Nadwaga u nastolatków
może być skutecznie leczona!


Nie trać nadziei, jeżeli pomimo rozsądnej diety i aktywności fizycznej Twój nastoletnie dziecko nie może pozbyć się nadwagi!

Zobacz jak zmienił się Kamil, który w ciągu zaledwie miesiąca zrzucił 16 kg.

Skuteczne odchudzanie nastolatków

Nawet jeżeli próbowałeś już wszystkiego, nie trać nadziei. Teraz wszystko może się zmienić!

Chudnij skutecznie, szybko i bezpiecznie!

Nadwaga u nastolatków. Skąd się bierze?

Jeżeli Twoja dorastająca córka lub nastoletni syn nie mogą pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, prawdopodobnie przyczyną jest stan zapalny na tle pokarmowym. Nie działają żadne diety, ani aktywność fizyczna, a kilogramy zawsze wracają?

Nie trać czasu. Rozwiązanie może być bardzo proste, leży na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wykonać badanie cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200 i wdrożyć pełnowartościową dietę eliminacyjno-roracyjną.

Nadwaga u nastolatków

Dieta eliminacyjno-rotacyjna to nie to samo co dieta redukcyjna.

Dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna polega na ograniczaniu ilości kalorii. Opiera się na prostym założeniu, że jeżeli dostarczymy organizmowi mniej kalorii niże potrzebuje on do zaspokojenia swoich potrzeb energetycznych, to będzie on musiał spalić swoje zapasy tkanki tłuszczowej, aby ten deficyt skompensować.

Istotą diet redukcyjnych jest koncentracja na podaży kalorii (1500 Kcal, 1200 Kcal,1000 Kcal). Taka dieta z natury rzeczy jest uboga w składniki odżywcze i nie uwzględnia zaburzeń metabolicznych, ani właściwości organizmu nastolatka.

Dieta eliminacyjno-rotacyjna

Dieta eliminacyjno-rotacyjna polega na eliminacji i rotacji. Eliminuje się te składniki pokarmowe, które w teście cytotoksyczności zostały zidentyfikowane jako wywołujące niepożądane reakcje organizmu. Dzięki eliminacji likwidujemy źródło stanu zapalnego i zaburzeń metabolicznych.

W miejsce wykluczonych składników pożywienia wprowadzane są takie składniki, które zastępując te wyeliminowane, zapewnią odpowiednią podaż niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmów makro i mikro składników odżywczych.

Personalizowane Terapie VIMED

Rozpocznij skuteczne odchudzanie w CM VIMED w Warszawie

Diety wysokobiałkowe. Diety niskotłuszczowe. Diety ketogeniczne. Diety bez węglowodanów. W internecie znajdziesz wiele sposobów na to jak szybko schudnąć. Jednak żadna z nich nie jest zdrowa i bezpieczna dla młodej osoby w okresie dojrzewania.

Dowiedz się jak skutecznie schudnąć w Centrum Medycznym, które posiada udokumentowane sukcesy w leczeniu naprawdę uporczywej nadwagi. Odzyskaj prawidłową masę ciała, pewność siebie i dobre samopoczucie. W końcu przestaniesz się wstydzić swojego wyglądu.

Z doświadczenia wiemy, że każdy nastolatek może czuć się dobrze w swoim ciele!

Dzięki naszej wieloczynnikowej metodologii Terapii Metabolicznej teraz niemal każdy może schudnąć! Jesteśmy ekspertami w profesjonalnym odchudzaniu! Wiele lat doświadczenia pozwala nam dać Ci gwarancję sukcesu.

Praktycznie możemy pochwalić się 99% skutecznością w tej grupie wiekowej.

Nadwaga u nastolatków. Dlaczego nie mogą schudnąć pomimo restrykcyjnych diet?

Czy wiesz, dlaczego głodówka i niskokaloryczne diety nie działają? Jako nastolatek potrzebujesz dużej ilości kalorii, aby wspierać swój wzrost i funkcjonowanie rozwijającego się ciała. Dlatego nawet jeśli przez kilka lub kilkanaście dni będziesz spożywać małą ilość kalorii, prędzej czy później „rzucisz się” na jedzenie.

Ludzki organizm to skomplikowana i bardzo mądra machina, która nie pozwoli na to by zabrakło jej elementów do budowy i funkcjonowania komórek. To silniejsze od ciebie, bo to instynkt samozachowawczy każe Ci jeść.

Nadwaga u nastolatków

To jeszcze nie wszystko. Pod wpływem głodówek i diet redukcyjnych Twój organizm przestawia się na okres głodu, więc zaczyna gromadzić zapasy. Efekt jest taki, że pomimo iż coraz mniej jesz, i tak nie możesz schudnąć ani grama.

To nie ma nic wspólnego z Twoją silną wolą. Jeżeli nie dostarczysz organizmowi niezbędnych substancji odżywczych: białek, węglowodanów, tłuszczy, witamin i minerałów, znów zaczniesz się objadać! W takich chwilach organizm odłoży zapasy jako tkankę tłuszczową !

