Męskie problemy:
Przerost prostaty

 

Przerost prostaty – skuteczne leczenie i profilaktyka

Przerost prostaty
Przerost prostaty

Tak zwany łagodny przerost gruczołu krokowego (przerost prostaty) to sygnał, że w Twoim układzie moczowo płciowym dzieje się coś niedobrego.

Tymczasem farmakoterapia przerostu prostaty łączy się z szeregiem działań niepożądanych. Także chirurgiczne leczenie przerostu prostaty nie należy do przyjemności. Dlatego wielu mężczyzn opóźnia moment wdrożenia leczenia.

W Centrum Medycznym VIMED leczenie przebiega zupełnie inaczej.

Zacznij działać jak tylko pojawią się pierwsze symptomy przerostu prostaty!

Dzisiaj medycyna dysponuje już zupełnie nowym podejściem, ponieważ nowoczesna, funkcjonalna medycyna stylu życia stanowi znakomitą alternatywę dla leczenia farmakologicznego czy chirurgicznego. Odpowiednio spersonalizowane postępowanie daje doskonałe rezultaty.

Problem z prostatą

WIELU MĘŻCZYZN ZBYT DŁUGO ZWLEKA Z WIZYTĄ U SPECJALISTY

Badanie prostaty

Przerost prostaty, zwany także łagodnym rozrostem prostaty, lub łagodnym rozrostem gruczołu krokowego, jest niezwykle częstym schorzeniem występującym mężczyzn. Ryzyko przerostu prostaty wzrasta wraz z wiekiem.

W wieku 50 lat nawet połowa mężczyzn będzie wykazywać oznaki przerostu gruczołu krokowego. Po przekroczeniu 65 roku życia ten wskaźnik zbliża się do 100%.

W momencie, kiedy objawy powoli rozwijającego się przerostu prostaty zaczynają być dotkliwe, choroba może wywołać poważne komplikacje zdrowotne i już nieodwracalne skutki. Dlatego tak ważne jest, aby nie bagatelizować żadnych objawów, które mogą świadczyć o przeroście prostaty.

Także inne męskie problemy, takie jak niepłodność męska, obniżone libido czy zaburzenia erekcji można dzisiaj skutecznie leczyć. Nie musisz od razu sięgać po leki, które mają szereg działań ubocznych.

Najczęściej lepszą, bo bardziej skuteczną i bezpieczną metodą jest medycyna stylu życia! To nie tylko profilaktyka, ale przede wszystkim skuteczne leczenie wielu chorób przewlekłych.

Nie musisz być skazany na stopniowe pogarszanie się jakości Twojego życia!

Możemy zatrzymać proces rozrostu prostaty, aby zapewnić Ci komfort życia przez lata. Jesteśmy ekspertami w medycynie stylu życia, a wiele lat doświadczenia pozwala nam dać Ci gwarancję sukcesu.

Spersonalizowana, Funkcjonalna Medycyna Stylu Życia to rozwiązanie wielu męskich problemów

Zaufaj nam i rozpocznij skuteczną terapię łagodnego rozrostu prostaty pod opieką naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Męskie problemy, jeżeli nie są spowodowane urazem mechanicznym, czy defektem genetycznym, wiążą się prawie zawsze z zaburzeniami odżywiania.

Niewłaściwe odżywianie, niedostosowane do unikalnego fenotypu człowieka powoduje, że cały układ pokarmowy nie funkcjonuje prawidłowo, a to z kolei jest przyczyną wszelkich chorób – w tym chorób układu moczowo-płciowego.

Co wybierasz - leczenie objawowe, czy całkowite wyleczenie nietolerancji pokarmowej?

To właśnie odżywianie i dotlenienie oraz detoksykacja komórek wszystkich narządów organizmu odgrywa kluczową rolę w leczeniu chorób przewlekłych.

Odpowiednio poprowadzona terapia żywieniowa wdrożona we właściwym momencie pozwala na odwrócenie zmian chorobowych.

Badania naukowe prowadzone przez doktora Ornisha dowodzą, że u mężczyzn z rakiem prostaty, którzy przeszli na dietę roślinną, zredukowali poziom stresu i wprowadzili umiarkowaną aktywność fizyczną, doszło do regresji choroby!

Nie czekaj – zadzwoń już dzisiaj i umów się na konsultację ze specjalistą medycyny funkcjonalnej

Walka z nadwagą i otyłością

1. Kompleksowa diagnostyka w leczeniu przerostu prostaty

Nie musimy wykonywać klasycznego badania prostaty. Podstawą leczenia w naszej klinice jest wykonanie szeregu badań diagnostycznych – biochemia, morfologia, USG i badanie poziomu odżywienia komórkowego.

Dysponując wynikami badań i obszernym wywiadem lekarskim możemy dopasować sposób postępowania do Twojego unikalnego fenotypu.

Leczenie przerostu prostaty

2. Wieloczynnikowe leczenie przerostu prostaty

Wdrażając postępowanie terapeutyczne staramy się oddziaływać na układ pokarmowy pacjenta usprawniając procesy przyswajania składników pożywienia, układ oddechowy dostarczając odpowiednia ilość tlenu, a także na układy detoksykacji.

Uderzamy w przyczynę choroby, zamiast jedynie obserwować i czekać. Nie wystarczy jedynie farmakologicznie łagodzić objawy.

Wspomaganie procesów detoksykacji i regeneracji organizmu

3. Uzyskanie efektu synergii w leczeniu przerostu prostaty

Kompleksowa terapia przeciwzapalna, wspomagająca metabolizm komórkowy to klucz do sukcesu. Wzmacniamy Twój organizm, zapewniając rewitalizację komórek i regenerację zbudowanych z nich narządów.

Dobrze odżywione, zregenerowane tkanki zaczynają funkcjonować prawidłowo już po kilku tygodniach terapii.

Centrum Medyczne VIMED od lat skutecznie pomaga pacjentom z przewlekłymi chorobami o podłożu zapalnym.

Zaufało nam już tysiące mężczyzn, którzy zmagali się z wieloma problemami zdrowotnymi. Po wdrożeniu naszej wieloczynnikowej terapii funkcjonalnej pacjenci odnoszą spektakularne efekty – nie tylko wyciszenie choroby. Odzyskują radość życia, znikają stany depresyjne i dysfunkcje seksualne.

VIMED Warszawa
Leczenie przerostu prostaty

Leczenie przerostu prostaty

Leczenie przerostu prostaty nie musi być związane ze stresem.