Terapie funkcjonalne | VIMED

Personalizowane Terapie
Funkcjonalnej
Medycyny Stylu Życia


Autorskie programy terapeutyczne, optymalnie dopasowywane do stanu zdrowia i potrzeb pacjentów, dobierane są przez naszych specjalistów podczas Konsultacji Wstępnej Pierwszy Krok.

Terapia Fenotypowa Medycyna XXI wieku
Opracowana przez nas, chroniona prawem patentowym Terapia Fenotypowa, to najbardziej kompleksowe, spersonalizowane postępowanie dostosowane do indywidualnych i unikalnych cech genetycznych i fenotypowych pacjenta. Postępowanie dietetyczne i zabiegowe opracowywane jest specjalnie dla każdej pojedynczej osoby!
Terapia Metaboliczna
Zindywidualizowane, żywieniowe wspomaganie leczenia chorób przewlekłych. Szczegółowy program opracowywany jest indywidualnie w oparciu o badanie niepożądanych reakcji na pokarm (nietolerancji i opóźnionych alergii pokarmowych) oraz pakiet badań diagnostycznych.
Eliminuje pokarmowe czynniki zapalne.
Terapia Ketogeniczna Medical Keto Therapy
Stosowana pod ścisłą opieką lekarza i dietetyka klinicznego wykorzystywana jest w naszej przychodni w bardzo określonych sytuacjach: kiedy zgłasza się do nas pacjent z dużą nadwagą lub otyłością. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) stosujemy także wspomagająco w leczeniu szeregu chorób o podłożu zapalnym.
Doustna Terapia Ketogeniczna
Mądre i bezpieczne odchudzanie pod opieką specjalistów. Pomogliśmy bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy dziesiątkom tysięcy pacjentów. Doustna Terapia Ketogeniczna to metoda skutecznego odchudzania, stosowana także u osób szczupłych, które cierpią z powodu różnego rodzaju zaburzeń.
Terapia Cellulitu
Poznaj kompleksową terapię, która jest skuteczna. Wieloczynnikowe, profesjonalne leczenie. Poznaj kompleksową terapię, która jest skuteczna. Wieloczynnikowe, profesjonalne leczenie. Postaw na profesjonalne, bezpieczne i skuteczne leczenie cellulitu i rozstępów skóry pod okiem specjalistów!
Terapia Trychologiczna
Leczenie łysienia androgenowego, łysienia plackowatego oraz nadmiernego wypadania włosów i chorób skóry głowy. Kompleksowe, zintegrowane terapie wieloczynnikowe są skutecznym remedium na wypadające włosy, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, łuszczycę i inne choroby skóry głowy.
Terapia przeciwwirusowa Immun Boost
Opracowana specjalnie do usprawniania procesów odżywiania komórkowego, likwidacji przewlekłych stanów zapalnych i wzmacnianiu sił obronnych organizmu. Prawidłowy metabolizm komórkowy jest warunkiem sprawnego działania komórek układu odpornościowego (immunologicznego).
Terapia Onkologiczna
W XXI wieku stosowanie w leczeniu chorób nowotworowych leczenia konwencjonalnego, skojarzonego z leczeniem dietetycznym staje się powoli standardem. Właściwie dobrana, spersonalizowana dieta nowotworowa pomaga pacjentom szybciej powrócić do zdrowia i uniknąć wznowy choroby.

Zobacz jak przebiega terapia w CM VIMED