliści od wielu lat skutecznie leczą choroby o podłożu zapalnym, do których należy cukrzyca typu 2. Przede wszystkim dla nas każdy przypadek jest inny i bardzo wyjątkowy. Łączymy spersonalizowaną dietoterapię z zabiegami medycyny komórkowej. W związku z tym działamy u źródeł choroby po to, by pozbyć się jej na dobre, a nie jedynie zaleczyć objawy.

Cieszymy się z efektów leczenia cukrzycy

Cukrzyca typu 2 to choroba, która z biegiem lat postępuje i niesie ze sobą ryzyko bardzo poważnych powikłań. Dlatego tak ważne jest wyhamowanie jej działania, wyrównanie poziomu cukru, zanim będzie za późno. Pomogliśmy już zapanować nad zaawansowaną cukrzycą typu 2 bardzo wielu pacjentom. Niewątpliwie każdy sukces upewnia nas w przekonaniu, że nasza praca ma sens.

Wiemy jak leczyć cukrzycę

W leczeniu cukrzycy stosujemy w pełni bezpieczne terapie

W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod leczenia nie przepisujemy leków, nie działamy inwazyjnie na organizm. U nas nie musisz obawiać się powikłań, ani uciążliwej rekonwalescencji. 

Lecząc cukrzycę typu 2 w Centrum Medycznym VIMED

Leczenie cukrzycy typu 2 w Centrum Medycznym VIMED

Oszczędzasz pieniądze

Cukrzyca typu 2 to choroba wieloletnia i postępująca. Lecząc ją tradycyjnymi metodami musisz liczyć się z faktem, że z biegiem lat będziesz wydawać coraz więcej na wizyty u lekarzy, leki, insulinę, leczenie powikłań. To bardzo duży koszt rozłożony na lata, związany jednocześnie z obniżeniem jakości życia.

W przeciwieństwie do standardowych metod terapie proponowane w naszym Centrum to inwestycja w zdrowie, a ich koszt jest znacznie niższy w porównaniu z wieloletnim leczeniem objawów cukrzycy. Poza tym, ze względu na wprowadzone zmiany w modelu konsumpcji, oszczędzasz pieniądze nie kupując rzeczy, które dotąd Ci tylko szkodziły.

Oszczędzasz czas

Czas to zasób, którego ciągle nam brakuje. Nie marnuj go w kolejkach do lekarzy, ani w aptece. Zapanuj nad cukrzycą dzięki spersonalizowanej, funkcjonalnej terapii i nie trać czasu na chorobę. Niewątpliwie pierwsze efekty terapii zobaczysz już po kilku dniach.

Leczysz się w komfortowych warunkach

Pod opieką ludzi, dla których jesteś wyjątkiem, a nie kolejnym numerem w statystyce. Przede wszystkim zapewniamy naszym pacjentom najlepszych specjalistów, komfort prywatnej kliniki i w pełni bezpieczny, atestowany sprzęt.

 Dzięki personalizowanej terapii cukrzycy w Centrum Medycznym VIMED

POPRAWISZ 

wrażliwość na insulinę
wchłanianie i składników odżywczych
przyswajanie mikroskładników

ZMNIEJSZYSZ

poziom glukozy we krwi
dawki leków
przewlekły stan zapalny

WYREGULUJESZ 

gospodarkę hormonalną
poziom cukru we krwi
masę ciała i zrzucisz zbędne kilogramy

ODBUDUJESZ

mikroflorę jelit
swoją energię życiową
swoje życie zawodowe

Kiedy pozbędziesz się charakterystycznych dla cukrzycy dolegliwości i zmniejszysz ryzyko powikłań (zaburzenia funkcji układu nerwowego, pracy serca i nerek), życie stanie się znowu kolorowe.

Cukrzyca typu 2 – jak przebiega leczenie?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) pod opieką naszych specjalistów

Potrzebujesz więcej informacji, zanim umówisz się na konsultację wstępną?

Nie czekaj aż będzie naprawdę źle. Umów się na konsultację wstępną online ze specjalistą. To pierwszy, najważniejszy krok do wielkiej zmiany. 

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

„Dokonanie kilku prostych zmian w stylu życia, może pomóc uniknąć poważnych powikłań zdrowotnych cukrzycy typu II, takich jak uszkodzenia nerwów, nerek oraz serca”.

Mayo Clinic

Dlaczego VIMED?

  • Wiedza oparta na badaniach naukowych i doświadczeniach klinicznych
  • Tysiące zadowolonych pacjentów
  • Wiele lat doświadczenia w leczeniu cukrzycy
  • Komfortowe warunki leczenia
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
VIMED Warszawa

Cukrzyca typu 2 – leczenie, które w ostatecznym rozrachunku nic nie kosztuje

Oszczędności na lekach i lekarzach na przestrzeni lat są ogromne, ale to nie wszystko. Zmiana sposobu odżywiania przynosi też oszczędności w wydatkach na żywność i używki. Przede wszystkim nie da się wycenić wartości nowych szans, jakie się pojawiają i lat życia bez dolegliwości.

W związku z tym terapia funkcjonalna oparta na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia nic nie kosztuje, bo pieniądze zainwestowane w poprawę zdrowia ZAWSZE się zwracają.

Cukrzyca – słodki zabójca

Cukrzyca typu 2 – słodki zabójca

Nie jest przenoszona przez wirusy, ani bakterie, a jednak stała się epidemią. Z pewnością cukrzyca to jedna z najczęstszych chorób przewlekłych współczesnego świata.

Cukrzyca współczesna epidemia

Cukrzyca typu 2 – współczesna epidemia

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje – ponad 422 miliony osób choruje na cukrzycę. Niewątpliwie potrzebujemy zmian, potrzebujemy skutecznej diagnozy i narzędzi które pomogą zwalczać tę niebezpieczną chorobę. Chcesz wiedzieć jak wygląda obecna sytuacja?

Cukrzyca ukryta - ty też możesz ją mieć

Cukrzyca ukryta –Ty też możesz ją mieć!

Prawdopodobnie ty też możesz mieć cukrzycę, a nawet o tym nie wiesz! Cukrzyca to już prawdziwa epidemia – tylko w naszym kraju choruje na nią blisko 3 mln osób!