Nie obwiniaj się o to, że nie wiesz jak skutecznie schudnąć. Nadwaga to nie Twoja wina. To woje komórki walczą o życie i wysyłają do mózgu sygnał głodu.

Wiemy, jaka jest przyczyna rozwoju nadwagi, dlatego odchudzanie nastolatków w naszej klinice jest tak skuteczne

Czy wiesz, że przyczyną Twojej nadwagi może być niedożywienie? Wydaje się to niemożliwe i absurdalne, ale taka jest prawda. Możesz spożywać ogromne ilości jedzenia, ale wciąż pozostawać niedożywionym.

A wszystko zaczyna się od tego, że spożywasz produkty, których Twój organizm nie toleruje i nie może z nich czerpać niezbędnych składników odżywczych.

Odchudzanie kobiet
Test cytotoksyczności składników pożywienia

Pewnie zapytasz, skąd masz wiedzieć co powoduje taką nietolerancję? Nie możesz tego wiedzieć! Dlatego nie wiesz też co jest prawdziwą przyczyną Twoich nadmiernych kilogramów! Nie martw się. Od kilkunastu już lat dostępne jest w Polsce badanie diagnostyczne, które dostarczy Ci niezbędnych informacji.

To specjalistyczny, laboratoryjny test cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200, wykonywany w laboratorium w Polsce z niewielkiej próbki krwi. Wynik tego unikalnego badania na nietolerancje pokarmowe dostarczy Ci informacji, które pokarmy możesz jeść, a których unikać.

Wiele lat doświadczeń potwierdziło, że najczęściej czynnikiem sprawczym jest opóźniona, ukryta alergia pokarmowa, określana często jako nietolerancja pokarmowa.

Na tym tle zaczyna się rozwijać łagodny, ale przewlekły stan zapalny. Jest on wciąż na nowo podtrzymywany składnikami pożywienia, dopóty, dopóki nie wiemy, które składniki pożywienia wywołują tę reakcję.

Dobra wiadomość jest taka, że możemy niemal natychmiast powstrzymać ten łańcuch niepożądanych reakcji pokarmowych, wdrażając dietę eliminacyjno-rotacyjną.

Podstawą odchudzania nastolatków jest spersonalizowana dieta eliminacyjno-rotacyjna. Opracowana na podstawie wyników badania cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200, pozwala niezwłocznie wykluczyć, pokarmy, które są rozpoznawane jako antygeny przez Twój układ odpornościowy.

Z odchudzaniem nie ma żartów – dlatego zaufaj specjalistom, którzy mają wiedzę i doświadczenie w leczeniu nadwagi u nastolatków!

Możesz w końcu skutecznie schudnąć pod okiem specjalistów Medycyny Stylu Życia: lekarzy i dietetyków.

Okazuje się, że wystarczy wykonać badanie cytotoksyczności składników pożywienia i wykluczyć z diety składniki, które wywołują lub podtrzymują przewlekły stan zapalny i dzieją się cuda.

Doświadczenie w leczeniu nadwagi u nastolatków

Niezawodny sposób na odchudzanie nastolatków to personalizacja, synergia i homeostaza

Personalizacja

PERSONALIZACJA

Każdy z nas jest inny i wyjątkowy. Dlatego potrzebujesz indywidualnego i spersonalizowanego planu, który będzie dopasowany do Twoich unikalnych potrzeb. Dietetycy z Instagrama i Facebooka zazwyczaj mają gotowy jadłospis, taki sam dla wszystkich.

Jak już wiesz, plan odżywiania, aby był skuteczny, musi być ułożony na podstawie unikalnego badania cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200. Dzięki niemu skutecznie schudniesz i dostarczysz sobie wszelkich niezbędnych witamin i minerałów.

Synergia

SYNERGIA

Synergia to efekt jednoczesnego oddziaływania kilku czynników, które wspólnie dają efekt lepszy, niż gdyby były stosowane pojedynczo. Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z nadwagą, mogły pojawić się zaburzenia funkcji jelit, czy innych narządów wewnętrznych.

W takiej sytuacji wspomagamy organizm także zabiegami rehabilitacji komórkowej. Zabiegi te zapewniają lepsze odżywienie i dotlenienie komórek i zbudowanych z nich narządów. Połączenie spersonalizowanego odżywiania i zabiegów pozwala uzyskać znakomite efekty.

Homeostaza

HOMEOSTAZA

Nadwaga i otyłość, to tylko zewnętrzne objawy zaburzeń metabolicznych w organizmie, które niszczą wewnętrzną równowagę na wielu poziomach. Chodzi tu o równowagę wodno-elektrolitową, kwasowo-zasadową, hormonalną i enzymatyczną.

Nasze wieloczynnikowe leczenie przywraca homeostazę, czyli równowagę wewnętrzną organizmu. Dzięki usprawnieniu funkcjonowania całego ustroju odzyskasz zdrowie, radość i energię! Poprawisz wyniki w nauce, wzmocnisz sprawność fizyczną, a co najważniejsze znów będziesz czuć się pewnie!

