Cena Zdrowia | VIMED
FB
IN
YT
YT

Czy zdrowie będziemy zawsze mieli za darmo?


Miażdżyca, odpowiedzialna za prawie połowę zgonów w Polsce, pojawia się już u bardzo małych dzieci. Cukrzyca typu II przybiera rozmiary epidemii. Choroby nowotworowe i sercowo-naczyniowe są powszechną przyczyną przedwczesnych zgonów. Ryzyko wystąpienia tych chorób można znacznie ograniczyć, stosując odpowiedni program wspomagania procesów dotleniania, odżywiania i oczyszczania organizmu. Dzięki aktywnej profilaktyce można cofnąć lub powstrzymać rozwój nawet zaawansowanych zmian miażdżycowych i nowotworowych.

Na leczenie dramatycznych konsekwencji tych chorób, w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, czeka się wiele miesięcy, a czasami lat. Z tego powodu wielu pacjentów cierpi lub umiera przedwcześnie. W Polsce na zawał serca codziennie umiera dwieście osób.

  • Jak sądzisz, czy dostępność do publicznych usług medycznych poprawi się w najbliższych latach?
  • Czy kiedy dotknie Cię poważna choroba, będziesz gotów sprzedać swoje mieszkanie lub dom? Czy to wystarczy, aby uratować Twoje życie lub zdrowie?
  • Czy wiesz, że nikt nie musi umierać przed osiemdziesiątką, a jednak wielu z nas nie dożyje 70. urodzin? Spośród tych, którzy dożyją tego wieku, większość przez wiele lat będzie cierpieć na różnego rodzaju choroby przewlekłe. Starość może być straszna, ale może być też całkiem przyjemna, w otoczeniu rodziny i wnuków – to zależy przede wszystkim od Ciebie.
  • Czy wiesz, że otyłość i przewlekłe dolegliwości mogą ograniczyć Twój potencjał zawodowy nawet o 90%? Oznacza to mniejsze możliwości awansu i niższe zarobki. Jeżeli nawet prowadzisz własną firmę, Twoja wydajność i kreatywność ma ogromne znaczenie. A zależy przede wszystkim od Twojego zdrowia.

Wszyscy, którzy poddają się leczeniu prywatnie, wydają na ten cel bardzo duże kwoty.

Już dzisiaj:

  • operacje na sercu kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych
  • operacja wymiany serca kosztuje średnio 1 milion złotych
  • rok kuracji antynowotworowej kosztuje dziesiątki (a nawet setki) tysięcy złotych
  • wiele osób finansuje z własnych środków endoprotezę stawu biodrowego
  • większość operacji zaćmy finansowanych jest z prywatnej kieszeni
  • wiele osób po ukończeniu 40 roku życia wydaje rocznie tysiące złotych na leki.

Mając ograniczone zasoby finansowe, dobrze zastanów się nad swoimi priorytetami, aby dokonać właściwego wyboru. Kiedy zabraknie zdrowia, wszelkie inne plany przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.

Według prognoz specjalistów, ciągu trzech lat koszty energii wzrosną trzykrotnie. Jak bardzo wzrosną koszty opieki medycznej? Czy z powodu braku pieniędzy ludzie będą umierali przedwcześnie?

Po co ludzie studiują? Bo inwestują w swoją przyszłość! Zdrowie to jeszcze ważniejsza inwestycja niż edukacja, tylko że niewielu z nas o tym myśli, dopóki nie dotknie nas poważna choroba.

Inwestycja w aktywną profilaktykę zdrowotną to nie tylko świetny wygląd i doskonałe samopoczucie. To także znakomita decyzja z punktu widzenia finansowego.

Wszystkie informacje w naszych materiałach są w 100% oparte na faktach naukowych oraz praktyce klinicznej. Każdy może osiągnąć sukces w zwalczaniu nadwagi czy w profilaktyce i leczeniu chorób przewlekłych. Zapewnij go sobie, korzystając z terapii fenotypowej – najnowszej koncepcji spersonalizowanej medycyny zapobiegawczej. Jej łączny koszt przeciętnie mieści się w przedziale od pięciu do ośmiu tysięcy złotych.Jeśli się dobrze zastanowić to nie są duże pieniądze.

Terapia fenotypowa to kompleksowy program aktywnej profilaktyki zdrowotnej

Terapia Fenotypowa
100 dni
Kod Metaboliczny