Odchudzanie mężczyzn
nie musi być trudne


Dzięki innowacyjnej, personalizowanej terapii: szybko, skutecznie, bezpiecznie pozbędziesz się brzucha!

Odchudzanie mężczyzn

Odchudzanie mężczyzn: Lekarze też chorują – zobacz jak Pan Maciej zrzucił 18 kg w ciągu 3 miesięcy

Mądre odchudzanie

Odzyskaj siłę i męskość, a przede wszystkim ZDROWIE!

Niezależnie od tego, czy problemem jest coraz większy „mięsień piwny”, czy już duża nadwaga, warto zadbać o zdrowie!

Jak schudnąć z brzucha?
Odchudzanie mężczyzn nie musi być trudne.

Jak schudnąć z brzucha nie rezygnując z dobrego jedzenia?

To możliwe, ale piwo na pewno na jakiś czas trzeba będzie odstawić. Nie martw się jednak za bardzo, bo sprawimy, że będziesz umiał obejść się bez piwa. Z naszych doświadczeń wynika, że odchudzanie mężczyzn jest nieco łatwiejsze niż odchudzanie kobiet. Potwierdzają to także badania naukowe.

Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele. Są to głównie uwarunkowania biologiczne i biochemiczne, które powodują, że kobietom jest trudniej schudnąć. Może dlatego, kiedy mężczyźni podejmą już decyzje o odchudzaniu, szybko osiągają sukces.

To prostsze niż myślisz. Zadzwoń i zarejestruj się.

Dzięki naszej zaawansowanej metodologii Terapii Metabolicznej, czy Terapii Ketogenicznej, teraz niemal każdy może schudnąć! Jesteśmy ekspertami w profesjonalnym odchudzaniu! Wiele lat doświadczenia pozwala nam dać Ci gwarancję sukcesu.

Jak schudnąć z brzucha
Medycyna Stylu Życia

Spersonalizowana, Funkcjonalna Medycyna Stylu Życia to rozwiązanie problemu nadwagi i otyłości u mężczyzn

Zaufaj nam i rozpocznij mądre odchudzanie pod opieką naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Już po kilku dniach przekonasz się, że to działa. Na swojej własnej wadze zobaczysz, że można się odchudzać zdrowo, bezpiecznie i bardzo skutecznie.

Zobaczysz, że bezpieczne odchudzanie jest możliwe bez głodowania i morderczych ćwiczeń. Gwarantujemy Ci, że jeśli tylko zastosujesz nasze zalecenia, zmiana nastąpi niemal od zaraz.

Sposób na odchudzanie dla mężczyzny to personalizacja, synergia i homeostaza

Personalizacja

PERSONALIZACJA

Każdy z nas jest inny...

Kluczem do zapewnienia pacjentom zdrowej sylwetki jest kompletna znajomość funkcjonowania ich organizmu. Dlatego podstawą leczenia jest poznanie nietolerancji pokarmowych. Pozwala ono na dopasowanie sposobu odżywiania do jej unikalnego i wyjątkowego kodu metabolicznego i genetycznego.

Synergia

SYNERGIA

Spersonalizowany sposób odżywiania pozwoli pozbyć się piwnego brzucha! Wspomagamy organizm także zabiegami rehabilitacji komórkowej, które zapewniają rewitalizację komórek i zbudowanych z nich narządów. Połączenie tych dwóch metod daje efekt synergii, czyli efekty niemożliwe do uzyskania stosując każdą z metod pojedynczo. Nie tylko schudniesz, ale także odzyskasz zdrowie. A nawet możesz cofnąć zmiany spowodowane wieloletnią otyłością!

Homeostaza

HOMEOSTAZA

Efektem terapii jest likwidacja źródeł przewlekłych stanów zapalnych.

Co zyskujemy?

Po pierwsze usprawnienie procesów oczyszczania organizmu z nagromadzonych przez lata toksyn. Po drugie lepsze dotlenianie komórek. A przecież tlen jest najważniejszy - bez niego Twoje komórki degenerują się i umierają.

