Thermalytix®Innowacyjne badanie piersi dla każdej kobiety

Zapewnij sobie cudowne życie bez lęku

Innowacyjne badanie piersi dla każdej kobiety
Zadzwoń i zarezerwuj
termin: 22 201 90 71

Nowa era w badaniach piersi

null

BEZDOTYKOWO

null

BEZ BÓLU

null

BEZ SKRĘPOWANIA

null

BEZ PROMIENIOWANIA

Badanie piersi dla każdej kobiety

Thermalytix® Jedyna w tej części Europy

Nowoczesne badanie piersi. Rewolucyjna innowacja technologiczna – przełom w eliminacji ryzyka raka piersi.
Dzięki technologii i wiedzy kobiety nie będą już musiały żyć w ciągłym strachu.
Wiele młodych kobiet może nigdy nie zetknie się z badaniem radiologicznym piersi.

Koniec z profilaktycznym okaleczaniem ciała w obawie przed ryzykiem nowotworu.

Medycyna trzeciej generacji pozwala na życie bez chorób i bez lęku.

Innowacyjne, bezpieczne i całkowicie pozbawione bólu i ryzyka jakichkolwiek skutków ubocznych badania pozwoli każdej kobiecie uchronić się przed rakiem piersi.

Składają się na to trzy czynniki:

Przeniesienie zaawansowanej, wojskowej technologii obrazowania w podczerwieni do nowoczesnych zastosowań medycznych.

Rozwój narzędzi sztucznej inteligencji AI, które znacznie przewyższają możliwości człowieka w analizie obrazów termicznych!

Postępy badań nad rakiem dostarczyły wiedzy o specyficznych procesach metabolicznych w komórkach nowotworowych!

Badanie piersi

Zobacz jak wygląda badanie

Zobacz jak wygląda badanie piersi

Pacjentka zdrowa – bez zmian nowotworowych

Pacjentka z wykrytymi zmianami nowotworowymi

Rak piersi – zmora milionów kobiet

Rak piersi jest obecnie główną przyczyną zgonów z powodu nowotworów u kobiet. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jedna na 12 kobiet jest zagrożona wystąpieniem nieprawidłowości w piersiach. Co roku umierają tysiące kobiet. Wczesna diagnoza ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia śmiertelności.

Termografia piersi

Thermalytix® różni się od TERMOGRAFII

Termografia lub obrazowanie w podczerwieni zostało zatwierdzone przez USFDA jako dodatkowa metoda diagnostyki przesiewowej raka piersi. Istnieje wiele badań klinicznych, które wykazały skuteczność termografii w badaniach przesiewowych w kierunku raka piersi u tysięcy pacjentów.

Jednak interpretacja termografii piersi wymaga specjalistycznej wiedzy i jest bardzo złożona, ponieważ analiza wizualna 400 000 punktów temperatury jest trudna. Termografia jest zatem subiektywną interpretacją złożonych danych termicznych i dlatego do tej pory była stosowana w ograniczonym zakresie.

Opracowana przez firmę Niramai technologia Thermalytix przenosi jednak termografię na zupełnie nowy poziom, automatyzując żmudną analizę każdego z 400000 pikseli i eliminując subiektywną interpretację.

Thermalytix oznacza Thermal Analytics.

Thermalytix to rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji, które znacznie poprawia diagnostykę kliniczną poprzez automatyzację wykrywania nieprawidłowych wzorców termicznych i generowanie ilościowych wyników zdrowotnych, które mogą pomóc radiologom w diagnozowaniu raka.

Dla kogo badanie Thermalytix?

Nowa metoda obrazowania bez promieniowania, jest całkowicie bezbolesna, bez wykorzystywania niebezpiecznego promieniowania i może być bezpiecznie zastosowana do badania wszystkich kobiet w każdym wieku.

Thermalytix oznacza Thermal Analytics
Badanie piersi

Badanie mogą wykonać:

kobiety od 18 roku życia,

kobiety będące w ciąży,

kobiety karmiące piersią,

kobiety po leczeniu onkologicznym,

kobiety po operacjach piersi,

kobiety po zabiegach chirurgicznych i implantacji

Szczególnie polecamy to badanie młodym kobietom, u których w rodzinie wystąpiły choroby nowotworowe, dla których występują przeciwwskazania do badania mammograficznego.

