Nieswoiste zapalenie jelit . Innowacyjna terapia wieloczynnikowa | VIMED

Nieswoiste zapalenie jelit
- zmora milionów ludzi


Teraz może być leczone skutecznie dzięki innowacyjnej wieloczynnikowej, personalizowanej terapii.

Nieswoiste zapalenie jelit

Pani Małgosia opowiada o tym, jak już po dwóch tygodniach terapii odczuła pozytywne efekty leczenia.

Nieswoiste zapalenie jelit – Skuteczne leczenie dzięki nowej metodologii

Wieloczynnikowa, personalizowana terapia otwiera zupełnie nowe szanse dla pacjentów cierpiących na nieswoiste zapalenie jelit.

Personalizacja i wykorzystanie efektu synergii pozwala na uruchomienie potężnych procesów samoleczenia organizmu.

Terapia Przeciwzapalna, Terapia Fenotypowa, czy Terapia Metaboliczna to wieloczynnikowe, zindywidualizowane podejście, które dzięki personalizacji i synergii, likwiduje nie tylko objawy choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Nieswoiste zapalenie jelit – personalizacja leczenia

Pierwszym czynnikiem sukcesu jest PERSONALIZACJA odżywiania, dzięki zastosowaniu najbardziej czułego badania cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200. Przede wszystkim wyniki tego badania pozwalają na dostosowanie programu leczenia do Twoich specyficznych, indywidualnych potrzeb.

Synergia działań w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit

Niewątpliwie niezbędnym warunkiem osiągnięcia sukcesu terapeutycznego jest SYNERGIA działań, polegająca na wykorzystaniu unikalnych urządzeń zabiegowych wspomagających naturalne mechanizmy samoleczenia Twojego organizmu. Dlatego nasze efekty terapeutyczne są niemożliwe do uzyskania innymi metodami.

Metody leczenia Nieswoistego Zapalenia Jelit

Tak unikalny zestaw wiedzy, doświadczeń, narzędzi diagnostycznych i urządzeń zabiegowych jest dostępny tylko w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie.

Leczenie nieswoistego zapalenia jelit

Nieswoiste zapalenie jelit – doskonałe efekty w leczeniu

Na bieżąco aktualizowana wiedza o leczeniu chorób zapalnych jelit

W Centrum Medycznym VIMED od lat specjalizujemy się w leczeniu chorób przewlekłych o podłożu zapalnym, do których należy także  nieswoiste zapalenie jelit.

Unikalne doświadczenie w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit

Dzięki setkom spersonalizowanych terapii chorób zapalnych jelit, jakie przeprowadziliśmy w naszej klinice, wiemy jak możemy pomagać każdemu pacjentowi, odpowiednio dostosowując leczenie.

Technologia zapewnia skuteczność leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Dzięki naszej unikalnej technologii odnotowujemy bardzo wysoką skuteczność leczenia nieswoistych chorób zapalnych jelit, potwierdzoną w dziesiątkach relacji naszych pacjentów.

Bezpieczeństwo leczenia

nieswoistego zapalenia jelit dzięki technologii

Nasze spersonalizowane terapie są zupełnie nieinwazyjne. W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod, nie stosujemy leków, ani inwazyjnych zabiegów. W związku z tym możemy zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w całym okresie leczenia, bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych.

Dlaczego warto leczyć nieswoiste zapalenie jelit w CM VIMED

Niskie koszty leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Wybór terapii opartej na metodologii personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia zapewnia niskie koszty terapii w porównaniu do konwencjonalnych metod leczenia chorób takich jak nieswoiste zapalenie jelit. Dlatego jeżeli uwzględnić oszczędności poczynione na wydatkach na leki na przestrzeni wielu lat, jest to najbardziej efektywna metoda leczenia przewlekłych chorób o podłożu zapalnym.

Krótki czas leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Dzięki skuteczności wieloczynnikowej Terapii Fenotypowej lub Terapii Metabolicznej, leczenie nieswoistego zapalenia jelit trwa zazwyczaj tylko kilka do kilkunastu tygodni. Już po kilku dniach obserwujesz korzystne efekty leczenia, a po zakończeniu leczenia wracasz do normalnego życia. Niewątpliwie żadna inna metoda nie przynosi tak szybko tak trwałych efektów.

Personalizowane Terapie VIMED

Komfort i najwyższa jakość leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Wysokie standardy jakości w warunkach komfortowej kliniki, stanowią gwarancję bezpieczeństwa i dyskrecji. Dlatego wykorzystywane w naszej klinice urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty oraz są regularnie serwisowane.