Po wdrożeniu terapii już nigdy nie będziesz potrzebował wspomagania.

Tlenek azotu będzie wytwarzał Twój własny organizm. Bez dodatkowej stymulacji zawsze, kiedy tego potrzebujesz! Schudniesz, ale także poprawisz kondycję całego organizmu. Dzięki temu będziesz cieszyć się zdrowiem i szczęściem przez długie lata.

Nadwaga to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny, a także biznesowy! Dzisiaj możesz sobie skutecznie z nim poradzić. Jutro może być już znacznie trudniej.

Sprawność seksualna
Ćwiczenia odchudzające

Masz już dość diety redukcyjnej i cudownych diet odchudzających? Zaufaj specjalistom pierwszej w Polsce Kliniki Medycyny Stylu Życia!

Próbowałeś już wszystkiego a tłuszcz na brzuchu wciąż pozostaje? Głodziłeś się, katowałeś się ćwiczeniami na siłowni i za każdym razem to samo – efekt jojo? W końcu przestałeś już wierzyć dietetykom? My też. Dietetyk, bez odpowiednich narzędzi jest bezradny jak elektryk bez śrubokrętu.

Każdy dietetyk ma jakieś inne, rewolucyjne zalecenia dietetyczne – najczęściej prosto z komputera. Niestety znamy to z codziennej praktyki! Uniwersalne diety i skomplikowane programy liczenia kalorii okazały się zupełnie bezwartościowe na dłuższą metę.

Mówimy o tym, bo mamy ogromne, wieloletnie doświadczenie w leczeniu nadwagi i otyłości. Po piętnastu latach pracy z dziesiątkami tysięcy pacjentów wiemy co działa, a co się nie sprawdziło.

Pomogliśmy już kilku tysiącom facetów z podobnymi doświadczeniami. To prostsze niż myślisz. Bez względu na to, którą z naszych metod odchudzania wybierzesz, niczym nie ryzykujesz! Każda z nich jest zdrowa i bezpieczna! Bez głodówek i katowania się na siłowni.

Postaw na profesjonalizm – unikalna wiedza i doświadczenie specjalistów Centrum Medycznego VIMED gwarantuje skuteczne i zdrowe odchudzanie.

Zaufaj nam i rozpocznij mądre odchudzanie pod opieką naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Już po kilku dniach przekonasz się, że to działa. Na swojej własnej wadze zobaczysz, że można się odchudzać zdrowo, bezpiecznie i bardzo skutecznie.

Zobaczysz, że bezpieczne odchudzanie jest możliwe bez głodowania i morderczych ćwiczeń. Gwarantujemy Ci, że jeśli tylko zastosujesz nasze zalecenia, zmiana nastąpi niemal od zaraz.

Personalizowane Terapie VIMED

Ty masz problem z nadwagą, my powiemy Ci jak schudnąć z brzucha i nie tylko.

Od Ciebie zależy jak szybko chcesz schudnąć? 5 kilogramów w tydzień? 10 kilogramów w dwa tygodnie? 20 kilogramów w trzy miesiące? A może 30 kilogramów w pół roku? Tak, zapewniamy Cię, że teraz jest możliwe. Te wyniki są całkowicie w zasięgu Twoich możliwości i to bez intensywnych ćwiczeń czy uczucia głodu.

Nadwaga u mężczyzn

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się na odchudzanie z pomocą Centrum Medycznego VIMED?

Odchudzanie mężczyzn

W końcu skutecznie schudniesz nie tylko na brzuchu!