Zasilane opatentowanymi algorytmami uczenia maszynowego, unikalne, zaawansowane technologie gwarantują niezawodne i precyzyjne wykrywanie ryzyka raka piersi.

Inteligentny sposób na życie bez lęku dzięki technologii

Dzięki współpracy z innowatorami światowej klasy, po raz kolejny CM VIMED jako pierwsza placówka medyczna w Polsce oferuje przełomową technologię, która może pomóc milionom kobiet zapewnić sobie zdrowe życie bez lęku przed nowotworem.

Technologia Thermalytix została oceniona w warunkach klinicznych przez ekspertów radiologów i biostatystyków, a wyniki te zostały opublikowane.

Termografia, czyli obrazowanie w podczerwieni zostało zatwierdzone przez USFDA jako dodatkowa metoda diagnostyki przesiewowej raka piersi. Istnieje wiele badań klinicznych, które wykazały bardzo wysoką skuteczność termografii w badaniach przesiewowych w kierunku raka piersi u tysięcy pacjentów.

Termografia piersi

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Dzięki zastosowanej technologii ta metoda jest całkowicie bezpieczna, a badania można wykonywać wielokrotnie bez żadnego ryzyka.

null

Nieinwazyjny

Bez promieniowania. Bez uciskania. Bez nacinania.
null

Nie narusza prywatności

Zapewnia komfort. Nikt Cię nie dotyka ani nawet nie widzi.
null

Wysoka dokładność

Daje bezpieczeństwo Najlepsza w swojej klasie czułość i specyficzność.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać badanie lub zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Rewolucyjne badanie piersi dla każdej kobiety

null

Dla kobiet w każdym wieku

null

Certyfikowane elektroradiolożki

null

Przebiega całkowicie bezdotykowo

null

Wykryje zmiany przednowotworowe i nowotworowe

null

Raport z badania opracowany przez AI z podpisem doświadczonego radiologa

null

W komfortowych warunkach, bezboleśnie i z zachowaniem intymności

Dlaczego warto? Korzyści z zastosowania Thermalytix®

Dla każdej kobiety

Badanie dostępne dla wszystkich kobiet, w każdym wieku, bez względu na stopień gęstości piersi, także u bardzo młodych kobiet, u których mammografia nie jest zalecana.

Wczesne wykrywanie niepokojących zmian
Wykrywa zmiany przednowotworowe oraz guzy znacznie mniejsze (5 mm) niż te, które można wykryć podczas badania mammograficznego (25 mm).

Brak ryzyka skutków ubocznych
Thermalytix nie wykorzystuje promieniowania w żadnej formie, a jedynie mierzy temperaturę ciała, czyli promieniowanie termiczne wysyłane przez ciało.

Bezkontaktowe – całkowicie bezbolesne
Osoba wykonująca badanie nie dotyka piersi pacjentki, która siedząc na obrotowym krzesełku lekko się obraca w celu wykonania pięciu ekspozycji.

Dla Radiologa

Łatwość interpretacji
Zautomatyzowane rozwiązanie Thermalytix przetwarza podczas badania 400000 wartości temperaturowych i generuje raport z ilościowymi parametrami klinicznymi oraz oceną stanu zdrowia piersi. Taki raport może być wykorzystany przez lekarzy do postawienia dokładnej diagnozy.

Wspomaganie sono-mammografii
Ponieważ Thermalytix dostarcza informacji o lokalizacji niepokojącej zmiany, termogramy z adnotacjami mogą pomóc w wykonaniu ukierunkowanego USG piersi, co oszczędza cenny czas radiologa i przekłada się na lepszą diagnozę.

Uzupełnienie wad mammografii
Interpretacja obrazów mammograficznych w przypadku gęstych piersi jest mocno utrudniona. Zastosowanie badania Thermalytix jako metody uzupełniającej pomaga zwiększyć pewność diagnozy.

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Dzięki zastosowanej technologii ta metoda jest całkowicie bezpieczna, a badania można wykonywać wielokrotnie bez żadnego ryzyka.

null

Nieinwazyjny

Bez promieniowania. Bez uciskania. Bez nacinania.
null

Nie narusza prywatności

Zapewnia komfort. Nikt Cię nie dotyka ani nawet nie widzi.
null

Wysoka dokładność

Daje bezpieczeństwo Najlepsza w swojej klasie czułość i specyficzność.

