Personalizowane Terapie
Funkcjonalnej
Medycyny Stylu Życia


Autorskie programy terapeutyczne, optymalnie dopasowywane do stanu zdrowia i potrzeb pacjentów, dobierane są przez naszych specjalistów podczas Konsultacji Wstępnej Pierwszy Krok.

Terapia Fenotypowa® Medycyna XXI wieku
Opracowana przez nas, chroniona prawem patentowym Terapia Fenotypowa, to najbardziej kompleksowe, spersonalizowane postępowanie dostosowane do indywidualnych i unikalnych cech genetycznych i fenotypowych pacjenta. Postępowanie dietetyczne i zabiegowe opracowywane jest specjalnie dla każdej pojedynczej osoby!
Terapia Metaboliczna
Zindywidualizowane, żywieniowe wspomaganie leczenia chorób przewlekłych. Szczegółowy program opracowywany jest indywidualnie w oparciu o badanie niepożądanych reakcji na pokarm (nietolerancji i opóźnionych alergii pokarmowych) oraz pakiet badań diagnostycznych.
Eliminuje pokarmowe czynniki zapalne.
Terapia Ketogeniczna® Medical Keto Therapy
Stosowana pod ścisłą opieką lekarza i dietetyka klinicznego wykorzystywana jest w naszej przychodni w bardzo określonych sytuacjach: kiedy zgłasza się do nas pacjent z dużą nadwagą lub otyłością. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) stosujemy także wspomagająco w leczeniu szeregu chorób o podłożu zapalnym.
Terapia Ketogeniczna® - Doustna
Mądre i bezpieczne odchudzanie pod opieką specjalistów. Pomogliśmy bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy dziesiątkom tysięcy pacjentów. Doustna Terapia Ketogeniczna to metoda skutecznego odchudzania, stosowana także u osób szczupłych, które cierpią z powodu różnego rodzaju zaburzeń.
Terapia Cellulitu
Poznaj kompleksową terapię, która jest skuteczna. Wieloczynnikowe, profesjonalne leczenie. Poznaj kompleksową terapię, która jest skuteczna. Wieloczynnikowe, profesjonalne leczenie. Postaw na profesjonalne, bezpieczne i skuteczne leczenie cellulitu i rozstępów skóry pod okiem specjalistów!
Terapia Trychologiczna
Leczenie łysienia androgenowego, łysienia plackowatego oraz nadmiernego wypadania włosów i chorób skóry głowy. Kompleksowe, zintegrowane terapie wieloczynnikowe są skutecznym remedium na wypadające włosy, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, łuszczycę i inne choroby skóry głowy.
Terapia przeciwwirusowa Immun Boost
Opracowana specjalnie do usprawniania procesów odżywiania komórkowego, likwidacji przewlekłych stanów zapalnych i wzmacnianiu sił obronnych organizmu. Prawidłowy metabolizm komórkowy jest warunkiem sprawnego działania komórek układu odpornościowego (immunologicznego).
Terapia Onkologiczna
W XXI wieku stosowanie w leczeniu chorób nowotworowych leczenia konwencjonalnego, skojarzonego z leczeniem dietetycznym staje się powoli standardem. Właściwie dobrana, spersonalizowana dieta nowotworowa pomaga pacjentom szybciej powrócić do zdrowia i uniknąć wznowy choroby.

Zobacz jak przebiega terapia w CM VIMED