 • pozbędziesz się piwnego brzucha;
 • pozbędziesz się opornej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i boczków;
 • odzyskasz męską sylwetkę i mocne mięśnie;
 • powróci doskonałe samopoczucie;
 • pozbędziesz się zbędnych kilogramów bez uczucia głodu i intensywnych ćwiczeń;
 • schudniesz bezpiecznie i bez efektu JO-JO;
 • zmniejszysz obrzęki i obwody talii i bioder, zwiększając obwody klatki piersiowej;
 • poznasz potrzeby swojego organizmu – będziesz się lepiej czuć;
 • dowiesz się które produkty spożywcze wywołują u Ciebie nietolerancję pokarmową;
 • poznasz swoją genetyczną skłonność do przybierania na wadze i efektu JO-JO;
 • dowiesz się jakie ćwiczenia są najbardziej odpowiednie dla twojego ciała;
 • pozbędziesz się męczących dolegliwości takich jak wzdęcia, zaparcia, gazy czy zgaga;
 • miną bezpowrotnie zmęczenie, bóle głowy, miażdżyca i nadciśnienie;
 • odzyskasz atrakcyjność, pewność siebie i radość życia;
 • pozbędziesz się zaburzeń erekcji;

Mniejsza masa ciała to także:

 • lepszy sen i więcej energii;
 • równowaga hormonalna;
 • poprawa popędu seksualnego,
 • lepszy seks – dłużej, mocniej, częściej!
 • mniejsze bóle mięśni i stawów;
 • lepsza pamięć;
 • lepsza odporność;
 • mniej leków;
 • dłuższe, szczęśliwsze życie.
Mniejsza masa ciała

Jak przebiega odchudzanie mężczyzn w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie?

Konsultacja wstępna - kwalifikacja do leczenia. Skierowanie na badania diagnostyczne.

Konsultacja specjalistyczna - opracowanie planu terapii i ocena i kosztów.

Właściwa terapia (konsultacje, zabiegi, dieta) realizowana na przestrzeni kilku lub kilkunastu tygodni.

Potrzebujesz więcej informacji, zanim umówisz się na konsultację wstępną?

Prawdziwe opinie pacjentów
Video relacje i rekomendacje – Historie sukcesu

Przekonaj się, że każdy może schudnąć! Metoda sprawdzona przez tysiące zadowolonych pacjentów.

Teraz kiedy już wiesz jak schudnąć, Twój los jest w Twoich rękach

Sam zdecyduj czy chcesz pełniej korzystać z życia. Wraz z naszym specjalistą wybierz metodę odchudzania najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości! Dowiesz się jak szybko schudnąć zachowując optymalne tempo odchudzania.

Zobacz która opcja pasuje do najbardziej do Twojej sytuacji! Nasz specjalista chętnie podpowie Ci jak schudnąć z brzucha i jaką metodę wybrać, by pozbyć się problemów zdrowotnych.

Skuteczne odchudzanie

Odchudzanie spersonalizowane – na podstawie badania nietolerancji pokarmowych

Nie masz zbyt dużej nadwagi, nie masz problemów zdrowotnych, a masz tylko kilka nadprogramowych kilogramów?

Jeżeli chcesz pozbyć się tylko kilku nadmiernych kilogramów z brzucha, możesz natychmiast rozpocząć odchudzanie pod opieką specjalistów. Podstawą jest wówczas najbardziej czułe i atrakcyjne cenowo badanie nietolerancji pokarmowej i ukrytej alergii pokarmowej. Te specjalistyczne badania krwi są warunkiem niezbędnym, aby szybko i skutecznie schudnąć.

Kod Metaboliczny 200, czyli test cytotoksyczności składników pożywienia to rewelacyjne badanie z krwi. Otrzymasz program odżywiania – dietę eliminacyjno-rotacyjną, która pozwoli Ci wyeliminować z pożywienia produkty, które są źródłem stanu zapalnego. Zaczniesz spalać tłuszczową tkankę trzewną, i tylko od tego jak będziesz przestrzegał zaleceń zależy tempo odchudzania.

Dzięki wynikom testu nietolerancji pokarmowej dowiesz się, które z badanych produktów spożywczych są dla Ciebie wskazane, a które trzeba niezwłocznie wykluczyć z diety.

Odchudzanie genetyczne – na podstawie badania genetycznego

Chcesz wiedzieć, jak bardzo problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała jest zależny od Twoich genów? Jeżeli możesz sobie pozwolić na najbardziej zaawansowane narzędzie personalizacji diety, ten wariant jest dla Ciebie optymalny.