Warto wiedzieć, że

Test przesiewowy na raka piersi Thermalytix, to wspomagany komputerowo silnik diagnostyczny oparty na sztucznej inteligencji. Rozwiązanie wykorzystuje kamerę termograficzną o wysokiej rozdzielczości i zainstalowane na serwerze rozwiązanie oprogramowanie analityczne.

Radiolog otrzymuje błyskawicznie wynik analizy obrazów termicznych, który dostarcza niezawodnych, wczesnych i dokładnych danych na temat oceny ryzyka raka piersi.

Badanie Thermalytix uzyskało certyfikat CE dla wszystkich krajów Unii Europejskiej. Procesy zarządzania jakością są certyfikowane zgodnie z normami ISO 13485 i MDSAP.  Postępujemy zgodnie z dobrymi praktykami klinicznymi, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa informacji i prywatności danych, zgodnie z wymogami RODO UE i HIPAA  USA.

Wyniki wielu badań klinicznych porównujących Thermalytix z innymi dostępnymi narzędziami diagnostycznymi zostały opublikowane w recenzowanych czasopismach.

Wyniki tych badań klinicznych wskazują na bardzo wysoką dokładność Thermalytix, która ogólnie nie ustępuje mammografii rentgenowskiej, oraz o 25% lepszą czułość niż mammografia u kobiet z gęstymi piersiami.

Wytyczne dotyczące przygotowania pacjenta przed wykonaniem zdjęć termograficznych:

  • Brak stymulacji fizycznej, mammografii, USG lub jakiegokolwiek leczenia piersi, klatki piersiowej, szyi lub pleców przez 24 godziny przed badaniem.
  • Do 12 godzin przed badaniem nie należy spożywać napojów alkoholowych.
  • Nie wykonywać masaży, ćwiczeń, w tym jogi lub forsownych zabiegów fizykoterapeutycznych przez co najmniej trzy godziny przed badaniem.
  • Nie używać balsamów, kremów, dezodorantów, pudrów lub makijażu na piersiach, lub pod pachami w dniu badania.
  • Nie kąpać się w ciągu 1 godziny przed badaniem.
  • Zakaz spożywania gorących napojów lub pokarmów na 1 godzinę przed badaniem.
  • Nie należy wykonywać badania podczas miesiączki lub 3 dni przed i po niej.
  • Jeśli pacjentka jest przeziębiona, ma grypę lub gorączkę, powinna przełożyć badanie na późniejszy termin.

Pacjentka może nadal przyjmować wszystkie wcześniej przepisane leki, ale powinna przedstawić elektroradiolożce listę leków, takich jak aspiryna, leki rozszerzające lub zwężające naczynia krwionośne oraz HTZ w czasie badania.

Jak przygotować się do badania piersi

Thermalytix to uniwersalna metoda badań przesiewowych w kierunku raka piersi, która może uratować życie.

Ta Innowacyjna metoda badania zaowocowała przyznaniem 32 patentów, w tym 11 patentów przyznanych w USA, 11 patentów przyznanych w Indiach, a reszta przyznana w Europie, Japonii, Singapurze, Chinach i Kanadzie.

Julia Trawińska – Członek Zarządu VIMED Medical Longevity Clinic:

“Z ogromną radością polecam wszystkim paniom przełomowe narzędzie do wczesnej profilaktyki i diagnostyki raka piersi. Wraz z wiodącymi światowymi ekspertami, jestem zachwycona, że nasze Centrum Medyczne VIMED jako pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych na świecie może udostępniać naszym rodakom tak innowacyjne rozwiązanie.

Systematycznie, od wielu lat jesteśmy pionierami medycyny trzeciej generacji (Medycyna 3.0). Termograficzne badanie piersi z wykorzystaniem AI to rewolucja w dziedzinie opieki zdrowotnej dla kobiet. Teraz możliwe jest bardzo wczesne wykrycie zmian, które mogą prowadzić do rozwoju nowotworów piersi i podjęcie działań zapobiegawczych. Dzięki bezbolesnej, nieinwazyjnej,  komfortowej i niedrogiej diagnostyce zapewnimy polskim, kobietom zdrowe, szczęśliwe życie bez lęku. Z dumą wspieram tę inicjatywę! Razem tworzymy lepszy świat i zmieniamy rzeczywistość kobiet w Polsce!”

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać badanie lub zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.