Nadwaga to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny!

Zacznij już dziś, bo jutro może być już znacznie trudniej.

Bezpieczne odchudzanie

BEZPIECZEŃSTWO to najważniejsza kwestia odchudzania nastolatków

Twoje zdrowie jest najcenniejszym skarbem… Tak jest nawet jeśli jeszcze tego nie dostrzegasz…

Dlatego odchudzanie musi być przede wszystkim bezpieczne. W czasie tego procesu nie ma miejsca na ryzykowne sposoby odchudzania: „magiczne tabletki”, restrykcyjne, niedoborowe plany żywieniowe, katowanie na WF, kosztem Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Właśnie teraz najbardziej potrzebujesz wszystkich niezbędnych składników odżywczych, mikro, makroelementów oraz witamin, by rosnąć i rozwijać się prawidłowo. Doskonale o tym wiemy! Dlatego priorytetem w odchudzaniu nastolatków jest dla nas bezpieczeństwo.

Postaw na doświadczenie – unikalna wiedza specjalistów Centrum Medycznego VIMED gwarantuje skuteczne i bezpieczne odchudzanie nastolatków.

Centrum Medyczne VIMED już od roku 2006 stosuje w praktyce spersonalizowane odżywianie oparte za każdym razem na wynikach niezwykle czułego testu cytotoksyczności składników pożywienia – Kod Metaboliczny 200.

Zaufaj nam i rozpocznij mądre i skuteczne odchudzanie pod opieką naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Skuteczne i bezpieczne odchudzanie nastolatków

Zobaczysz, że bezpieczne odchudzanie jest możliwe bez głodowania i morderczych ćwiczeń. Nadwaga to nie Twoja wina. Jest spowodowana przez przewlekły stan zapalny i niedożywienie komórkowe. Dlatego „katowanie” się głodówką i męczącymi ćwiczeniami na WF przynosi tylko odwrotne rezultaty.

Jak przebiega leczenie nadwagi u nastolatków w Centrum Medycznym VIMED?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne.

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena i kosztów.

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) realizowana na przestrzeni kilku lub kilkunastu tygodni.

Potrzebujesz więcej informacji, zanim umówisz się na konsultację wstępną?

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

Poznaj historie podobne do Twojej!

Noszenie szerokich ubrań, które ukrywają fałdki… Marzenia o sukienkach, obcisłych spodniach, wakacjach nad morzem… Złe samopoczucie, brak pewności siebie… Testowanie coraz to nowych tabletek i suplementów na odchudzanie… Nieustanne diety… Mordercze ćwiczenia…

Zobacz historie Twoich rówieśników, nastolatków, którym udało się pokonać nadwagę i zacząć normalne życie! Nie zwlekaj z decyzją, bo w miarę upływu czasu będzie Ci coraz trudniej

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się na leczenie nadwagi u Twojego nastolatka w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie?

Wybierzesz terapię, w której plan odżywiania będzie spersonalizowany idealnie do potrzeb Twojego dziecka na podstawie unikalnego badania laboratoryjnego Kod Metaboliczny 200.

  • Nie skazujemy nastolatka na restrykcyjne i wyniszczające diety odchudzające!
  • Nie wpędzamy młodego człowieka w obsesję głodowania i liczenia kalorii.
  • Dbamy o to, by dziecko chudło skutecznie jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

Wartościowe, dobrze dobrane pożywienie będzie dla nastolatka najlepszym lekarstwem na nadwagę.

VIMED Warszawa
Dieta odchudzająca dla nastolatków

Zdrowe odchudzanie, czyli dieta odchudzająca dla nastolatków

Zdrowe odchudzanie, czyli dieta odchudzająca dla nastolatków 10 wskazówek, które pomogą Ci skutecznie i bezpiecznie schudnąć niezależnie od wieku!

Skuteczne odchudzanie, czyli jak schudnąć

Skuteczne odchudzanie, czyli jak schudnąć – DIETA czy RUCH?

Skuteczne odchudzanie jest możliwe. Trzeba jednak wiedzieć, że to dieta ma dużo większe znaczenie niż aktywność fizyczna. Poznaj 6 czynników, które powodują, że dieta jest ważniejsza niż aktywność fizyczna, jeżeli musisz schudnąć.

Czy liczenie kalorii naprawdę ma sens

Czy liczenie kalorii naprawdę ma sens?

Każdy organizm potrzebuje odpowiedniej ilości kalorii dostarczanej z pożywieniem, by prawidłowo funkcjonować.

Tylko ile tych kalorii jest nam potrzebnych?

Porady doświadczonego dietetyka

Kluczowe porady doświadczonego dietetyka

Kiedy wprowadzasz nową dietę, zwłaszcza jeśli jest to tak zwana dieta redukcyjna, czyli taka, w której dostarczasz mniej kalorii niż Twój organizm spala w ciągu dnia, warto skorzystać z doświadczeń specjalistów.

Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej!
Szkoda każdego dnia!