Jeżeli chcesz mieć wiedzę na temat swoich predyspozycji genetycznych – czyli informacje o genach, które odpowiadają za nadwagę, wybierz dietę opartą o badanie genetyczne. Genodieta to prawdziwa innowacja w odchudzaniu. Pozwala stworzyć dietę dostosowaną do Twojego niepowtarzalnego kodu DNA.

Dzięki genodiecie możesz uzyskać najlepsze rezultaty w odchudzaniu i szybko odzyskasz świetną kondycję. Nasze badania genetyczne pozwalają także optymalnie spersonalizować program treningowy. Wyniki badań genetycznych dostarczą Ci bezcennych informacji na całe życie.

Terapia Metaboliczna – leczenie przewlekłych stanów zapalnych i chorób cywilizacyjnych

Twoja nadwaga stała się już Twoim przewlekłym problemem, wielokrotnie się odchudzałeś i ciągle kilogramy wracały? Pojawiły się także problemy zdrowotne? Terapia Metaboliczna będzie najlepszym wyborem.

Terapia Metaboliczna to najczęściej wybierana metoda leczenia nadwagi w naszym Centrum Medycznym. Jeżeli obok nadwagi wystąpiły już problemy zdrowotne, możemy zastosować bardziej zaawansowane, kompleksowe metody odchudzania, czyli leczenia nadwagi lub otyłości.

To wieloczynnikowe, kompleksowe podejście zapewnia wszechstronną diagnostykę i opiekę specjalistyczną. W ramach programu masz zapewnione także zabiegi rehabilitacji komórkowej. Terapia Metaboliczna pozwala leczyć większość przewlekłych chorób cywilizacyjnych, w tym także najbardziej uporczywą nadwagę i otyłość.

Terapia Ketogeniczna – najszybsze odchudzanie – gwarancja skuteczności

Musisz bardzo szybko pozbyć się nadmiernych kilogramów. Pojawiły się powikłania zdrowotne związane z nadmierną masą ciała?

Terapia Ketogeniczna

Jeśli odchudzasz się od dawna i zupełnie nic nie pomaga, a nie masz czasu, by poddać się kilkutygodniowej Terapii Metabolicznej, to właśnie Terapia Ketogeniczna jest dla Ciebie. Terapia Ketogeniczna to absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres siedmiu (7) do dziesięciu (10) dni, substytutów posiłków.

Jest to specjalnie przygotowana mieszanka odżywcza, podawana bezpośrednio do żołądka, za pomocą specjalnej przenośnej pompki i cienkiej sondy nosowo-żołądkowej. To pewne, szybkie i bezpieczne odchudzanie, pod pełną opieką medyczną.

Terapia Ketogeniczna pozwoli Ci pokonać zaburzenia metaboliczne i sprawi, że organizm zacznie spalać nadmierne zapasy tkanki tłuszczowej w procesie zwanym ketozą. To naukowo potwierdzona metoda szybkiej redukcji masy ciała!

Nie wiesz jaką metodę wybrać! Pomożemy Ci!

Jedz smacznie i zdrowo, utrzymuj prawidłową masę ciała i ciesz się życiem… w zdrowiu i pełni sił witalnych!

Dlaczego warto zdecydować się na odchudzanie w CM VIMED w Warszawie?

Bo jesteśmy podmiotem leczniczym, który dysponuje unikalną kombinacją wiedzy, doświadczenia i technologii niedostępną w innych ośrodkach leczenia nadwagi.