Leczenia nieswoistego zapalenia jelit

Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie leczenia nieswoistego zapalenia jelit w Centrum Medycznym VIMED

  • Już po kilku dniach odczujesz efekty

  • Pozbędziesz się dolegliwości

  • Odzyskasz energię i pewność siebie

Nieswoiste zapalenie jelit – jak przebiega leczenie?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena kosztów

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) na przestrzeni kilku lub kilkunastu miesięcy

Potrzebujesz więcej informacji, zanim umówisz się na konsultację wstępną?

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

Małgorzata - historia pacjentów kliniki vimed
Choroba Leśniowskiego-Crohna objawy - historia Pani Teresy.

„Stan jelit decyduje o całym Twoim życiu. W jelitach znajduje się Twój drugi mózg, który stale komunikuje się z Twoim umysłem”

E. Mayer, Twój Drugi Mózg 2018.

Dlaczego podjąć leczenie w Centrum Medycznym VIMED?

Zapewniamy bezpieczny, nieinwazyjny, ekologiczny, tani i skuteczny sposób leczenia przewlekłych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Relacje naszych pacjentów potwierdzają naszą skuteczność i wiarygodność.

Ciągle aktualizujemy naszą wiedzę, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem uzyskanym w trakcie leczenia dziesiątek tysięcy pacjentów, pozwala uzyskiwać znakomite efekty w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit i innych chorób przewlekłych.

Jesteśmy stabilnym podmiotem leczniczym, działającym od wielu lat i rozpoznawalnym wśród pacjentów. Dzięki naszym publikacjom prasowym, sławnym pacjentom i spotkaniom w mediach, łatwo zweryfikować naszą wiarygodność.

VIMED Warszawa

Leczenie, które w ostatecznym rozrachunku nic nie kosztuje

Oszczędności na lekach i lekarzach na przestrzeni lat mogą być ogromne, ale to nie wszystko. Zmiana sposobu odżywiania przynosi też oszczędności w wydatkach na żywność i używki. Nie da się wycenić wartości nowych szans, jakie się pojawiają i lat życia bez dolegliwości.

W związku z tym okazuje się, że terapia funkcjonalna oparta na metodologii personalizowanej medycyny stylu życia nic nie kosztuje, bo pieniądze zainwestowane w poprawę zdrowia ZAWSZE się zwracają.

Rozpoznanie i leczenie nieswoistego zapalenia jelit

Rozpoznanie i leczenie nieswoistego zapalenia jelit

Leczenie nieswoistego zapalenia jelit prowadzone jest często przez wiele lat, najczęściej do końca życia pacjenta. Choroba obniża komfort życia i rzutuje na funkcjonowanie wszystkich narządów, łącznie z mózgiem, wpływając na nastrój.

Zapalenie jelit

Jak karmisz swój drugi mózg – jelita?

Masz „motyle w brzuchu”? Musisz „przetrawić” ciężką decyzję? Czyjaś uwaga do dziś niemało Ci się „odbija”? A może właśnie “przełykasz” gorzkie rozczarowanie? O naszych uczuciach, decyzjach i o naszym “ja” decyduje nie tylko głowa, ale też… jelita – Twój drugi mózg.

0 przykazań dla zdrowych jelit

Zdrowe jelita – 10 przykazań dla zdrowych jelit

Zobacz co możesz zrobić, by zachować zdrowe jelita. Możesz uchronić się chorobami takimi jak: nieswoiste zapalenie jelit, ból brzucha, zaparcia, wzdęcia, biegunki! Jeżeli już rozwinęła się choroba, nie musisz cierpieć z powodu krwawiących jelit – dzisiaj są już dostępne skuteczne metody leczenia przyczynowego.

Zespół nieszczelnego jelita

Mikroflora jelitowa a zespół nieszczelnego jelita

Mikroflora jelitowa… Tyle o niej słyszymy, a często nie zdajemy sobie spawy jak ważna jest dla funkcjonowania naszego organizmu. Bakterie, wirusy, grzyby i inne mikroskopijne żywe istoty nazywane są w skrócie mikroorganizmami lub drobnoustrojami.

Zarezerwuj termin konsultacji wstępnej już teraz, bo liczy się każdy dzień Twojego życia. Im szybciej zaczniesz leczyć nieswoiste zapalenie jelit, tym szybciej docenisz jej efekty. W zaawansowanym stadium choroby zapalnej jelit często nie będziemy już mogli cofnąć zmian, jakie wywołała.

Nawet wtedy, gdy już za późno na cofnięcie zmian degeneracyjnych, zawsze udaje nam się przynajmniej powstrzymać postęp choroby i poprawić jakość życia.