 • Jesteśmy numerem 1 w odchudzaniu mamy za sobą wiele lat bezcennego doświadczenia!
 • Jako pierwsza klinika w tej części Europy wdrożyliśmy metodologię personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia.
 • Mamy ponad 40 000+ zadowolonych pacjentów i bardzo wysoki wskaźnik skuteczności!
 • Dysponujemy unikalnym Know How i unikalną technologią diagnostyki i zabiegów!
 • Jako jedyna klinika w Europie, posiadamy osobistą rekomendację światowej sławy biochemika, profesora Colina T. Campbella, autora największych na świecie badań dotyczących odżywiania!
VIMED Warszawa

Bo nigdzie nie pozbędziesz się brzucha i nadwagi tak:

 • szybko – nawet 10 kg w ciągu miesiąca bez uczucia głodu
 • bezpiecznie – bez żadnych negatywnych skutków ubocznych
 • skutecznie – trwale i bez efektu jo-jo
 • przyjemnie – najlepsze i sprawdzone przepisy kulinarne
 • łatwo – brak uczucia głodu i morderczych ćwiczeń
 • pewnie – metody potwierdzone przez tysiące zadowolonych pacjentów!

Odchudzanie, które w ostatecznym rozrachunku nic nie kosztuje

To nie żart, tylko wynik naszych wieloletnich obserwacji. Oczywiście na początku musisz zainwestować, aby sfinansować koszty terapii. Nasze usługi nie są jeszcze refundowane przez NFZ, podobnie jak wiele innych medycznych usług specjalistycznych wysokiej jakości.

Jednak już po kilku tygodniach zorientujesz się, że terapia oparta na metodologii medycyny stylu życia właściwie sama się finansuje. Zmiana stylu życia i modelu konsumpcji pozwala najczęściej na pełne pokrycie kosztów terapii.

Źródła finansowania terapii to ogromne oszczędności polegające na:

 • redukcji kosztów leczenia – lekarze i leki,
 • ograniczeniu spożycia przetworzonej żywności, czy używek, takich jak kawa, papierosy, alkohol,
 • zmniejszeniu wydatków na siłownię i trenerów fitness, bo wystarczą Ci spacery po lesie.

Jeżeli zdecydujesz się sfinansować terapię z kredytu rozłożonego na 36 do 60 miesięcy, to spłatę rat tego kredytu możesz sfinansować bez najmniejszego trudu, oszczędnościami związanymi ze zmianą stylu życia.

W tej sytuacji nawet nie odczujesz kosztów leczenia, a straty „przyjemności” związanych z wykluczeniami są z nawiązką rekompensowane przyjemnościami, których będzie wiele. To przyjemności związane z nowymi smakami, doskonałym samopoczuciem i nowymi perspektywami w życiu osobistym i zawodowym.

Jak schudnąć skutecznie

Jak schudnąć skutecznie? Czyli kiedy brzuch piwny zaburza Twoją męskość!

Jak schudnąć skutecznie? To pytanie zadają sobie nie tylko kobiety, choć przyjęło się uważać, że odchudzanie jest głównie ich domeną. Czy to oznacza, że dieta dla mężczyzn nie jest dobrym pomysłem?

Leczenia łuszczycy

Skuteczne odchudzanie, czyli jak schudnąć – DIETA czy RUCH?

Skuteczne odchudzanie jest możliwe. Trzeba jednak wiedzieć, że to dieta ma dużo większe znaczenie niż aktywność fizyczna.
Poznaj 6 czynników, które powodują, że dieta jest ważniejsza niż aktywność fizyczna, jeżeli musisz schudnąć.

Leczenie atopowego zapalenia skóry AZS u dzieci

Co Polacy wiedzą o tyciu i odchudzaniu?

Z wieloletniego doświadczenia CM VIMED w odchudzaniu Pacjentów z nadwagą i otyłością wynika, że podejmując decyzję o odchudzaniu, większość naszych Pacjentów rzadko kiedy zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę jest przyczyną ich nadmiernej masy ciała.

12 błędów, które popełniasz podczas odchudzania

12 błędów, które popełniasz podczas odchudzania

Kolejne niepowodzenie? Kolejna “dieta cud” nie pomogła? Do tematu odchudzania trzeba podejść świadomie, mądrze i rozważnie.

Poznaj najczęstsze błędy, które pojawiają się podczas walki z nadmiernymi kilogramami.

Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą Terapii Fenotypowej!
Szkoda każdego dnia Twojego życia!